Treść opublikowana przez trepek
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Narazie tylko stacyjka zmieniona :-) Później zmienię pompkę centralnego zamka aby centralny był z pilota.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Przy okazji zmiany maglownicy wpadł również scyzoryk :-)
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trzeba sie lepszych felg dorobic :-)
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Aha, nawet trzy osiemdziesiątki
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ano, możesz najwyżej okleisz flokiem
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Dobrze, że tylko nogę ma dać :-) A deska i tak na dniach będzie zrzucana bo: - tunel z nagrzewnicą pójdzie do wymiany - deska trafi poliftowa
-
Wyciek z lewej strony silnika( od strony kol wydechowego )
DÓł.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Wiązka jest od sedana a sedan ma antene w tylnej szybie ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Takie spy photo ukazujące jak będzie wyglądał środek:
-
Swap AWX-a do A4 B5 afn
Skrzynie 6g mam w swoim 1z
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Mam ją jeszcze.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Czemu masakra?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Dzisiaj zamontowałem sprzęgiełko alternatora. ---------- Post dopisany 26-06-2014 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 14:19 ---------- Wymienilem ostatnio lozyska w przednich kolach. Przy okazji szybkie zdjecie zawieszenia nowego. ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 22:25 ---------- Pracujemy dalej Lusterka polift fotochrom: Jakby ktoś chciał wiedzieć to przedlift/polift ma inny kształt oraz poliftowe prawe jest większe od przedliftowego. Wiązka BOSE sedan: Będzie grało nowe radio: Od czego ten malutki wolny kabelek po prawej na górze? I jeszcze taka rzecz, wzmacniacz antenowy stary (czarny) mial z jednej strony wtyczke pod bialy kabel a nowy od zestawu BOSE ma z tej strony wyprowadzony kabel ze zlaczem takiem, jak grzanie szyby. Polaczyc to mam czy jak? W bagażniku jeszcze wiele gratów: W kartonie po lewej górna rozpórka:decayed: Dzisiaj obkleiłem również (a raczej moja słodka Trepkowa mi obkleiła) listwy drzwiowe na niebieskie szczotkowane amelinium Mam teraz granatowe kubelki, dywan granatowy też zakupilem. Myślę, że nowy środek będzie się bardzo dobrze prezentował
-
PROSZE O OPINIE :D produktu !! końcówki 216 bosio
U mnie odpala ok cieply/zimny. Ale nie wiem czy to wina wtryskiwaczy czy nie (mam juz rok 216'tki) ale na rozgrzanym silniku mam metaliczne stukanie. Czasami tak mysle, ze moga szklanki postukowac. Wkoncu 19 lat maja...
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
I podszybie nie ma ocynku. A tak oprocz tego nic mi ruda nie pozera Widzialem kiedys filmik z produkcji Audi z roku 1989 i 25 lat temu cala karoseria wraz z klapa tylna wjezdzala do wanny z cynkiem. Ale jak to mowia: to se ne vrati.
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
A dopiero co w Bukowinie macalem i slinilem sie nad S6. Spieszmy sie macac samochody, tak szybko sie zmieniaja:decayed:
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Tak, 2.5 TDI z A4, rok 2000 :-)
-
Luźny pompowtrysk, luźne sprężyny pompowtryskiwaczy, zablokowany silnik.
Znajomy ma Passata FL z silnikiem AWX. Był lekki gong z przodu, zdjąłem pokrywę zaworów i... jeden pompowtryskiwacz miał delikatny luz, który był kasowany jak dźwigienka na niego naciskała dopiero. Po zdjęciu mechanizmu z dźwigienkami dwie sprężyny od pompowtryskiwaczy wychodzą w palcach do góry, jedynie na jednym sprężyna mocno się trzyma. Co ciekawe, jak zamontowany był luźny pompowtryskiwacz to silnik podczas ręcznego kręcenia blokował się w momencie nacisku dźwigienki na pompkę. Po zdemontowaniu felernej pompki i kręceniu kluczem za wał czuć w momencie, jak dźwigienka miałaby nacisnąć na pompowtryskiwacz, dwa przeskoki... Zdjęcia: ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- Jakieś pomysły ki czort?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Czujniki podczerwieni do przedliftowego centralnego zamkna na pilota.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Półosie mogą być stare, bo przeguby wewnętrzne mają takie same otwory aby przykręcić je do skrzyni. Ja zmieniałem bo przy okazji zawieszenie przednie kompletne wpadło wraz z zwrotnicami.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Przecież fotostory było :-) Praktycznie więcej zdjęć nie mam bo ręce po łokcie uwalone były. A do swapu trzeba: - skrzynia z łapami - sanki z poduszkami - wybierak (drążek zmiany biegów)
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Nie wiem jak z mocowaniem skrzyni w poliftowych b5 ale u mnie konieczna byla wymiana sanek z racji roznego typu poduszek pod skrzynie (oraz tez z tego, ze moje sanki byly przegnite...). lapek85 ciekawe ile ja polece swoja :-)
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jeszcze mi się przypomniało, że wywaliłem całego EGRa. Odrazu więcej miejsca pod maską! Kolektor wydechowy zaślepiłem podkładką o grubości chyba 3mm.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Przełożenia - biegi 1-5 jak w 1Z, 6 bieg bonusowy Skrzynia z AFN ma pierwsze 3 biegi takie same jak w 1Z i w DQS, 4 i 5 bieg w AFN jest dłuższy niż analogiczne biegi w 1Z bądź w skrzyni DQS.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jak będzie 5 aut w kolejce to biorę wolnę i robię ;D
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
booster70 Między skrzynię a silnik dałem jedynie miedzianą blaszkę, tą taką co każdy ma. Może nie miedzianą a mosiężną... Rozrusznik został z 1.9 TDI, stosujemy taki jak mamy koło zamachowe.lapek85Frajda fajna, jedzie się 120km/h i wbija się 6 bieg :-)danielomJa mam seryjnie T15 :-) Stara szkoła projektowania turbawek, jak z głową używasz to ciężko zabić.Padlina, nie padlina, ja części miałem wszystkie na podwórku ;-) A jeszcze pojeździć nieco zamierzam bo na studia chcę iść kolejne :/