Treść opublikowana przez kamil
-
LED czy plazma
Pionieer-Panas-Samsung W takiej kolejności bym szukał. I podejmij w końcu męską decyzję xP
-
[ALL] Dodatkowe tweetery z radia?
Mistrzu świata chwila moment... Teraz to już całkowicie mieszasz. Ogarniając temat: Z pierwszego postu wynika że masz zestaw tempo 6 czyli woofer + tweeter + zwrotnica. I do tego masz podłączony wzmak jvc. I nagle chcesz podpiąć nie wiadomo czemu piszczki pod samo radio. Pytanie tylko na chu** takie idiotyczne kombinacje?? Chyba że złe wnioski wyciągam z tego co napisałeś.
-
[ALL] Dodatkowe tweetery z radia?
Z bardzo wielu powodów m.in. choćby dlatego że radiem które masz nie przytniesz piszczków tak żeby spełniały swoją rolę. Coś mi się wydaje że jednak masz system pasywny.
-
[ALL] Dodatkowe tweetery z radia?
Zdecydowanie odpada. Ps. Wiesz co to jest system aktywny??
-
LED czy plazma
Najlepiej by było gdybyś sobie zamówił prezentację do domu bo takie doradzanie na forum jest całkowicie nie miarodajne. Remik np. lubi ledy a ja plazmy. No i kto ma rację?? Obaj mamy xD
-
LED czy plazma
W linku widze onet więc takim artykulikiem to można sobie dupsko podetrzeć. I wszystko w tym śmiesznym temacie. Amen.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
O kur**
-
[ALL B5] Przeróbka car audio
Krucho z kasą a jeszcze chcesz dokładać głośniki w półkę?? Po co??
-
Wymagania gry Terminator Salvation
Ściągaj Instalacja, wejście do menu, wyjście z menu, odinstalowanie zajmuje jakieś 15 min. Mile spędzony czas :gwizdanie:
-
[ALL] Boschmann
Ten temat się nie mógł inaczej skończyć I zapewne chcesz to wszystko podpiąć pod radio??
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Opera.
-
Skromne audio do domu.
Z Jamo bardzo sympatycznie radzi sobie ampli onkyo. Za ok. tysiaka możesz dostać model 578 a jak dobrze poszukasz to nawet 608. Najprościej to będzie puścić wszystko przez ampli czyli laptop >hdmi> ampli >hdmi> tv.
-
Skromne audio do domu.
Ile masz na tego ampli??
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Jakie mmi masz??
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Ja tam chyba nawet wiem o jaki temat chodzi
-
[ALL] Wpływ subwoofera na samochód po wypadku
Do SE nie potrzeba demontować półki
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Te fele robią niesamowitą robotę Ale osobiście bym się bał takie wsadzić Kwestia gustu ale gdybyś tak wsadził lampy od rs6...
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Pytam bo na fotach nie widać różnicy między tym co miałeś a tym co masz [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 20:12_________________________________________________Czy przypadkiem 1bv nie ma -30mm w C6??
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Zmieniłeś z 1be na 1bv??
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Pełen szacun
-
3DS... nowa broń Nintendo... wasze opinie???
Ja myślę że do NES-a i SNES-a nawet nie ma co porównywać. Te nowe Nintendo to taki... gadżet a nie konsola do dobrej zabawy
-
[ALL] Wybór głośnika basowego
Rozumiem że cena nie gra roli??
-
[ALL] Wybór głośnika basowego
To jest budżetowy wzmak więc nie jest ważne co ma zasilić (lub czym ma być zasilany) ale ważne ile mocy wygeneruje
-
[ALL] Wybór głośnika basowego
To jest wartość rms w mostku a nie na kanał podana ze specyfikacji wzmaka.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Będzie.