Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. Chyba tylko na tym forum pseudo rarytasy. Większość jest po stage 1(nawet nie wiedząc, że ma jakiegoś gotowca wgranego przed sprzedażą auta), mniejszość stage 2. Obserwując grupy fb(jakość softu pomijam) potwierdza to o czym piszę. Na dzień dzisiejszy, ciężko o lepszy reduktor niż magic 3. Każdy szanujący się gazownik w temacie, potwierdzi moje słowa(mowa oczywiście o praktyce). Rozumiem, bronisz graty które sam posiadasz. Kiedyś, jak nie było mocnej konkurencji, AC to było coś. Danke.
  2. Nie ma jak to porównywać 1.8t do wolnossaka, gdzie większość jeździ na dobrym koksie. Śmiech i dziękuję za uwagę.
  3. porównaj termikę magica i spadki do ac swojego szybko zmienisz zdanie.
  4. Padające jak muchy czujniki, zacinające się reduktory, to co było kiedyś a teraz to wiesz. Optima czy kme jest o krok do przodu w sterownikach.. W przypadku reduktorów magic 3 deklasuje konkurencje.
  5. Ładować as bez wzmacniacza, nie ma sensu sobie głowy zawracać nawet. Żeby wykorzystać potencjał musi być wzmacniacz wykorzystany.. Samo wygłuszenie drzwi robi robotę na seryjnych pierdziawach.
  6. AC to shit. BRC to całkiem herezja. Sterowniki optima nano/ Kme nevo, wtryski baraki 130nl, magic 3 compact lub power zależy od modów. Najważniejszy to porządny monter i który potrafi wystroić jak należy zgodnie ze sztuką. A nie auto-kalibracje i jeździć obserwać panie.
  7. Pytanie jaki budżet? Co będzie to napędzać
  8. Tylko sam soft lipa straszna. Minimum wtryski większe.
  9. Mniej myśl kolego, więcej czytaj ze zrozumiem. Ręce opadają. Już nie dziwię sie dlaczego kaczory u władzy.
  10. Kup obdeleven pro, będziesz miał z głowy oraz legalnie.
  11. kup sobie obdeleven pro, będziesz miał czym logi robi chociaż pod telefonem. Zapewne masz instalacje do regulacji i ubogo. To wyjdzie przy logach i grupie 32. Jak będziesz butował na ubogiej mieszance, to za jakiś czas będzie remont pieca. Wybór należy do Ciebie. Kabel do lpg kosztuje 70zł
  12. Jedno i drugie.. Chociaż tutaj jest jakiś wałek w papierach, redek magic a w drugim cos innego.
  13. ELLIOTT odpowiedział(a) na grz21 temat w 1.8T
    Króciec tylko ori. Dużo tam roboty nie ma, jak ma sie czym robić. Podjedź do GVG lub Turbohuba.
  14. ELLIOTT odpowiedział(a) na piotr827 temat w 1.8T
    550x180
  15. Zawsze można uciąć wtyczkę i przelutować przewody jaki problem? Hesy maja chyba 4ohm bosak 2ohm.. Co i tak rewelacji grania nie będzie.
  16. Bez szału, jaki budżet?
  17. Głośniki samochodowe Focal PS 165 - Kup teraz za: 620,00 zł - Białystok - Allegro Lokalnie ALLEGROLOKALNIE.PL Kup teraz: Głośniki samochodowe Focal PS 165 za 620,00 zł i odbierz w mieście Białystok. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów. Zapraszam do zakupu. Ostatnio montowałem u Siebie w exeo
  18. Masz dodatkowy gajger? Okolice 14-15 przy 100C. Z tym że mało który olej trzyma te parametry powyżej 4k km jeśli mowa o 5w40. Stąd często ludzie leją 5w50 który szybko również traci swoją lepkość i degraduje do 5w40. Lepkość to nie wszystko, liczy się też flow oleju oraz kilku innych czynników(to jest bardzo złożony proces i nie ma co brnąć dalej). Unia trochę narobiła makaronu w tym temacie również. Niezależne badania mówią jasno(uwierz mi, że swego czasu przejrzałem wszystkie dostępne w europie oleje 0w40,5w40 5w50 i nie sposób wszystkiego zapamiętać, żeby na już przypomnieć jakie udział procentowy ma każda oliwa, jedynie te które przewijają się często na grupach pamiętam). Triend to minerał/HC, XF/EE hc+trochę pao, CFS pao i kilka % estrów nic nowego nie odkryłeś(nie wspomnę o ustalonej marży danego produktu, o tym głośno przecież nie można mówić). Co napisane jest na opakowaniu to jedno, w środku banki drugie. Prawo w naszym kraju bardzo dużo pozwala na robienie wałków w tym temacie. Wracając do motula, pozwy w DE i wygrana sprawa jednak coś dała w tym temacie. Później śmieszne sprostowanie marki w czasopismach, internetach itp. Jednak Ci ludzie mają już co raz większy rozmach, jak widać na grupach i forach. Ludzie powoli przekonują się do lepszych produktów w podobnej cenie. Badania potwierdzały jasno, jak robieni jesteśmy w bambuko przez koncerny i zmowę(inaczej tego nie można nazwać). Odnośnie Meguin=LM sprawdź, kto rozlewa/produkuje oleje dla LM(meguin właśnie). Nie wierzysz zapraszam na oilclub.de w celu potwierdzenia o czym piszę. Karty charakterystyki i bezpieczeństwa do wglądu na stronie producenta. Ravenol już dawno ogłosił, że będzie podnosił ceny sukcesywnie do odpowiedniego pułapu (badania, marketing, F1 swoje kosztuje). To co sprzedają na świat, jest to zaledwie kilka % względem monopolu który króluje. Na szczęście mają na daną chwilę bardzo dobrą politykę, idą cały czas w jakość i rozwój firmy. Co owocuje z miesiąca na miesiąc obserwując fora i grupy. To co konkurencja oferuje w tej samej cenie, czasami wywołuje śmiech na sali. Ravenol VMP 5w30 lub VST 5w40 wystarczy, VST ma bogatszy pakiet dodatków(więcej boru, molibidenu oraz wolframu). Tak prawdę mówiąc vst ma parametry oleju 0w40. Mimo , że producent posiada w swojej ofercie ssl0w40, vst posiada lepiej doprawiony pakiet dodatków ochrony silnika. Z jednym musimy się wszyscy zgodzić, nie ma idealnego oleju. Najważniejsze w naszych silnikach jest rozsądny interwał wymiany oleju. Jakość może wpłynąć na dłuższą żywotność jednostki oraz zachowanie jej w odpowiedniej czystości. Do Serii możemy lać byle co, przy modach już to owocuje. Nie przepłacać za mineralki w cenie syntetyku i fejmu na grupach z przed lat marki x czy y. Żeby nie było nie mam profitów, ani powiązania z żadną z marek olejowych. Szukałem kiedyś z nudów w delegacji najlepszego oleju względem ceny do 1.8t i wsiąkłem w temat.. Na początku był szok i niedowierzanie.
  19. 1. Przy rozruchu szybsze smarowanie. 2. Lepsze parametry w minusowych jak i plusowych temperaturach wyższa odporność(lepkość oleju nie spada tak drastycznie jak w olejach hc, ale tutaj chodzi o bazy i target danego oleju). 3. Mniejszy noack = zmniejszony pobór oleju. 4. Brak/minimalna ilość nagaru jak w przypadku olejów HC/minerał. 5. Niższa temperatura oleju (jego wychładzanie jest szybsze niż w przypadku mineralki) 6. Lubisz kupywać minerał w cenie syntetyku, czy otrzymać pełnowartościowy produkt w tej samej cenie? 7. Wymiana oleju w tych silniach, jak wiadomo max co 10k z przyczyn oczywistych. 8. Niezależne badania są osiągalne dla zwykłego zjadacza chleba, tylko co z tego jak 90% nic nie zrozumie. Najpierw podstawy później testy i analizy laboratoryjne.
  20. Drogi Harabio. Czytaj ze zrozumieniem oraz ogarnij podstawą wiedzę na temat co dany producent sprzedaje w środku.. Aż smutno czytać co piszesz, tak naprawdę nie mając zielonego pojęcia. Kuje strasznie w oczy. Wiesz, dlaczego motul obniżył ceny? Ponieważ była swego czasu nagonka przez ludzi siedzących w temacie, jakie siki sprzedają pod postacią pseudo syntetyku. Nie piszę, że wszystkie produkty mają złe, oczywiście kilka produktów mają godnych zainteresowania wstępnego(żadne 5w30/40!). Teraz Millers Triend, czytaj uważnie! W nim nie ma nawet kapki pao!!!, napisałem Ci, że jest tam tylko minerał/HC jak wolisz(HC pamiętaj to dalej minerał). Millers daje sporo ilość pao tylko i wyłącznie w serii cfs jak dobrze pamiętam(grypa łamie nie będę przypominał sobie każdego produktu). Wracając do meguina jak nie potrafisz znaleźć produktu w normalnej cenie, to nie jest moim problemem(w pl dystrybutor odgórnie ustawia cenę ze względu na marke LM). Przed chwilą wszedłem sprawdzić ile kosztuje na szybkiego 24E za 5l + wysyłka do pl. Co i tak daje dobrą cenę poniżej 130zł. Jeszcze taka mała ciekawostka oraz obalenie Twojej tezy "ten sam produkt za 100zł vs 200zł" Meguin o którym wspomniałem wcześniej kosztuje 24e za 5l vs Liqui Moly Synthoil High Tech 5w40 42E za 5l. Są to te same produkty w środku 1:1 (ewentualnie lm ma zapiskę o mniejszej ilości pao do 70%). Rozumiesz teraz gdzie jest cały klucz? Głownie chodzi aby nie przepłacać za marki oraz co oferują tak naprawdę w środku. Eurol 5w40 wypada bardzo dobrze HC+ pakiet dodatków oraz fajna lepkość do starszych aut. Pozdro
  21. Sportowy kat i powinien dać radę. W de przechodzą przegląd.
  22. Nie wprowadzaj kolego ludzi w błąd. Od kiedy wyznacznikiem jakości jest cena? Np. Meguin megol super leichtlauf 5w-40 ok 100zł za 5l (kwestia kursu)100% PAO, Ravenol VST ok 135-170zł (kwestia dojścia) mieszka różnych PAO + extra dodatki ochronne silnika. Technologia w tym temacie poszła również do przodu i wiele dodatków w nowej formie jest już mieszalna z PAO/Estrami. Odnośnie Millersa przepłacasz za markę jak w przypadku motula innych firm, które mają fejm z przed lat. Trend to jest minerał/HC jak wolisz. Valvo maxlife mineral/hc przynajmniej cena niska. Nie masz zielonego pojęcia jak widać w temacie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.