Treść opublikowana przez stempel72
-
[ALL B5] Jak poprawić bas w orginalnym systemie audio ?
Niestety bagażnik jest mi niezbędny, więc jakaś skrzynka odpada. I nie mam koła zapasowego i tam też głośnika nie wsadze bo by go inne graty przywaliły. Kiedyś spojrze co tam siedzi i coś podumam.
-
[ALL B5] Jak poprawić bas w orginalnym systemie audio ?
Dokładnie, te Bose to jakoś nie jest rewelacja. A upychał ktoś tam lepsiejszy głośnik ?
-
[ALL] Podłączenie CB
To niestety musisz kupić, nawet taki najtańszy cyfrowy z Alledrogo Napewno Ci się jeszcze przyda.
-
Jaka jest różnica pomiędzy CB President Wilson a Johnny II ?
Ale Uniden nie ma ASC. I szukaj Jonnego II z ASC III tu już ASC działa jak należy.
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Malik, moim zdaniem ma znaczenie. Też tankuje na Shellu. Podobno VPR jako jedyne jest sprowadzane z niemiec, ciekawe ile w tym prawdy. Pozostały sos to z Orlenu.
-
[ALL B7] Navi RNS-e
To napisz jeszcze który kabelek
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Splash, zawsze tankujesz na Shell-u ? I jaki sos VPR 100 ??
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
A B7 na gnojówkę też Nasza warszawska Policja twierdzi, że monitoruje całą Wawe to gdzie te skradzione auta, może na policyjnym parkingu
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
Właśnie, czy te ASC jest przydatne ? Bo różnica w cenie znaczna.
-
[ALL B7] Navi RNS-e
No może, ale to już jest taka rzeżba
-
[ALL B7] Navi RNS-e
To gdzie tego mikrofonu szukać, lub które przewody od niego wchodzą w Navi ?
-
[B7 BNS] Jaki żarnik jest w moim aucie ?
Prawa lampa czasem gaśnie, pierw błyskając itp. Z tego co wyczytałem, to żarniki do wymiany. Powiedzcie jaki typ żarnika jest w lampie z adaptacyjnym biksenonem. Cena w ASO podobno 920 zł, na Allegro zpewne duużo taniej. Pewnie jeszcze będe musiał sam to wymienić
-
[ALL B7] Navi RNS-e
Własnie z VAGA się podobno nie da. Już Szewczyk i AutoViva kombinowali i nic. Na kostce daje po uszach równo. Twierdzą że trzeba mikrofon odłączyć, ale co wtedy gdy używam Navi jako zest. do telefonu ??
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
To jaki jest ten klon w President ?? Albo jaki model tam się na szerokość zmieści ??
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
To mi Malik pojechałeś
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Sokolnh, też tak mi się wydawało. Malik jestem wyluzowany, ale tego faktu nie przewidziałem. Jakoś mi to przez myśl nie przeszło. Przecież to nie Ferrari, Lambo, Kenig, czy Bentley. Do tej pory nie wiedziałem, że są grona ludzi, którzy szczycą się tym publicznie co "upolują" Vario-tech ja mam za każdym razem gęsią skórkę, gdy do niego podchodzę
-
[ALL B7] Navi RNS-e
Reg Gala już jest, coś grzebali u Szewczyka i sie pojawiło. Natomiast pomimo jej wyłączenia i tak poziom dzwięku nie pozostaje stały, tzn. rośnie w miarę hałasu wewnątrz auta, a nie wzrostu prędkości. Te BOSE to chyba nie jest dobry wynalazek Może komuś udało się to wyłączyć ?
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
Mam Alana 100, ale niestety te radyjko nieco szumi i ciągła reg. jest niewygodna. Chciałbym żebyście doradzili jakieś dobre radyjko, które zmieści się w kieszonkę po lewej stronie. Jak są chętni na Alana 100 + antena na magnes 12 cm to piszcie na priw. Cena raczej symboliczna.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Flyer, nie odbierz tego w ten sposób, że chodzi o Wasze forum. Gdyby Oni robili w ten sposób, który preferujesz to OK, ja nie mam nic przeciwko. Tymczasem mocno irytujące jest jak ktoś Ci staje jak krowa na ulicy i robi fotki jak by UFO zobaczył, a potem się nimi w necie rajcują. Lub wychodzisz z roboty, a tu oślepiają Cię flesze. Chyba trzeba było kupić S4 i dołożyć suszarke. Ciekawi mnie czy inni użytkownicy RS-ów też mają takie doświadczenia. Chętnie poczytam czy Was też jakieś dziwne akcje spotykają, lub może inne
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Malik jak skołujesz jakąś fajną pupcię to podlece i poświęcę trochę czasu na tą sesję.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
No dobra, ale nie o to mi chodziło. Czy pseudofotografowie, którzy polują na różne auta na ulicy, a potem je umieszczają na forach itp. mogą prezentować moje auto bez mojej zgody. Tym bardziej że widać na nich bużkę właściciela, czy pasażera. i nr. rej. auta. Pytam ogólnikowo, bo wiem że nie każdemu to się podoba i poprostu mnie to wqr...a. Napisałem do jednego maila, ale bez odpowiedzi.
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Dlatego tak z ciekawości, czy taki "fotograf" ma prawo zamieszczać foto bez mojej zgody ?
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
GILI, czemu się boisz ?? Jeszcze pare takich wylewnych postów i dowiem się kto podrapał prawy fotel Naogół każdy RS stoi po komisach długo bo wszyscy go chcą, ale odwagi im brak.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:22_________________________________________________Niebęde Wam wklejał fotek, bo są tacy co mają większą wprawę do fotografowania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrawiam
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Akcję serwisową już mogłeśmieć robioną w niemcowni, poznasz to we wpisie na końcu książki serw. i wlepce w bagażniku. Jak jej nie miałeś, to chętnie bym ten Twój sofcik skopiował (Kreator), jak mój nowy też się okaże cienki. Dlatego pisałem żebyś podjechał do Kreatora na Młodnicką zmierzył power. Mój RS był w AutoViva na diagnostyce i napr. DRC. Myślałem że koszty będą duuuuużo większe.