Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Narazie tylko stacyjka zmieniona :-) Później zmienię pompkę centralnego zamka aby centralny był z pilota.
  2. Przy okazji zmiany maglownicy wpadł również scyzoryk :-)
  3. Trzeba sie lepszych felg dorobic :-)
  4. Ano, możesz najwyżej okleisz flokiem
  5. Dobrze, że tylko nogę ma dać :-) A deska i tak na dniach będzie zrzucana bo: - tunel z nagrzewnicą pójdzie do wymiany - deska trafi poliftowa
  6. Wiązka jest od sedana a sedan ma antene w tylnej szybie ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Takie spy photo ukazujące jak będzie wyglądał środek:
  7. trepek odpowiedział(a) na fafnasty temat w 1.9TDI
    Skrzynie 6g mam w swoim 1z
  8. Dzisiaj zamontowałem sprzęgiełko alternatora. ---------- Post dopisany 26-06-2014 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 14:19 ---------- Wymienilem ostatnio lozyska w przednich kolach. Przy okazji szybkie zdjecie zawieszenia nowego. ---------- Post dopisany 01-07-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 22:25 ---------- Pracujemy dalej Lusterka polift fotochrom: Jakby ktoś chciał wiedzieć to przedlift/polift ma inny kształt oraz poliftowe prawe jest większe od przedliftowego. Wiązka BOSE sedan: Będzie grało nowe radio: Od czego ten malutki wolny kabelek po prawej na górze? I jeszcze taka rzecz, wzmacniacz antenowy stary (czarny) mial z jednej strony wtyczke pod bialy kabel a nowy od zestawu BOSE ma z tej strony wyprowadzony kabel ze zlaczem takiem, jak grzanie szyby. Polaczyc to mam czy jak? W bagażniku jeszcze wiele gratów: W kartonie po lewej górna rozpórka:decayed: Dzisiaj obkleiłem również (a raczej moja słodka Trepkowa mi obkleiła) listwy drzwiowe na niebieskie szczotkowane amelinium Mam teraz granatowe kubelki, dywan granatowy też zakupilem. Myślę, że nowy środek będzie się bardzo dobrze prezentował
  9. U mnie odpala ok cieply/zimny. Ale nie wiem czy to wina wtryskiwaczy czy nie (mam juz rok 216'tki) ale na rozgrzanym silniku mam metaliczne stukanie. Czasami tak mysle, ze moga szklanki postukowac. Wkoncu 19 lat maja...
  10. I podszybie nie ma ocynku. A tak oprocz tego nic mi ruda nie pozera Widzialem kiedys filmik z produkcji Audi z roku 1989 i 25 lat temu cala karoseria wraz z klapa tylna wjezdzala do wanny z cynkiem. Ale jak to mowia: to se ne vrati.
  11. A dopiero co w Bukowinie macalem i slinilem sie nad S6. Spieszmy sie macac samochody, tak szybko sie zmieniaja:decayed:
  12. Znajomy ma Passata FL z silnikiem AWX. Był lekki gong z przodu, zdjąłem pokrywę zaworów i... jeden pompowtryskiwacz miał delikatny luz, który był kasowany jak dźwigienka na niego naciskała dopiero. Po zdjęciu mechanizmu z dźwigienkami dwie sprężyny od pompowtryskiwaczy wychodzą w palcach do góry, jedynie na jednym sprężyna mocno się trzyma. Co ciekawe, jak zamontowany był luźny pompowtryskiwacz to silnik podczas ręcznego kręcenia blokował się w momencie nacisku dźwigienki na pompkę. Po zdemontowaniu felernej pompki i kręceniu kluczem za wał czuć w momencie, jak dźwigienka miałaby nacisnąć na pompowtryskiwacz, dwa przeskoki... Zdjęcia: ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- Jakieś pomysły ki czort?
  13. Czujniki podczerwieni do przedliftowego centralnego zamkna na pilota.
  14. Półosie mogą być stare, bo przeguby wewnętrzne mają takie same otwory aby przykręcić je do skrzyni. Ja zmieniałem bo przy okazji zawieszenie przednie kompletne wpadło wraz z zwrotnicami.
  15. Przecież fotostory było :-) Praktycznie więcej zdjęć nie mam bo ręce po łokcie uwalone były. A do swapu trzeba: - skrzynia z łapami - sanki z poduszkami - wybierak (drążek zmiany biegów)
  16. Nie wiem jak z mocowaniem skrzyni w poliftowych b5 ale u mnie konieczna byla wymiana sanek z racji roznego typu poduszek pod skrzynie (oraz tez z tego, ze moje sanki byly przegnite...). lapek85 ciekawe ile ja polece swoja :-)
  17. Jeszcze mi się przypomniało, że wywaliłem całego EGRa. Odrazu więcej miejsca pod maską! Kolektor wydechowy zaślepiłem podkładką o grubości chyba 3mm.
  18. Przełożenia - biegi 1-5 jak w 1Z, 6 bieg bonusowy Skrzynia z AFN ma pierwsze 3 biegi takie same jak w 1Z i w DQS, 4 i 5 bieg w AFN jest dłuższy niż analogiczne biegi w 1Z bądź w skrzyni DQS.
  19. Jak będzie 5 aut w kolejce to biorę wolnę i robię ;D
  20. booster70 Między skrzynię a silnik dałem jedynie miedzianą blaszkę, tą taką co każdy ma. Może nie miedzianą a mosiężną... Rozrusznik został z 1.9 TDI, stosujemy taki jak mamy koło zamachowe.lapek85Frajda fajna, jedzie się 120km/h i wbija się 6 bieg :-)danielomJa mam seryjnie T15 :-) Stara szkoła projektowania turbawek, jak z głową używasz to ciężko zabić.Padlina, nie padlina, ja części miałem wszystkie na podwórku ;-) A jeszcze pojeździć nieco zamierzam bo na studia chcę iść kolejne :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.