Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. 1/3 przysłonięta, bezsensu.
  2. Strona Główna WWE-TUNING.CBA.PL WWE-Tuning. Chiptuning Sokółka. Chiptuning, elektronika samochodowa usuwanie filtrów cząstek stałych fap/dpf. Hamownia drogowa dynomet 4x4. wwe-tuning Adrian..
  3. Tylko logi to nie wykres. Interesują nas logi dynamiczne w temperaturze ok 30C a nie przy -3C
  4. Ceny kształtują się od 1200-2500zł. Zależy u kogo i pod jaki setup.
  5. maikelelele kiedy logi?
  6. Dwa tygodnie temu meguin był w DE po przeliczeniu 100zl za 5l. Nie wiem jak teraz.
  7. x

    ELLIOTT odpowiedział(a) na viktorion temat w Audi A4 B6/B7
    Ewidentnie widać, że zaoszczędziło się na wtryskach. Taka jazda jak diesel power jak i wynik zawyżony
  8. To mało jeszcze wiesz jak widać. Pozdrawiam.
  9. LM? lepiej kupic megin za polowe ceny a mamy to samo.. Motul siki jakich mało, hc-minerał w cenie syntetyku, podobnie millers ale plus taki, że wybitnie dobre mają hc ?. Mowa cały czas o 5w40.
  10. Podstawa to zmiana wtrysków na saaba lub bamowe , to takie ultra minimum. Warto zastanowić się nad dsmicem.
  11. Dokładnie. Lepiej było zostać na poziomie 280nm ale płasko, niż giewont który widzimy.. Jedni i drudzy, mają rację.
  12. Już kolega blazej25 mniej więcej pokazał jak powinno wyglądać.
  13. Co z tego jak niutek z pupy i jazda jak diesiel. Nie ma czym podniecać się.
  14. Germi robił, jak i serwisuje moje auto przy każdym zjedzie do pl.
  15. Moja hybryda potrafi 1.26b osiągnąć jak dobrze pamiętam przy 2.3k z tym że kastrowana jest do odpowiednich obrotów. Potencjał max 270-280kunia, ale tu bardziej chodziło o jak najlepszy spool. Żywotność zobaczymy, pierwsze 10k pękło.
  16. Hybrydy nie wstają później, tylko są kastrowane w sofcie żeby korba nie wyszła bokiem.. Następna kwestia hybryda, hybrydzie nie równa.
  17. Orurowanie gotowiec, to co dziwić się.. Ciąć później pospawać i tyle. Zresztą i tak lipa wyszła, 1/3 czy 1/4 przysłonięta fmica. 180 Byłaby idealna.
  18. fmica odwrotnie ładuj.
  19. Możesz wypowiedzieć się więcej na ten temat? Jakiś nr części itp.
  20. Z tymi kontrolami to różnie bywa. Również jeżdżę po DE, ori kat ogarniał okolice 250 na spokojnie. Aktualnie siedzi prototyp sportowego kata do testów. W czerwcu badania na emisję będę robił.
  21. To wysyłkowo. Chyba, że od razu na program jechać do niego.
  22. 180 Ogarnie, u mnie jest okolice 250 i spokojnie daje rade, u kolegi DivaynEays jest ponad 300 i też bez zastrzeżeń. Jak miejsce jest ładuj 230
  23. Masz blisko do Geremiego. Przy okazji spojrzy na motorownie.
  24. Co ze sprzęgłem? fmic 180/230 ogarnia tyle, wtryski 630cc, hybryda geremi np. co ma DivaynEays .
  25. Kupuj wtryski z saaba , ugrasz ładniejszy moment. 150-200zł to nie majątek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.