Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Odezwij się na PW do @_małyTM_
  2. Ktoś tak skonfigurował auto i tak wyjechało z fabryki. Dołóż manetkę i po temacie, bo to groszowa sprawa.
  3. @Magister nie, musisz zmienić manetkę
  4. @Magister tak
  5. @Adam87 mody już robi skubany przed oficjalną premierą P.S. ładny pocisk ?
  6. Hugo odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    @Dragon7820 w sprawie VIN napisz do @_małyTM_
  7. Czemu nie napisałeś ile zapłaciłeś? ? Napisz też konkretnie jakiej firmy wpakowali Ci filtry i jaki olej zalali, bo to też ma znaczenie. I oczywiście gdzie robiłeś wymianę, bo to czy robisz u kumpla które naprawia samochody, czy w jakimś serwisie to też ma znaczenie, na cenę finalną usługi. Czekamy więc na konkrety, żeby się było do czego odnieść.
  8. Ta opcja to tylko na równym. Jak tak zrobisz parkując na wzniesieniu, to całe obciążenie pójdzie na skrzynia biegów.
  9. Kolejny news - sala kinowa ? https://www.facebook.com/share/p/19fyBAZp1u/
  10. To masz quattro. Dołożyć emblemat można, ale żeby było jak w oryginale, to razem z deską ? Możesz cieszyć się z napędu
  11. Kupiłeś auto i nie wiesz czy z quattro? Grubo Zerknij na wlepę we wnęce na koło zapasowe albo na wlepę w książce serwisowej na okładce. Tam jest info czy masz quattro. Nad schowkiem pasażera na dekorze powinien być też emblemat quattro.
  12. @Rybston bo w złym miejscu szukasz ? To są koła akcesoryjne i dlatego też są w grupie 0 - akcesoria, infotainment, a nie w 6 - koła, hamulce?
  13. Na sprężynach masz oznaczone kolorami klasy wagowe
  14. Bez problemu filmik się odtwarza. Jakiś problem u Ciebie
  15. Zawsze mnie zastanawiało, co kierowało człowiekiem, który wpadł na pomysł, że nie można wziąć czarnych końcowek wydechów, w aucie, gdzie bierzesz pakiet czerń ? Robiłem kiedyś konfig Edition One i tam też nie było takiej opcji.
  16. Jak nie ma, jak jest
  17. Hugo odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    Taki może być jak pod Android Vgate iCar Pro BT3.0 | Oficjalna Strona Internetowa Vgate VGATE.PL
  18. Coś słabo szukasz ? Kompletne koło zimowe 5-ramienne szprychy w kształcie litery V - Sklep Audi SKLEP.AUDI.PL Poznaj najnowszą ofertę Sklepu Audi
  19. @radekdriver przeczytaj raz jeszcze, co napisał kolega @Muskel1
  20. Downpipe, wywalony pierwszy tłumik i wrzucone końcowe z MG Motorsport. received_582142535826477.mp4
  21. Z tym budżetem nie poszalejesz, bo trzeba jeszcze będzie zrobić serwis po zakupie i ubezpieczyć auto.
  22. Mówisz? Miałem B8 2.0 TFSI i latałem trasy po 50kkm rocznie. Zapewne patrzysz przez pryzmat ekonomii. To kup sobie benzynę i ją zagazuj.
  23. Jakie argumenty za?
  24. Sprawdź sobie jakie masz kody wyposażenia i będziesz wiedział z jaką konkretnie końcówką pasuje do Twojego auta. Każdy ma dostęp. Pierwsza z brzegu https://nemigaparts.com/pl/cat_spares/etka/audi/ Przewód klimy A4 B9.pdf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.