Treść opublikowana przez ELLIOTT
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jak lubisz mineralkę w motulu to spoko. Nie namawiaj na średniej jakości oleje, gdzie konkurencja mimo, że jest trochę droższa deklasuje ten syf. Nawet taki Ravenol 10w40tsi( jest to olej 5w40) deklasuje tego motula 5w40
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Ta 300KM i r01 czerwony niech zejdzie na ziemie ten szpec. Wtryski baraki 130nl(staga są głośniejsze), sterownik optima nano(stag to gówno na dzień dzisiejszy). Jak magic padnie to zestaw naprawczy 80zł. Nie widzę alternatywy dla niego.
-
Czy interfejs obdeleven jest dobry
Jak ktoś nie ogarnia, nawet vcds nie będzie dobry..
-
Zmieszanie olejów 2.0 alt
Jeden i drugi to mineralka. Można mieszać. Zainteresuj się następnym razem Ravenolem 10w40TSI.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Chinol ale jak to sprawuje się nie mam pojęcia.. Blog - Mehenker MEHENKER.COM Komplet ślizgów nastawnika/napinacza zmiennej fazy rozrządu silników grupy VW (AUDI. VW, SKODA). Ślizgi te zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę MEHENKER. Materiał, z...
-
Wypadanie zapłonu powyżej 5400 obr/min
Słaba regeneracja głowicy. U znajomego z grupy tak było..
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Meheneker robi dobrej jakości ślizgi tylko cena spora.
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
gold to gówno słabe termiczne i pompujące się. Oczywiście użytkownicy w niewiedzy chwalą.
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Zejdź na ziemię. Każdy reduktor potrafi puścić podciśnieniem tak wyglądają typowe posty osoby która coś słyszał. Największy problem magica ogarnięto kilka lat temu! Zdarzają się wadliwe sztuki jak w każdej firmie obecnie. Zestaw naprawczy magica ok 80zł. Do autora postu: Sterownik KME nevo/Optima nano (najlepsze sterowniki pod silnik). Wtryski baraki 130nl zasilanie z obu stron, reduktor magic 3 power, 2xfiltr np. alexa 360, faro 8mm z butli do redka. Dobrze wystrojone auto na sztywno będzie latać na lpg do odciny bez dotrysków pb.
-
Duży przebieg a chip 1.8t BFB
Zapraszam do karty bezpieczeństwa produktu. Jak już ogarniesz podstawy i rozszyfrujesz skład. Pokieruję do badan laboratoryjnych..
-
Duży przebieg a chip 1.8t BFB
Meguin super leichtlauf 5w40 lub ravenol vst 5w40 jeśli ma to być syntetyk. Jak mieszanka HC, eurol super lite 5w40.
-
Silnik po wymianie uszczelki pod głowicą, dostrajanie korekt długoterminowych
zrób logi grupy 2+33+31 z butem w podłodze do odciny i będzie wiadomo czy dobrze..
-
1.8t bex rozrząd
To kup ori zestaw i przejedz 200k jak pęknie ciekawe czy uznają reklamację.. Odnośnie opon kolejne bajki które są nieaktualne. Nowe mieszanki opon, jak wytrzymają 5lat to cud.
-
Co to jest ? 1.8T bfb
Rurka odpowietrzenia akumulatora.
-
Wymiana oleju 1.8t avj
Ciężko wejść w temat jaki olej.. Co za pokolenie lenii..
-
1.8t bex rozrząd
Lepiej przycebulić jak strzeli, wtedy lament do kogo będzie? Ludzie jednak mnie potrafią zaskoczyć jeszcze.
-
jaką instalkę wybrać?
Dlatego wspomniałem że to są dwa różne światy. Algorytmy to dnia dzisiejszego są słabe na bezpośrednim wtrysku oraz największe spalanie.. Ostatni raz powtórzę, tylko kme lub optima do wtrysku bezpośredniego.
-
jaką instalkę wybrać?
Miałeś staga na bezpośrednim wtrysku? To jest zupełna inna bajka jak na pośrednim..
-
jaką instalkę wybrać?
GZW masz 125km i Sebastian jest jednym z lepszych od wtrysku bezpośredniego w kraju..
-
jaką instalkę wybrać?
Do pośredniego wtrysku stag ujdzie ale nie do bezpośredniego. Twój wybór oraz Twój problem kolego, nie odkrywasz Ameryki w tym temacie. Trzymaj się ciepło z największym spalaniem udziału benzyny w gównie jakim jest stag oraz ich algorytmy cudowne
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Ustaw reduktory na minimum 40C żeby przełączyło. Przecież 1.8t tak szybko nagrzewa się, że nie ma co cebulić.
-
jaką instalkę wybrać?
Robisz wielki błąd idąc w staga, najgorsze mają algorytmy itp.. Każdy szanujący się gaziarz z forum lpg to powie. Twoje auto, Twój wybór kierowniku. Tylko nie zakładaj ponownie tematu z problemami później.
-
jaką instalkę wybrać?
Najlepiej dopracowany sterownik ma KME, następne Alex idea..
-
1.8T bfb wypadanie zaplonów
U Ciebie nie siedzi przypadkiem przepływka jakiejś innej firmy?
-
Instalacja nie daje rady po chipie
życie swoje..