Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Podczas krecenia patrz na 1 grupe i obserwuj, czy zmienia sie napiecie nastawnika oraz dawka paliwa. Przeczysc mase oraz tak jak mowi vp-tdi - obejrzyj bezpieczniki.
  2. trepek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w 1.9TDI
    Poprawne ustawienie RSW to 0.72-0.74. Nie wiem skąd się wzięło ponad 0.76 skoro to wartość duzo wyższa niż zalecana.
  3. Nie kłóćta się kobiety Bo sobie do gardeł zaraz wskoczycie. Nikt nie zauważył na ostatnim filmiku, co się dzieje z pompą i czemu tak się dzieje? Jak pompa bez paliwa stała i wyschnęła ropa to zanim "odmoknie" cały kleisty osad po ropie pierścień dawkujący chodzi z oporami (bądź nóżka w nastawniku) i ECU wariuję z ustawianiem dawki. I od razu stwierdzenie, że pompa szrot... oj tam, wystarczyło aby postała trochę z paliwem i co jakiś czas zakręcić nią w rękach.
  4. Ale w okienku skrzyni nie masz zadnego znacznika jak wyzej... Zero musi sie przecinac z dolna krawedzia okienka.
  5. Dawka i kat to podstawa. Pozniej logi. A jak dymi, na jaki kolor?
  6. Nastawnik do czyszczenia, strasznie brudny jest i odpiecie wtyczki od impulsatora juz nie dziala.
  7. Nooo... niezapomniane chwile sam na sam Te ksztalty... te zderzaki... a jaki tyleczek!
  8. c**jnia z grzybnia z tymi polarami Amatorow cudzego mienia jak widac - przybywa. Ze tez takie osoby nie maja oporow wkladac nieswoich ubran.
  9. Nie spinajcie zadkow Panowie. Moze nie kazdy jeszcze wypakowal torbe z rzeczami po Bukowinie
  10. Macalem na Buko Twoja S'ke... jak nikt nie paczal
  11. Czarni bracia :-)
  12. A tort to wogole byl?
  13. Haha, dobre Magicowe wycieraczki zawsze stały:grin:
  14. trepek odpowiedział(a) na trepek temat w 1.9TDI
    Podawałem na N109 napięcie prosto z aku. Sprawdziłem rozrząd na znaki i jest ok, zauważyłem, że pompa odsunięta od silnika na chyba całą regulację... to ją przysunąłem o dobre 0.5cm i zaczął chwytać silnik ale aku padł Wydaje mi się, że jak bezpiecznik był spalony to cały koszyczek w pompie i N108 ustawilo się w maksymalnym wyprzedzeniu wtrysku. Jak zaczęło to wszystko działać tak środek się obrócił do położenia zerowego i stąd cofnęło kąt wtrysku. Ale to moja teoria, za kilka minut się przekonam jak aku ożyje. ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Tak jak pisałem - kąt wtrysku :-)
  15. trepek odpowiedział(a) na trepek temat w 1.9TDI
    Tak, odpalil i normalnie pracowal. Wiele razy odpalalem i gasilem, w sumie przepracowal z 40 min. Wymienilem bezpiecznik i ni uja... A paliwo na wtryski leci. Z reszta obecna wiazka i ECU sa elementami, ktore fabrycznie byly w tym samochodzie.
  16. Qwa, a ja tam bede zamieszkiwał :polew: sądząc po nazwie... tam się nie zamieszkuje... tam pijesz aż będziesz zielony Oj kochanie... tam się nie pije tylko zielone z dymem puszcza
  17. trepek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie, też miewam problemy z którymi nie mogę sobie poradzić. Mam pacjenta, silnik AFN, 1996r. I... eee... masakra. Zmieniony silnik na anglika z 2000r, ktoś wpadł też na genialny pomysł, żeby przełożyć wiązkę i ECU z tego anglika (przy starego typu osprzęcie... a przełożyć wiązkę bo ciągle 4 błędy na VAGu były). Dodam, że silnik anglik odpalał normlanie i jeździł na starej wiązce z AFN. Samochód został do mnie przycholowany bo nie odpalał (w sumie nie dziwne). Ale zmieniłem ECU na AFN z 1996r, wiazka też taka jak trzeba (czyli to, co poprzednio było). Zmieniłem, samochód opdalił ale błędów dużo. No nic, zacząłem je usuwać i dochodzić przyczyny (część wiązki była pocięta). I zostały mi 4 błędy, które ciagle się pojawiały, czyli przepływomierz, N75, N18, N108. Rzut okiem na schemat i widzę, że to wszystko jest spięte biało-czerwonym kabelkiem. Po nitce do kłębka i znalazłem, że bezpiecznik przepalony (znajduje się koło ECU). Podmieniłem bezpiecznik -> zapłon -> VAG -> zero błędów. Jupi! Chcę odpalić -> nie odpala. Paliwo na wtryski idzie. Z plaka odpali ale zaraz gaśnie. O matko... Z rzeczy które zauważyłem: a) przed wymianą bezpiecznika kąt wtrysku był na 200..., przepływomierz stał (chyba ciągle 550 przepływ), dawki nie pamiętam. po wymianie bezpiecznika kąt wtrysku zmalał do 38, dawka na 0, przepływomierz stoi i pokazuje 1245? Kuzia twarz, co jest? Co go boli?
  18. Nieźle się temat z wywieszkami rozwija
  19. Muszę przeanalizować ze słownikiem co to znaczy
  20. A my Trepkowa co mamy? Uwaga "piesek"?
  21. Mialem sie zapytac co tak malo az ujrzalem, ze pod spodem masz jeszcze 3
  22. Barowa pogoda... Idealna na zimna wodeczke
  23. Pijecie juz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.