Treść opublikowana przez trepek
-
Nie odpala, błąd G81
Podczas krecenia patrz na 1 grupe i obserwuj, czy zmienia sie napiecie nastawnika oraz dawka paliwa. Przeczysc mase oraz tak jak mowi vp-tdi - obejrzyj bezpieczniki.
-
Nie odpala, błąd G81
Poprawne ustawienie RSW to 0.72-0.74. Nie wiem skąd się wzięło ponad 0.76 skoro to wartość duzo wyższa niż zalecana.
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Nie kłóćta się kobiety Bo sobie do gardeł zaraz wskoczycie. Nikt nie zauważył na ostatnim filmiku, co się dzieje z pompą i czemu tak się dzieje? Jak pompa bez paliwa stała i wyschnęła ropa to zanim "odmoknie" cały kleisty osad po ropie pierścień dawkujący chodzi z oporami (bądź nóżka w nastawniku) i ECU wariuję z ustawianiem dawki. I od razu stwierdzenie, że pompa szrot... oj tam, wystarczyło aby postała trochę z paliwem i co jakiś czas zakręcić nią w rękach.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Kiedy to 1BE demontujesz?
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Ale w okienku skrzyni nie masz zadnego znacznika jak wyzej... Zero musi sie przecinac z dolna krawedzia okienka.
-
Dziwne zachowanie po wymianie pompy
Dawka i kat to podstawa. Pozniej logi. A jak dymi, na jaki kolor?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Air Ride?
-
szarpanie na zimnym i ciepłym silniku poniżej 2100 obr/min
Nastawnik do czyszczenia, strasznie brudny jest i odpiecie wtyczki od impulsatora juz nie dziala.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nooo... niezapomniane chwile sam na sam Te ksztalty... te zderzaki... a jaki tyleczek!
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
c**jnia z grzybnia z tymi polarami Amatorow cudzego mienia jak widac - przybywa. Ze tez takie osoby nie maja oporow wkladac nieswoich ubran.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Nie spinajcie zadkow Panowie. Moze nie kazdy jeszcze wypakowal torbe z rzeczami po Bukowinie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Macalem na Buko Twoja S'ke... jak nikt nie paczal
-
Bukowina '14 Hot-Line
Czarni bracia :-)
-
Bukowina '14 Hot-Line
A tort to wogole byl?
-
Bukowina '14 Hot-Line
Haha, dobre Magicowe wycieraczki zawsze stały:grin:
-
Nie odpala AFN. A odpalał :-)
Podawałem na N109 napięcie prosto z aku. Sprawdziłem rozrząd na znaki i jest ok, zauważyłem, że pompa odsunięta od silnika na chyba całą regulację... to ją przysunąłem o dobre 0.5cm i zaczął chwytać silnik ale aku padł Wydaje mi się, że jak bezpiecznik był spalony to cały koszyczek w pompie i N108 ustawilo się w maksymalnym wyprzedzeniu wtrysku. Jak zaczęło to wszystko działać tak środek się obrócił do położenia zerowego i stąd cofnęło kąt wtrysku. Ale to moja teoria, za kilka minut się przekonam jak aku ożyje. ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Tak jak pisałem - kąt wtrysku :-)
-
Nie odpala AFN. A odpalał :-)
Tak, odpalil i normalnie pracowal. Wiele razy odpalalem i gasilem, w sumie przepracowal z 40 min. Wymienilem bezpiecznik i ni uja... A paliwo na wtryski leci. Z reszta obecna wiazka i ECU sa elementami, ktore fabrycznie byly w tym samochodzie.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Qwa, a ja tam bede zamieszkiwał :polew: sądząc po nazwie... tam się nie zamieszkuje... tam pijesz aż będziesz zielony Oj kochanie... tam się nie pije tylko zielone z dymem puszcza
-
Nie odpala AFN. A odpalał :-)
Panowie, też miewam problemy z którymi nie mogę sobie poradzić. Mam pacjenta, silnik AFN, 1996r. I... eee... masakra. Zmieniony silnik na anglika z 2000r, ktoś wpadł też na genialny pomysł, żeby przełożyć wiązkę i ECU z tego anglika (przy starego typu osprzęcie... a przełożyć wiązkę bo ciągle 4 błędy na VAGu były). Dodam, że silnik anglik odpalał normlanie i jeździł na starej wiązce z AFN. Samochód został do mnie przycholowany bo nie odpalał (w sumie nie dziwne). Ale zmieniłem ECU na AFN z 1996r, wiazka też taka jak trzeba (czyli to, co poprzednio było). Zmieniłem, samochód opdalił ale błędów dużo. No nic, zacząłem je usuwać i dochodzić przyczyny (część wiązki była pocięta). I zostały mi 4 błędy, które ciagle się pojawiały, czyli przepływomierz, N75, N18, N108. Rzut okiem na schemat i widzę, że to wszystko jest spięte biało-czerwonym kabelkiem. Po nitce do kłębka i znalazłem, że bezpiecznik przepalony (znajduje się koło ECU). Podmieniłem bezpiecznik -> zapłon -> VAG -> zero błędów. Jupi! Chcę odpalić -> nie odpala. Paliwo na wtryski idzie. Z plaka odpali ale zaraz gaśnie. O matko... Z rzeczy które zauważyłem: a) przed wymianą bezpiecznika kąt wtrysku był na 200..., przepływomierz stał (chyba ciągle 550 przepływ), dawki nie pamiętam. po wymianie bezpiecznika kąt wtrysku zmalał do 38, dawka na 0, przepływomierz stoi i pokazuje 1245? Kuzia twarz, co jest? Co go boli?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Nieźle się temat z wywieszkami rozwija
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Muszę przeanalizować ze słownikiem co to znaczy
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
A my Trepkowa co mamy? Uwaga "piesek"?
-
Bukowina '14 Hot-Line
Mialem sie zapytac co tak malo az ujrzalem, ze pod spodem masz jeszcze 3
-
Bukowina '14 Hot-Line
Barowa pogoda... Idealna na zimna wodeczke
-
Bukowina '14 Hot-Line
Pijecie juz?