Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. np vw bora ma złacze za popielniczka, szukaj tez pod zaslepka przy wyłączniku ogrzewania tyl szyby
  2. jestem juz od 5 sierpnia , temperatura jednak nie jest az tak niska jeszcze smigam w spodenach i koszulce , pozdrowienia z zielonej wyspy a jakis spocik pod koniec października?? pytam wstepnie bo byc moze uda sie byc obecnym:), wtedy marku drl i logi
  3. jasne choc nie wiem czy to pomoze bo w mojej kostce strasznie bylo dziwnie namiesznae z kabelkami, szczesliwym trafem ze tak powiem uruchomily sie glosniki , niebawem dorzuce fotke mojej cudownej kostki , lecz obawiam sie nie nie ma wszytskich funkcji - wyswietlania stacji na fiss- nie mam tez podlaczeni antenowego diver...
  4. witam po podłaczeni vaga wyskoczyl blad silnik 17056, cylinder 2 co to moze byc dziekuje pozdrawiam
  5. nie mam starego radia nie miernika, a pozatym jakos dziwnie kostka w radiu ma polaczone kabelki cos jest poprzerabiane [br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 22:00_________________________________________________ miszel78 i jak uruchomiłes juz tylne glosniki ? ja nadal nie wiem kombinowalem duzop i h...j z tego chyba do jakiegos zakladu car audio pojade[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 16:54_________________________________________________temtam zamykam tył uruchomiony
  6. gril na czarno kolego , reszta JEST JAK OSA
  7. zlokalizowałem go jest kolo wlewu od srodka w bagazniku , ale czy po odlaczeniu jednego radia i podlaczeni drugiego mugłby sie spalic?
  8. witam czy ktos z klubowiczów mial podobny problem ze tylNE glosniki i sub nie graja a graly wymieniłem radio z beckera 1 din , na concert 2 din i tyl nie gra , mam tez adapter, po podlaczenia i zero rezultatu, moze cos jest pozmieniane we wtykach moze jakies piny albo ja zle podłaczylem adapter, ma ktos jakies pomysly??, zdjecia kostek moge podeslac na mail , prosze o pomoc, czy moze byc tak ze mam system bose ale nie ma oznaczeni na glosnikach ?? a tym samym mam zly adapter?
  9. dokladnie bylo spoko, pozdro do nastepnego
  10. ja mam kostke z linka pierwszego i po podlaczeniu jej do ori radia concert 3 nie dzialają tylne głośniki tez mine interesuje co zrobic jak podlaczyc tylne glosniki i sub
  11. WOJTEK POKZ JAK WYSZLO SZLIFOWANIE I CZYM RO ZROBIłES , SORKI ZA CAPSSS
  12. witam bylo gdzies o tym , ze za pózno informuje navi ale to po zmianie kol na wieksze trzeba zmienic w kodowaniu rozmiar poszukaj w RNS-E od A do Z
  13. u mnie na bank jak chcecie moge pokazac moze za pomoca filmiku ale jutro po spociku zamojskim sadze ze to zbedne .. mam jednak inny problem concert 3 kostki plug and play i tylne glosniki nie graja co zrobic ?? pomocy z tym , adapter iso2 pomoze??
  14. witam wojtek a4 ja mialem taki sam problem jak smigalem z wypietym klimatronikiem jak go podpiałem problem znikł wiec moze u ciebe tez to pomoze podpialem go i kontrolka zgasla
  15. a macie taki front do sprzedania chcetnie kupie pod navi z grzanymi fotelami, ps. NUTI jade w poniedzialek przez wroclaw jak cos to doszlifujesz mi moj klimatroniik??
  16. osobisciew wolabym takie http://moto.allegro.pl/item684726010_hit_new_rs6_17_5x112_audi_vw_skoda_otw_66_id60.html, pozdro
  17. oby dobrze ja uleczyli:) chetnych na spot nie ma?? na 1 sierpnia
  18. witam te bardziej wydaja sie odpowiednie do b7 tylko ktore dokladnie http://moto.allegro.pl/item688643956_wycieraczki_plaskie_a4_a6_po_2004_uchwyt_specjal.html http://moto.allegro.pl/item686816675_wycieraczki_plaskie_audi_allroad_a4_a6_specjal.html daj znc jak kupisz co i jak
  19. witam idz na kompromis i kup 17 i sprezyny z s-line ,bedzie fajnie i wygodnie
  20. ja posiadam garmin 660 , jest ok
  21. http://www.youtube.com/watch?v=A5t3Azt_5uc
  22. a tak na marginesie jak u ciebie z dostepem , bo w AEB ciezko bylo ale dałem rade:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.