Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Świeży news ? 8.1K views · 323 reactions | Uwaga‼️ Czekaliśmy do ostatniej chwili z... WWW.FACEBOOK.COM Uwaga‼️ Czekaliśmy do ostatniej chwili z tą informacją...
  2. Teraz tych adapterów na Ali od groma i działają świetnie, a kupujesz je nawet za 60zł
  3. @lizak wejdź na allegro albo OLX i sprawdź po ile kupisz zderzak i maskę w kolorze. Ewentualnie lakierowanie dwóch elementów za 1k.
  4. Obwód koła ma się zgadzać w quattro i będzie dobrze
  5. Przecież masz kilka linków w tym temacie i wszystkie są aktywne
  6. Za dużego wyboru nie masz. Idziesz do ASO, podajesz VIN, dobierają Ci wkład i tyle. Tam nie wybierasz jak w markecie pomiędzy różnymi firmami.
  7. Serwisy ogłoszeniowe Ci zablokowali? Na nich znajdziesz oferty i ceny. Używki często kradzione, chociaż najczęściej znikają fotochromy bo kasę mają lepszą za nie
  8. @Skoczo odezwij się do @wrclagunaTutaj masz namiary - http://vwaudiservice.pl/
  9. Pasuje. Musisz szukać od S4 B6 limo
  10. Hugo odpowiedział(a) na paputek temat w Audi A4 B6/B7
    W weekend chłopaki o tym pisali ?
  11. Kolega pytał o koszt takiej naprawy ? Twój plan byłby idealny, gdyby nie poszło 12k zadatku ?
  12. Taki badziew wsadzali do B9? W B8 wyciągałem tak kratki setki razy, bo kradli i nigdy nic się nie wydarzyło ?
  13. Możesz taki sprzęcik wsadzić i energicznie szarpnąć
  14. Nie demontuj, przydają się
  15. Napisz co będzie po sezonie, a nie po jednym śniegu, bo wtedy będzie można wywnioskować czy wywalać tyle kasy.
  16. To ktoś się postarał skoro zniknęła książka serwisowa i wlepa ? Któryś z chłopaków na pewno Ci sprawdzi ten kod. Musisz się uzbroić w cierpliwość
  17. Wlepy w bagażniku też nie masz?
  18. Hugo odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    Niezły zjazd cenowy widzę
  19. Hugo odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    Cena faktycznie jakaś promocyjna. W opisie widzę że są Matrixy, a w aucie ich nie ma?
  20. Hugo odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi
    S-line zewnętrzny ma
  21. Zerknij na mój post wyżej. Brałbym po raz kolejny Hankooka. Wrzucone są do RSQ8 (evo2) i do R8 RWD i spisują się świetnie nawet w górskich klimatach. Przyjechały właśnie Michały PA5, ale to już inna półka cenowa. Swoją drogą powaliło ich z cenami.
  22. @robert15 uzupełnij poprawnie profil, żeby było wiadomo o jakie konkretnie auto pytasz. Tutaj piszesz w dziale Audi Q i kolejne takie samo pytanie zadajesz w dziale A4 B8. Robisz bałagan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.