Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
własnie Marek wozi tych emigrantów
-
uszczelka
prosze o numer uszczelki pod głowice do BFB
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Najmocniejsze 1.9 AAZ w polsce na hamowni 215Nm - YouTube
-
Silniczek wycieraczki TYŁ
a6 c6:decayed: tez pasuje do tego zapodaj ramie z wycieraczka z golfa 5 , tourana albo z Q5
-
elektronika z kluczyka
czy da się wyjac elektornike z kluczyka b6? są tam takie bolce po przekatnej co z nimi zrobic ? czy to one trzymaja płytke ?
-
Problem z klimatyzacja
sprawdz bezpiecznik numer 6, siedzi tam mały pomaranczowy 5
-
ATE czy TRW ??
ładuj , texara, boscha, pagid, trw, zimmerman
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
te reflektory to agrotuning:facepalm:
-
Problem z klimą - tryb ECON
8zo 959 126 1k0 959 126 1j0 959 126 maja tez literki abc pasuje z octavi 99-2004 w skoda 249zł w seat, 190zł
-
jakie tarcze ?
texar ,bosch, pagid, lucas, zimmerman , sa ok ate to plastelina, pewnie przednich, to wiec moze klocki od srodka szybciej bierze ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- a no fakt nie doczytałem ze o tylne chodzi tak jak pisze kolga wyzej tył to 245
-
jakie tarcze ?
288 ---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- TRW LUCAS lub ZIMMERMAN
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
małpa tylko pytał czy jest spot , nic wiecej nie wiem , pozniej zadzonie i dam ci znac , a jak chcesz to dam Ci numer do @
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzwon do mnie to zaprowadze 781 833 620 ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- medik - parking koło ośrodka egzaminowania w zamosciu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
luz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ATE to włoska hujnia najlpiej zakładac zimermany albo trw !! a tacze brał do paska b6 ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- przyznam jednak ze ori stystem hamulcowy jaki mialem w b7 (ATE) z klockami zimmermana robił robote Marek daj zyc jutro jak dobrze pojdzie bedziesz miał GUME , nie wyzywaj sie na klubowiczach:banan:
-
Felgi z a6 c6
w a6 c6 jest chyba otwor centrujacy 66 , w b6/b7 57
-
śmierć po wczorajszej burzy
sprawdz czy nie masz wody w przekaznikach pod maska
-
pasta do rąk
potwierdzam wypowiedz talib1990
-
Wypadek A4 B6 avant S-line pakiet zewnetrzny
armi dobrze gada, musisz zglosic sie do szpitala i ciagle byc w kontakcie z ubezpieczalnia bo moga przysłac lisci ze postepowanie wygasło i od nowa procedura , zbieraj wszytkie , koszty leczenia i dokumentacje na bierząco uzupełniaj i wysyłaj , najlepiej wypytaj jak to ma wygladac , podczas zgłaszania szkody- urazu, pamietaz ze zawsze Cie boli !! oczy pieka spac nie mozesz .............. zdrowia i powodzenia na czas naprawy wez sobie auto zastepcze z oc sprawcy , jak beda trudnosci to tłumacz ze wzgledu na uraz ...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
byłem zalezy co ci trzeba , znajomy szukał uzywek tarcz na przod , mial po 50 za sztuke reszty cen nie znam ma silniki drzwi i zwrotnice instalacje trzeb dzwonic i pytac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
marzec39 508807544 jacnia Tomek czesci audi vw
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
druga niedziela miesiaca maja
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PIOTREK dzwon do Jacni koło krasnobrodu , jutro bede miał mumer, ma w coil czesci do b6
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
dołozyłem bezpiecznik na czerownym (7.5)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a jak Twój temat ? uszczelke masz?