Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Cześć powitać!
  2. piękna-brak mi słów
  3. cześć witam!
  4. cze powitać
  5. Bardzo ładny avancik szkoda tylko że nie ma relingów, ładna fela i bedzie extra. Pogratulować
  6. Cześć Witam Cię!
  7. Cześć powitać!
  8. Cześć powitać
  9. Super statek bardzo mi się podoba, przede wszystkim avant ! Pozdrawiam
  10. Dobry gust z doborem koloru :twisted: Do Ciebie Keżor to faktycznie mogło by pasować
  11. Panowie! kolesie jak widzą nasze niunie to od razu myślą " o to jest fura!!!!! tu musi być wszystko w porządku " a tak wogóle to faktycznie trzeba się prosić żeby co kolwiek sprawdzili żeby wiedzieć co jest do wymiany. Łączę sie z wami w bólu
  12. Cześć! Powitać
  13. Bardzo fajna niunia podobają mi się te chromowane dodatki takie jak na tylnej kalapie czy obwódki szyb bocznych, ogólnie kolorek super a co do tych nakładek na pedały w kolorze red to kicha, jeszcze tylko jakieś reprezentacyjne felusie i bedzie bosko. Pozdrawiam
  14. Witam! mam na to szybki i skuteczny sposób. Wystarczy że przy wysiadaniu z auta złapiesz jedną reką np. słupka przy przedniej szybie a potem postawisz noge na gruncie to sie rozładuje skutecznie i bezboleśnie pozdrawiam chodzi generalnie o jakąś metalową cześć, możę być lakierowana
  15. znajazłem kilka modeli tych migaczy ale jakie bedą lepsze-całe przezroczyste z diodami w środku czy może da się sam klosz wymienić na biały?
  16. Dzieki bardzo! nie spodziewałem się tak miłych odpowiedzi. a co do dokładek o których pisze kolega YKK to chodzi o te pod zderzakiem tak? a i gdzie można kupić białe migacze bo na allegro same jakieś diodowe są? Pozdrawiam
  17. Witam wszystkich! Już ponad miesiąc jestem z wami więc chyba czas pokazać czym się poruszam również od niedawna, narazie tylko zdjęcia z zewnątrz bo wsumie środek to seria totalna z dodatkiem pseudo drewna. [
  18. Witam! No ładne cacko, środek super (marzonko) pozdrawiam!
  19. Cześć! Witam kolege ze śląska!
  20. Cześć witam! moim zdaniem to weż przykład ze sportu konkretnie rajdów samochodowych, tam rajdówki na droge ośnieżoną mają pozakladane bardzo wąskie opony pewnie nie bez przyczyny i wydaje mi się że rozmiar 185 bedzie odpowiedni. ale to jest tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 10:30 ] ledwo się wiosna zaczęła, po co odkopujesz taki stary temat ?
  21. Cześć! Powitać
  22. Witam Cię! autko faktycznie było by ładne jak każda ale z tymi kiepskiej jakości dokładkami to przesada do tego całego wizerunku pasowałyby wieksze felgi ale to i tak nie pomoże. Sorrki ale chciałem być szczery, pozdrawiam :biggrin:
  23. A jaki środek proponujesz -Motipa? bo przeczytałem że o takim pisaliście wyżej. Jeśli więc jest lepszy to gdzie go można kupić za nie duże pieniążki?
  24. Dzięki Iceman! Sory że tak zawracam tyłek ale jak już pisałem Audiczke mam od miesiąca i to jest moje pierwsze auto z klimą, więc nie wiele wiem na temat klimatyzacji. a czy mógłbyś mi jeszcze napisać czy ten środek który kupiłem jest dobry czy to kicha jest? http://www.allegro.pl/item190322740_wurth_profi_odgrzybiacz_klimy_na_dwa_razy_.html Pozdrawiam! :biggrin:
  25. Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy A-4 i nie tylko, ja mam moją niuńkę od miesiąca i jak narazie jestem bardzo zadowolony (A-4 1.9 TDi 110KM 1996) :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.