Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Jak podasz konkrety to dostaniesz konstruktywną odpowiedź To, że widziałeś to jedno, a to jakie miały parametry to drugie. Jakie masz zawieszenie w aucie? Bo to też ma kluczowe znaczenie. Poniżej przyjąłem parametry dla felgi w B6 gdzie jest równo z nadkolem i tego co planujesz zrobić. Gdzie Ty chcesz ukryć te 2,5cm? A jak masz zawias "koza" to jeszcze więcej
  2. Na pewno trochę ludzi będzie
  3. Ja będę wdzięczny za jakieś sensowne nazywanie tematów, a nie wpisywanie słowa: "Pytanie" Teraz poprawiam, ale następnym razem z automatu leci taki temat do kosza. Dziękuję
  4. Myślałem, że chciałeś zrobić tak jak w S4 czyli podwójne końcówki, a ta dokładka jest na pojedyńcze.
  5. Ja tak nazywam tą dokładkę, bo kojarzy mi się z pługiem Jak masz zderzak S-line to wyrzucasz tylko dokładkę z S4 i gotowe.
  6. Za dużo opcji nie masz: 1. Pług od Maxtona 2. S4 3. Przeróbka ori dokładki, tylko to gruby projekt. Miałem taką u siebie. Zerknij na mój Instagram i tam są foty https://www.instagram.com/loveaudi.pl/
  7. To teraz zobacz ja te tłumiki wyglądają po 2-3 latach Chyba w wycięcie w dokładce zderzaka To przed zakupem mierzysz co się zmieści i taką końcówkę zamawiasz. Wszystko się da ogarnąć. Do wyboru masz gotowce (musisz poszukać jak brzmią na youtube) ewentualnie ktoś Ci wyspawa pod Twoje auto, ale to już koszty będą. Nie odczujesz różnicy. Jakbyś robił kompletny układ wydechowy to wtedy można coś tam zyskać.
  8. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    @grzes283 z jakiej Etki korzystasz? Online jakiejś?
  9. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Grzesiu, ten który wrzuciłeś to jest A7 ?
  10. Przecież teraz taki bardziej produkują, że niektóre opony tak po dwóch czy trzech latach wyglądają ?
  11. Tutaj widać różnicę. Wkład EU i USA
  12. A czy oni przypadkiem nie mają wkładów, które przybliżają?
  13. 1LG to tarcze 338x30. Te informacje znajdziesz w Etka albo w katalogach z częściami samochodowymi.
  14. Jeżeli świętujesz, to jak najbardziej. Najlepszego ?
  15. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    To przegapiłem to info? Sprawdziłem z ciekawości cenę w aso za plaster miodu i nawet po rabacie trochę kosztuje
  16. Ja dachowcem przyjadę. Cabrio to auto Juniora ? Od 4 roku życia był na wszystkich zlotach ze mną, a w tym roku w końcu zawita swoim ? Cholera, poczułem się staro ? P.S. Pogodę i tak załatwiam. Wczoraj było 14*C. Nagrzewają na nasz przyjazd ?
  17. Hugo odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Podejdzie i nie było różnicy sedan/avant. Nawet w Etce jest jeden numer części: 4G0807521M 1RR - szary Platinium 4G0807521M 3FZ - czarny Na pewno nie pasuje przedlift/polift, bo to przerobiłem. Złą mi wysłali, a ja od razu do lakiernika i niespodzianka była jak chciałem zamontować ? Przecież jest w zestawie. Na w poprzedniej stronie wrzucałem link ?
  18. Młody właśnie wyjął spod koca karocę, więc ja musiałem zamówić pogodę na zlot
  19. To jest chore. Przebijam 650zł. Na FV widać cenę z rabatem 10% Oczywiście te ceny ustalają konkretne ASO, więc pojedziesz do innego miasta i masz dużo taniej. Teraz ogarniałem serwis i kupowałem ze swoim rabatem. Nawet pomimo tego powaliło ich z cenami w ASO To co poniżej na liście mogę kupić za 907zł Cena oleju to już abstrakcja. Kupuję dokładnie ten sam olej czyli Mobil 1 ESP X3 0W-40 po 250zł/5l. Ja rozumiem, że chcą zarobić, ale są jakieś granice. Mam faktury, gdzie serwis olejowo filtrowy jest tańszy w Porsche niż w Audi Kolejna rzecz to poziom wiedzy i przeszkolenia pracowników. Skoro konkretne ASO dostaje autoryzację na serwisowanie modeli RS, to fajnie by było, żeby coś ogarniali. Jakiś czas temu siedzieli we czterech w RS6 C7 i szukali w MMI jak zablokować pneumatykę. Samochód był na serwis DRC Jak po 30 minutach poszukiwań zostali uświadomieni, że tu nie ma pneumatyki, to padło tylko: Aha.... Jak wymieniali ceramikę to tarcze założyli odwrotnie. Tak, da się. Po serwisie oddali samochód na myjnię, chociaż nikt nie prosił, to ziomek przy wyjeżdżaniu przywalił w ścianę Auto na lawetę i poleciało do centrum likwidacji szkód do Opola. Jak wróciło, to pojechało tam ponownie, bo jakiś imbecyl zrobił rant błotnika na gładko (foto poniżej: ori i po artyście). Jak został zapytany dlaczego tak zrobił, to stwierdził, że tak jest ładniej Była też akcja, kiedy zlecono duży serwis przed końcem gwarancji. Sprawdzili wszystko i stwierdzili, że jest ok. A potem się jeden wygadał, że oni nic tam nie sprawdzali, ale FV wystawiona była i w historii auta jest ten przegląd wbity. Masakra. Tak więc ASO to tylko w czasie gwarancji jak coś, a potem ewakuacja do sprawdzonego serwisu. Dobra kończę OT, bo zaraz ostrzeżenie mi dadzą P.S. Kilka lat i chińczyki zaorają europejską motoryzację
  20. Jeden pies. Różnica na obwodzie to 1% To na pewno. 15mm to na pewno. Najlepiej zmierz sobie i będziesz miał konkret Jak mierzyć dystanse do kół? | hrsprings.pl HRSPRINGS.PL
  21. Czego nie rozumiesz? Przecież jest jasno i wyraźnie napisane kiedy i nic się nie zmienia w tej kwestii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.