Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. Najważniejsze, że kierownik zadowolony. Odnośnie rwanie kierownicy, jakie opony masz?
  2. Z tego co wiem, moja hybryda potrafi wstać 1.26b przy 2.3k tylko korb szkoda U mnie jest spokojnie poprowadzone w dolnych partiach obrotów, 1.3b przy 3k jak dobrze pamiętam (mogę mylić się).
  3. 0280156102 p&p są dostępne od czasu do czasu na rynku wtórnym 100-130zł za szt. produkcja ori made in Germany/Spain. Reszta nówki to chinole.. Pozdro
  4. ELLIOTT odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    napisz na priv, szkoda powtarzać się i zaśmiecać forum
  5. Wszystko zależy od hybrydy co kto oczekuje, zazwyczaj te hybrydy wstają dużo wcześniej, tylko kastrowane są od dołu do pewnych obrotów ze względu na seryjne korby. Geremi ma fajną nowość od grudnia p&p do 280max, ale spool ma za***isty i do typowego daily miodzio. Jest u mnie na pokładzie, zrobione już ok 20k sporo tańsza opcja niż u peruna. Gwarancja jak to gwarancja, wszystko da się ocenić kto zawinił, nie zawsze jest to wina użytkownika, osoby która składa je, tylko materiału który zdarza się wadliwy mimo, że przechodził testy.
  6. ELLIOTT odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    tak są p&p
  7. ELLIOTT odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie, pisałem o wtryskach o nr 0280156102
  8. ELLIOTT odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    To nie winy turbiny jak na moje, żeby mieć co przepchać i jak, muszą zostać odpowiednie warunki spełnione. Podaj cały setup jaki masz. Odnośnie wtrysków 430cc, trzeba było szukać z prosiaka made in Spain
  9. Jaki filtr paliwa?
  10. ELLIOTT odpowiedział(a) na Wiktor 123 temat w 1.8T
    opcji jest wiele, od słabej jakości paliwa po remont głowicy..
  11. Słaby wybór, choć sam posiadam zestaw conti + pompa wody hepu z metalowym wirnikiem. Ładuj zestaw snr+pompa wody hepu.
  12. Pytanie tylko gdzie produkowanie Made in France czy Japan, lub bubel których nawet ostatnio jest w de na amazonie..
  13. Kup ori zawias po regeneracji w regum.pl Masz to co fabryka za 800zł..
  14. Wydaje mi się, że pisałeś na grupach fb i dalej nie wyciągnąłeś wniosków.. Zajechać tam gdzie wgrywali soft. Niech wrócą do serii i zwrot pieniędzy.
  15. Zależy jaki miałeś stage 1. W moim przypadku ok 200/300nm do 5.3k jakoś jechało w ośce. Przy stage 2 masz większe pole do popisu i co najważniejsze, nie muli po tych 5.3k tylko jedzie do czerwonego pola aż miło.. Oczywiście hybryda od dołu wykastrowana ze względu na seryjne korby. Chociaż z drugiej strony może zamiast robić okolice 250-260 kunia, atakować w okolice 300 z małym plusem jak jest quattro..
  16. ELLIOTT odpowiedział(a) na kai93 temat w Audi A4 B6/B7
    Chyba mówisz ceny, jakie ma gregor.. Normalnie bez spiny 1.8t na 260kunia wyrabiasz się w 6-7k, może lekko przekroczysz(hybryda 1600-2000zł, fmic z tipem 1200-1400zł, wtryski 300-500zł, soft 600-800zł, dp/sportowy kat 400/900zł, sprzęgło awx+kewlar 700zł, hebel minimum 320mm jarzma zaciski 250zł+ tarcze 440-500zł+klocki 180-200zł).
  17. ELLIOTT odpowiedział(a) na bmajk temat w 1.8T
    Poduchy lepiej sprawdź.
  18. ELLIOTT odpowiedział(a) na Damian.T.KM temat w 1.8T
    Słaby wybór.
  19. Podobnie tyczy się b7 czy z exeo, żeby kupić motor tip top..
  20. Tylko, jedno ale. Te stare konstrukcje są lepsze i mocniejsze od takiego BFB czy cfma która głowica jest z plasteliny.. Wcale nie zdziwię się jak przyjmie więcej, niż te konstrukcje w nowszych budach(wrzucić nowsze ecu i tyle).. Na cofki jest wiele czynników odpowiedzialnych za to.. Następną kwestią jest setup i stan jednostki. Wszyscy myślą, że wrzucą hybrydę, dadzą boosta i będzie MOC.. Tak to nie działa. Znam projekty bez otwierania silnia 300+ na hybrydach ale setup cały musi być bajka jak i zdrowy motor Nie każdy tuner potrafi stroić na hybrydach co zostało nie raz pokazane na grupach fb..
  21. Hybrydy trochę inaczej stroi się niż ori.. Boost to nie wszystko..
  22. Wrzucę swoje trzy grosze. Mam hybrydę od germiego P&P z super spoolem z potencjałem na ok 260-280kunia (zależy od setu). Potrafi zrobić 1.26b jak dobrze pamiętam przy 2.3k, tylko co z tego, jak korby seria. Dlatego jest kastrowana do odpowiednich obrotów.. Tutaj mniej, więcej przykład softu z grudnia, jakiegoś kolegi z grupy. U mnie wylądowała dwa dni później taka sama . Uwaga, wtryski 380ccm są na styk dlatego w czerwcu wrzuciłem prosiaki. Finalne strojenie za miesiąc.
  23. Ravenol nie potrzebuje już dodatków. Odnośnie michałka, nic szczególnego (łysy nawet poleca bo hajs dostał, mylą pojęcia oznaczeń podatkowych i cisną kit dalej) . Piotrusia testy tylko i wyłącznie do popcornu można obejrzeć(co próbka inny wynik). Jedynie niezależne badania laboratoryjne, uświadamiają nas z jakim produktem mamy do czynienia..
  24. Tańszy jest megiun a to samo w środku.. i nie baw się w archeologa w każdym prawie temacie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.