Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Trzeba sprawdzic w VAGu jak zachowuje sie tempomat.
  2. Ciężko powiedzieć ale myślę, że koło zjazdu z A4 tak o 13-14. Godzina do dogadania.
  3. Pionowo, jak poziomo wyciągniesz tył to posypie się środek.
  4. Tak, możesz. Doły tych pomp są bardzo podobne. Ale metoda wymiany oringa bardzo ryzykowna
  5. Hesik, możemy się spiknąć w Krakowie :-)
  6. A probnika wtryskiwaczy nie masz?
  7. Nie twierdze, ze to ostateczna wersja :-)
  8. Spojrzalem na allegro i dwumas z 2.5 TDI jest na 8 srub... No nic, chyba bede szukal jakiegos PD'ka w b5. Niedaleko mnie jest bardzo fajne b5 z 2000 albo 2001r z przerysowanym calym bokiem ale 8 tys i w dodatku automat. Za 6 tys pewnie bym lyknal na czesci. ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Łożysko zrobione, nareszcie błoga cisza :-) Zamontowałem również wskaźnik doładowania i... chyba mam popsuty samochód Bo kuzia mać! W piku dochodzi mi do 1.6 BAR! Po to by spaść momentalnie do 1.2 bar, wachnąć sie do 1.4 bar i ciągle trzymać później okolice 1.2 bar. Albo mam tak za***any kolektor dolotowy albo N75 nie wyrabia. ---------- Post dopisany 02-03-2014 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 21:56 ---------- Wskaźnik doładowania (made by Trepkowa): ---------- Post dopisany 06-03-2014 at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 21:25 ---------- Będą ori halo do przedliftowego zderzaka :-) Wersja US.
  9. Hmm... Ja mam obroty, w zaleznosci jaka temp na zewnatrz, od okolic 1000 do 1300 przy -20*C i wiecej.
  10. O ktorej planujecie byc w Krakowie?
  11. Ktoś swojaka bierze? Do kogo mam się uśmiechnąć?
  12. Spryskiwacze w polifcie jak są montowane do maski? Mają jakieś specjalne otwory?
  13. Mostek W w alternatorze? Moze wykorzystac ten sam uklad do sterowania przyspieszacza kata wtrystku?
  14. Generanie jak wchodzi wezyc cisnieniowy od turbiny to jest pelne LDA :-) W ECO pompach otwor nie jest nagwintowany tylko caly odlew z aluminium. Jak w samochodach VW dziala przelaczanie miedzy czujnikami olejowymi? Bo raz kontrolka bierze odczyt z jednego czujnika a raz z drugiego i ta zamiana wystepuje w okolicach 2000 rpm.
  15. Nie jest to ECO bo ma LDA. Pompy ECO w B4 mialy grzybek ale pusty w srodku.
  16. Czytaj dokladniej. Autorowi chodzi, czy da sie ustawic VAGiem tak modul komfortu aby skladal lusterka. Nie, nie da sie tego zrobic w b5.
  17. Pasowaloby aby Jarko zaktualizowal liste
  18. A to to wiem, ze do skrzyni 5'tki nie wchodzi dwumas z 2.5 Myslalem moze, ze jest inna ilosc srob aby przykrecic dwumas do walu albo inne rozstawienie tychze srub.
  19. A czemu nie pasuje? Na forum passata ktos zmienial dwumas i do 1.9 silnika (sprzeglo 228) wstawil z 2.5 (240).
  20. Ale jakby miec obok kompletne a4 2.5 TDI to swap skrzyni nie jest problemem, bo wszystko sie ma
  21. Jak polift ma 115KM to jest na pompowtryskach. Jak 90 albo 110 to dalej pompa. Tak, interesuje mnie skrzynia 6g i dwumas. Ale... to tylko gdybanie, zobaczymy co i czy wogole cos z tego wyjdzie
  22. Zasadniczo - ukladem paliwowym. W VP masz pompe rodzielaczowa a w PD masz pompowtryski. PD oferuja duzo wyzsze cisnienia wtryskiwanego paliwa co przeklada sie na wyzszy moment obrotowy i lepsza kulture pracy. Jednak... PD jest glosniejszy od VP. Zobaczymy co przyszlosc przyniesie, narazie rozgladam sie czy nie kupic jakiegos 2.5 TDI na czesci i skrzyni nie wsadzic do mnie. Kilka ofert mam na oku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.