Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iron

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iron

  1. problem rozwiazany wiazka sie poluznila prosze o zamkniecie
  2. nie pisałeś,że tylko psażera-zobacz wiązkę w drzwiach fakt moj blad jutro sie tym zajme zobaczymy co jest grane
  3. wiem juz jaka przyczyna drzwi od pasarzera sie nie zamykaja nawet jak probuje centralnym z kluczyka jest tak samo. Teraz tylko trzeba rozebrac boczek i posprawdzac przyczyne. dzienks za podopowiedzi :>
  4. za kolo 1000 zl napewno cos ciekawszego znajdziesz, tak jak w/w szukaj cos innego
  5. wszytko inne chodzi git
  6. kurde tak myslalem ze modul tyle ze nie mam narazie mozliwosci podpiecia vaga , a spotkales sie moze z takim problemem na forum, pozdr
  7. SiemAnko ostatnim czasem zauwarzylem ze swiatla awaryjne podczas zamykania centralnym z pilota nie mrugaja a dioda w drzwiach swieci non stop a powinna mrogac bynajmniej tak bylo przed tym zjawiskiem. Ma ktos moze jakis pomysl??
  8. Iron odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    czyli wchodzi w tryb awaryjny, najlepiej podjedz do kogos kto ma vaga ale ja stawiam na ten czujnik
  9. Iron odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    poszukaj na forum ten temat byl juz tyle razy poruszany ze napewno znajdziesz, moze masz walnienty CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA
  10. po mojemu to musi byc taki sam bieznik wydaje mi sie ze roznica 1mm nie bedzie grala roznicy
  11. Iron odpowiedział(a) na kuba37 temat w 1.9TDI
    vaga czy bledów??
  12. Tak jak kolega wyzej najpierw sprawdzic czujnik, ja mialem podobnie nie dogrzewal albo szybko lapal temp.
  13. Iron odpowiedział(a) na myra temat w 1.9TDI
    a moze podusza pod silnikiem??
  14. Iron odpowiedział(a) na KIKO80 temat w 1.9TDI
    na forum napewno cos znajdziesz
  15. Iron odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    popieram odma! znajomy tez szukal przyczyn zamartwial sie a tu kwestia odmy byla
  16. Iron odpowiedział(a) na kolomolus temat w 1.9TDI
    i szerokiej drogi
  17. Iron odpowiedział(a) na kolomolus temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170286.msg1972754#msg1972754 tu masz podobny przypadek, tez bym wybral ta opcje
  18. Popieram kolege i napisz jak znajdziesz przyczyne
  19. zaciski raczej nie stukaja moze bardziej moga przypiszczec, jak tak mialem po nocy na recznym zaciski nie odpuszczaly i slychac bylo delikatne tarcie z piszeniem. stukac to moze jak ma urana poduszke pod skrzynia ale to nie znowu tak daleko z tylu jak kolega pisze
  20. popieram moja tez tak ma
  21. trzeba rozebrac boczek i zobaczyc, nic skompikowanego
  22. albo wada fabryczna czesci
  23. rowniez moge je smialo polecic moj tatko smiga na nich i jest zadowolony
  24. W v techu mozna wypozyczyc boxa, zalozysz i zobaczysz przez miesiac jezdzenia czy ci taka moc ci wystarczy czy dodatkowo ingrowac w mechanike

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.