Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio ma chyba srebrną B7 avant
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no żeby mu się w głowie nie przewróciło
-
SPOTY RADOMSKIE
to fakt, naprawde godny polecenia fachura
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema Robercik jak tam Viano ? Składa się juz
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bede dopiero na swieta w Polszy
-
SPOTY RADOMSKIE
http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/ ten gość ogarnie ci furke jak należy wszystko się zgadza... robote Ci zrobi jak należy ..tylko zapisz się już teraz do grafiku:grin: a propos bylem niedawno i twoje felgi widziałem ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- nieee , podwijałem ranty od nadkoli ale mi sie nie chciało grzać i troche farba popekała raczej nie powinna wyjść ruda jak błotniki oryginał, ja jak wycinałem w błotnikach miejsce na lampy polifty to nawet miejsca po "rżnięciu" nie zabezpieczyłem i po dwóch latach jak lampy wyjmowałem to nawet śladu rudej nie było
-
SPOTY RADOMSKIE
http://a4-klub.pl/members/kudalty66-8322/ ten gość ogarnie ci furke jak należy
-
F1, Rajdy i Motorsport
- YouTube - filmy warte obejrzenia
Fani czterech kółek w Polsce - FSM Syrena 105 - CAŁY ODCINEK PL - YouTube- YouTube - filmy warte obejrzenia
Mottimaster L - traktorikäyttöinen klapikone - YouTube- YouTube - filmy warte obejrzenia
Model V8 engine electronic fuel injection - YouTube- SPOTY RADOMSKIE
heat sensative nissan skyline r33 www.autokandy.com - YouTube jak kiedyś resoraki pod ciepłą wodą- Strefa Śmiechu
George Carlin - Business Men [napisy] - YouTube- SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj złapałem ładną pogodę ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- PS. Tomaszu zapytałbyś się magika co mi robił przegląd w moto czy do chłodnicy wlany jest zimowy płyn ? bo mam garaż nieogrzewany i nie wiem czy na zime spuszczać ?- Strefa Śmiechu
no i nie ma- YouTube - filmy warte obejrzenia
---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- Smog.pl - Z kranu płynie... browar!- SPOTY RADOMSKIE
tu w Niemcowni za***iście dużo jeździ właśnie tych dostawczaków i tych małych typu berlingo wszystko to francuzy VW i Merce rzadziej- SPOTY RADOMSKIE
fajne poletko krosa juz masz ?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
odzima, wprawdzie bez silnika ale jednoslad- SPOTY RADOMSKIE
jedna A4 i 3 jednoślady:wink: na spocie- SPOTY RADOMSKIE
chyba nie ma sensu bo chetnych malo- SPOTY RADOMSKIE
Coś jest na Warszawskiej ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- to kto jutro będzie ?- SPOTY RADOMSKIE
w ten Piątek bo za tydzień już mnie nie ma - YouTube - filmy warte obejrzenia