Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My nic ..... Ty wyciągniesz pifko z bagażnika i gra ......... :gwizdanie: A my w sumie się napijemy :beer1: Gościu pamiętaj że ja moge nie wyrobić podczas kręcenia piruetów :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę koło 19 uj....ym samochodem i co mi zrobicie z klubu mnie wyrzucicie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wypadałoby tylko masz taki obowiązek a jak Cię nie będzie to :bicz: dostaniesz jak na obcince we woysku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aleś pojechał Piterra wydaje mi sie że kolega chciał po prostu zajechać na spocik pod forum wiekszą grupą chociaż to co napisał wygląda zgołoła inaczej :gwizdanie: (nabijam posty ) A tak wogóle to jak taka pogoda będzie w piatek to wyjeżdżamy z podziemi co ? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaaaaaa od razu gwint nie tylko wahacze MS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zawiasik kupiony tylko czeka na wymiane (Czester mnie postraszył że jest kupa roboty ) i teraz nie wiem kiedy będe miał wolne przynajmniej 48 h na wymiane tych gratów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu nie musisz psuć punciaka on sam się zepsuje myśle że pierwsze poleci zawiecho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ta biała miodzio a ten pakiet chrom to się nawet na tylnej klapie podpisałzamisat V czytaj B wyjdzie kim jest kierowca :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rapid oczywiście ale koleś pojechał z ta szpachlą :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester mam pytanko? Ty wymieniałeś zawias z przodu sam w garażu nie? czy jakieś specjalne klucze są potrzebne, masz jakieś może dobre rady bo przymierzam się do wymiany i wole żeby mnie nic nie zaskoczyło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron rozumie że jak będziesz pastował to pogoda jest gwarantowana do końca tygodnia :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze a ja nawet nie spróbowałem tego browarka ciekawe czemu a rozumie pewnie dlatego że byłem pierwszy raz na spocie A tak przy okazji jakbyś sie pytał GURUGURU kto będzie na spocie to ja Ci odpowiadam ze będę ale spóźniony i to sporo 19 z groszem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przecież że o Audiole chodziło Miron chyba nie myślałeś inaczej co Kris_kilt dam znać ale raczej będę napewno na BP
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester ładnego masz Avantara Co nie Piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester no to w końcu ktoś zrobi logi dynamiczne i sie okarze co w klekocie piszczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nauka to głupota skoro wszystko idzie Vagiem zrobić :polew: Panowie k....a jest problem z moim przyjazdem musze kobitę zawieść do kosmetyczki na 17:30 ale myślę że zdążę do was na 18:00 dojechać na BP oczywiście potem na chwilkę na Forum i znowu do Zabrza po kobitę i z kobitę do domu i jak nie będzie późno to jeszcze raz na spota ale się najeżdżę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dobra to się rozpisuje bleblebleblebleble
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już tak dawno temu założyłem alu że nie pamiętam kiedy to było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale się rozpisaliście ja nadal nie mam neta wiec czytam to dopiero w pracy i myślę ze będę w piatek. A co do Kaseciak i Gleba to zgadłeś Majki chodziło o was SAMDAR wrzuć tu temat ze springami to Ci chłopaki doradzą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra ja Cię zbanuje jak mi halusów nie załatwisz z fiata a tak po za tym nie drapać się koty GLEBA Z KASECIAKIEM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeee bo wam bana zaraz dam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester wydaje mi się że pompa wcześniej juz ciekła bo to nie równe odpalanie pojawiło się wcześniej a pozatym mechaniory nic przy pompie nie robili. A wadliwy egzemplarz to każdy ma wcześniej czy później też ci zacznie cieknąć - jest o tym dużo na forum. Wczoraj zrobiłem serwis klimki z odgrzybianiem ozonem i musze powiedzieć efekt jak narazie jest nic nie trzeba robić w aucie tylko do zapalniczki podpina gość maszynkę do wytwarzania ozonu i grzybek w całym aucie i układzie klimy znika bez powrotnie ale szczegóły na spocie jeżeli dojadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A linkę holownicza macie bo jak Mironowi B6 zdechnie to przecież na poboczu go nie zostawicie a tak po za zlotem to żeby było śmiesznie pompa mi się rozciekła w sumie niewielki koszt około 550 -600 zeta zaczyna mnie to auto wk.....ć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bardzo Pucek bardzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byliśmy Piterra w całkiem niezłym składzie o co chodzi Krolu co Ci umarło 75 rumaków [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 14:02_________________________________________________A ha Pucek nie kupój od Mirona tej padliny S-line bo wczoraj musieliśmy to pudło pchać przez pół parkingu żeby zapaliło dowód na to ma Krolu