Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Serio? Dałem Ci link do konkretnego produktu i co? Poszedłeś szukać gdzieś indziej ? Ja tam na liście widzę Twój sprzęt.
  2. Słabo szukałeś Tutaj masz wszystkie informacje WF 602 Audi 12pin - Oficjalny Sklep WEFA Polska - Wyłączny dystrybutor produktów WEFA SKLEP.WEFA.PL Moduł Bluetooth WF602 – Streaming Bluetooth Youtube, Spotify, Tidal
  3. Hugo odpowiedział(a) na Dawid Sa temat w Audi A4 B9
    Zapewne to tej
  4. Tak. 4,6 czy 4,7. Nie pamiętam dokładnie, ale zawsze pokazywało mi na full.
  5. @tobias to dziwne, bo miałem ten silnik w B8 i przy wymianach wchodziło tyle ile powinno ?
  6. @tobias a spuszczany przez korek czy odsysany był olej?
  7. Hugo odpowiedział(a) na diabloo28 temat w Audi A4 B9
    Nie masz tej opcji w ustawieniach?
  8. Wymiana samych końcówek układu wydechowego nic nie da, oprócz poprawy wyglądu.
  9. @zdolny rozkoduj sobie vin i będziesz wiedział z czym wyjechało auto z fabryki ? https://a4-klub.pl/blogs/entry/1-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/
  10. Zadzwoń i zapytaj ile ASO skasuje za robotę ? Bo rozstrzał cenowy jest spory w zależności od lokalizacji.
  11. W ASO 6180 i zapewne rabat ma ?
  12. Ja ze swojej strony polecam WEFA. Wrzucałem do kilku aut i śmiga elegancko cały czas Tutaj masz ich ofertę: Audi - Oficjalny Sklep WEFA Polska - Wyłączny dystrybutor produktów WEFA SKLEP.WEFA.PL
  13. Jak chcesz odtwarzać muzykę przez Bluetooth z telefonu, to raczej moduł będzie potrzebny
  14. Hugo odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    Jak na końcu zdania stawiam "?" to znaczy, że pytam. Doczytaj dobrze co napisałem tutaj https://a4-klub.pl/topic/496163-wypalanie-filtra-dpf-w-a4-b9/?do=findComment&comment=5792442 Pisałem, że było 90kkm na zegarach, a drugie tyle w skrzyni, więc logiczne, że było kręcone. To Ty napisałeś, że nie może być tak dużej rozbieżności
  15. Hugo odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    Dlaczego o nieznacznych? Nie ma opcji, że na zegarach jest 90kkm, a drugie tyle w skrzyni? Coś blokuje taką opcję?
  16. Hugo odpowiedział(a) na mhmm temat w 2.0TDI
    Klient bierze w leasing nowe auto. Zaznacza opcję, że będzie robił 30kkm rocznie. Niestety lata sporo i zrobił w pierwszym roku 45kkm. Przed przeglądem leci cofnąć licznik na 29kkm. I tak co roku. Po 3 latach pozbywa się auta z przebiegiem ok. 90kkm, gdzie faktycznie ma nalatane ponad 130kkm. Takich przypadków jest sporo, bo to duża kasa na każdej racie po przekroczeniu limitu. Oglądałem kiedyś A6 C7 3.0biTDI 3 letnie, bo akurat się leasing skończył. Na liczniku 90kkm. Serwisowany regularnie. Nie pasowało mi, że przy uszczelkach od turbosprężarek są spore okopcenia. Wystarczyło pokopać i sprawdzić ile godzin pracował Tiptronic. Po przeliczeniu okazało się, że auto ma najeżdżone prawie dwa razy więcej i upalane było raczej tylko w trasie bo wysoka średnia prędkość wyszła. Tak więc do tych wszystkich papierów i raportów trzeba podchodzić z dystansem
  17. @JakubWojtko najlepiej zadzwoń do nich jutro i pogadaj sobie. Dzwoniłem kiedyś i bez problemu wszystko mi wytłumaczyli
  18. @dan4tech nie łatwiej i szybciej kupić etui na kluczyk, które go zablokuje?
  19. Może coś z oferty Wefa WEFA Polska - Zmieniarki Cyfrowe, Moduły i Emulatory WEFA.PL Moduły WEFA serii 6 dają możliwość sterowania urządzeniem z poziomu radia i kierownicy, dedykowane są do...
  20. Noco możesz śmiało brać. Robią porządny sprzęt. Kupowałem jakiś czas temu ładowarkę i śmiga elegancko. Kumpel ma w firmie booster i też sobie chwali.
  21. Nissens możesz śmiało wrzucać. Mam kolegę, który doposaża Audi w klimatyzację i pakuje właśnie tylko tej firmy ?
  22. Ja pakowałem do 1.9TDI DP 3" i śmigało elegancko ?
  23. Hugo odpowiedział(a) na Denny temat w Audi A4 B6
    Skoro zauważyłeś, że po dociśnięciu włącznika światła przeciwmgłowe gasną to masz już trop. Pierwsza rzecz do sprawdzenia. Kupiłbym używany włącznik na podmianę.
  24. Tutaj kolega miał podobne błędy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.