Treść opublikowana przez Iron
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
problem rozwiazany wiazka sie poluznila prosze o zamkniecie
-
[ALL B6] Żarówki od oświtlenia tablicy (sedan)
c5w tak mysle
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
nie pisałeś,że tylko psażera-zobacz wiązkę w drzwiach fakt moj blad jutro sie tym zajme zobaczymy co jest grane
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
wiem juz jaka przyczyna drzwi od pasarzera sie nie zamykaja nawet jak probuje centralnym z kluczyka jest tak samo. Teraz tylko trzeba rozebrac boczek i posprawdzac przyczyne. dzienks za podopowiedzi :>
-
[ALL B5] Pytanko, co sądzicie o tych felgach?
za kolo 1000 zl napewno cos ciekawszego znajdziesz, tak jak w/w szukaj cos innego
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
wszytko inne chodzi git
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
kurde tak myslalem ze modul tyle ze nie mam narazie mozliwosci podpiecia vaga , a spotkales sie moze z takim problemem na forum, pozdr
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
SiemAnko ostatnim czasem zauwarzylem ze swiatla awaryjne podczas zamykania centralnym z pilota nie mrugaja a dioda w drzwiach swieci non stop a powinna mrogac bynajmniej tak bylo przed tym zjawiskiem. Ma ktos moze jakis pomysl??
-
[B5 AJM] Brak mocy
czyli wchodzi w tryb awaryjny, najlepiej podjedz do kogos kto ma vaga ale ja stawiam na ten czujnik
-
[B5 AJM] Brak mocy
poszukaj na forum ten temat byl juz tyle razy poruszany ze napewno znajdziesz, moze masz walnienty CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA
-
[ALL] Pytanie o oponki
po mojemu to musi byc taki sam bieznik wydaje mi sie ze roznica 1mm nie bedzie grala roznicy
-
[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie
vaga czy bledów??
-
[B5 AJM] Problem z osiągnięciem 90 stopni
Tak jak kolega wyzej najpierw sprawdzic czujnik, ja mialem podobnie nie dogrzewal albo szybko lapal temp.
-
[B6 AWX] Zmiana biegów
a moze podusza pod silnikiem??
-
[B5 AJM] Terkotanie w silniku
na forum napewno cos znajdziesz
-
[B6 ALT] Pilna pomoc.
popieram odma! znajomy tez szukal przyczyn zamartwial sie a tu kwestia odmy byla
- [B6 AVF] Brak mocy
-
[B6 AVF] Brak mocy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170286.msg1972754#msg1972754 tu masz podobny przypadek, tez bym wybral ta opcje
-
[B5 AHU] Głośny 'stuk' przy cofaniu?
Popieram kolege i napisz jak znajdziesz przyczyne
-
[B5 AHU] Głośny 'stuk' przy cofaniu?
zaciski raczej nie stukaja moze bardziej moga przypiszczec, jak tak mialem po nocy na recznym zaciski nie odpuszczaly i slychac bylo delikatne tarcie z piszeniem. stukac to moze jak ma urana poduszke pod skrzynia ale to nie znowu tak daleko z tylu jak kolega pisze
-
[B6 AWX] AUDI B6 glośny przy ok 2000-2100 obrotów ?
popieram moja tez tak ma
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem tylnych drzwi
trzeba rozebrac boczek i zobaczyc, nic skompikowanego
-
[B5 ABC] Problem z przegubami
albo wada fabryczna czesci
-
[B5 AHU] Opony GOODYEAR Ultra Grip 7+ 195/65R15 91T
rowniez moge je smialo polecic moj tatko smiga na nich i jest zadowolony
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
W v techu mozna wypozyczyc boxa, zalozysz i zobaczysz przez miesiac jezdzenia czy ci taka moc ci wystarczy czy dodatkowo ingrowac w mechanike