Treść opublikowana przez elmo814
-
Przeróbka kostek przełączników opuszczania szyb A4 B6 / B7
kostki b6 2001 i czerwiec 2002 wygladaja tak jest tam 2 rzędy pinow po 5, wykorzystane sa piny 1, 2 i 5 reszta pusta a kostka od czerwca 2002 ->> ma tylko 4 piny i wyglada tak taka sam kostka jest w regulacji lusterek stosowana TEMAT OGARNAŁEM na przykładzie auta z 2001 roku a wiec kabel niebiesko brazowy łaczymy z pinem nr1 brazowy z pinem nr2 brązowo zielony z pinem nr3 pin 4 z tej kostki kremowej jest nam niepotrzeny , zostaje on pusty w czarnej kostce na zdjeciu powyzej miałem tylko te 3 kabelki i je połaczyłem zgodnie z opisem , dziala szyba i podświetlenie
-
Regeneracja włącznika świateł
bart1907 włacznik z tej aukcji z tego co na forum pisza to trzeba piny przekładac bo cos z elektronika hu...., ja mam z tej ipodpialem , wsztstko jak w ori , tyklo ikonka swiateł podswietlana jest na zelono a w ori na czerwono reszta jak w ori WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ Audi A4 B6 B7 00-07 (4181804241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. przyciski szyb tez mam od niego
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na starowiejska jedz , 15 zeta strojenie , i popros niech sprawdza kabel przedzownią go
-
[ALL B6/B7] Panel przycisków szyb z B7 do B6
czyli kolego Mat1987zg PIN 1 Z kostki z b6 odpowiada pinowi 1 włacznika z b7? i tak anlogicznie 2=2, 3=3, 4=4 , nic ni trzeba kombinowac?
-
2.4 czy może 1.8T
zawias mi stuka a przebieg 299 pozatym brałbym teraz 2.4 w Q
-
Nowy telefon - jaki?
[h=1]Alcatel OneTouch Pop C7 co o nim mozecie powiedziec?[/h]
-
Demontaż włącznika świateł
ja kupiłem z tej aukcji i wszytsko hula bez problemu świeci ładnie wszytsko jak w ori,bezproblemowo WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ Audi A4 B6 B7 00-07 (4181804241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wyciek z otworu obudowy termostatu... ostatni post
zle zrobiłeś że dałes ori oring trzeb było kupic ciut grubszy w rolniczyn i lekko posmarowac silikonem do 300 st
-
Gdzie w silniku BFB jest zwór DV, objawy to wypadanie zapłonów i wzrastające obroty
pod kolektorem widac bagnet i od niego na prawo jakies 10cm jest ten zawor:decayed:
-
1,8. T .+ instalacja AEB OMVL
tez mam staga i jest git, przełacznik i wlew masz za***iście spier.....e.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wesołych spokojnych świąt
-
A4 B6 wymiana silnika BFB na inny
najlepiej AVJ, wiem nawet kto ma kompletny silnik z osprzetem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak jak pisze Andrzej , nie potrzebujesz przy jego zestawach rezystorów can bus
-
Świst z okolic serwa
sprawdz czy ezektor jest cały
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie ma tak zle coby na dobre niektorym nie wyszło ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Maciek , twoich fot nie widac
-
Komunikat "zbyt mało oleju" pomimo odpowiedniego poziomu
w misce , 3 pinowy zamiennika nie kupuj, lepiej uzywke ori , jest taki sam w tdi jak w pb ma sie konczyc lit.B ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- aa zrob to przy wymianie oleju chyba ze bedziesz cedził olej
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ja miałem 2 szt oba sa do d*py, kup sobie od kolegi be _smart na alle , kiedys tez tu sprzedawał sa lepsze i maja w sobie CLH
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Darek a TY masz matiza wogole ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
będziesz miał okazje w niedzielę
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
czy kompletne sprzeglo mozna z AAR wsadzis do BFB ?
-
BKE to 115KM bez DPF a BRB 116KM z DPF
dokładnie tak bke nie ma , brb ma w kuniach tez sie zgadza:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maciek wiem kto APU i cewki jak twoje
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moja odpowiedz to na pytanie Radka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zytnia ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- ktos moze pisze sie na grupowy zakup spryskiwaczy mgiełkowych ?
-
odpala za trzecim podejściem
o reduktor gazu zapewne