Treść opublikowana przez trepek
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Mi bardziej podpasuje ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-1z-montaz-tempomatu-227619/
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
W najblizszym czasie chce tempomata podpiac, tylko jest na 6 kabelkow.
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Hmm... chyba wieczorem zrobie skana jak dzialaja wycieraczki w przedlifcie.
-
zaworek na filtrze paliwa-zasada działania
Sruba do odpowietrzania jest, jak np. odkrecasz odstojnik to zeby paliwo scieklo szybko popuszczasz tez srube.
-
Drgania tylko w określonym zakresie obrotów
Przeguby wewnetrzne nie moga drgac bo nie maja takiej mozliwosci. Gora/dol chodzic nie moga tylko przesuwaja sie w plaszczyznie od skrzyni w kierunku kola, gdzie przy kole i tak trzyma je przegub zewnetrzny. ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ---------- Mial T2, T15 byly tylko w 1Z od 1994r. Sam poluje na T2 bo jest wieksze od T15.
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Opublikujcie tutaj tez schemat, skoro temat jest temu poswiecony.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci a nie dozywotnie trzymanie go w wiezieniu za pieniadze spoleczenstwa. Przeciez kara dozywocia do idiotyzm bo jednostka niezdolna do zycia w spoleczenstwie musiala byc izolowana od spoleczenstwa za grube pieniadze...
-
Różnica silnika między 1,9 tdi 110km a 115/116km
110KM jest na pompie rozdzielaczowej, 115KM to pompowtryski.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Plany na poliftowe przednie swiatla sa. Ale ostatnio cos mi sie uwidzialo miec PD pod maska i chyba zaczne gotowke skladac na jakiegos dawce, typu rozbitka poliftowego badz anglika z PD. Ale zobaczymy, co wyjdzie w praniu, jeszcze mam kilka gratow na montaz do tego sachodu M.in. FIS i podlaczenie wszystkiego (tempomat, pakiet oswietlenia, system BOSE).
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
A kiedy pokoje beda rozdzielane? Magic87, jedziesz z dziewczyna?
-
pompa wtryskowa afn DO USUNIECIA
Tak. Srodkowa cyfra srodkowego trojcyfrowego oznaczenia. 0 to pompa 10mm, 1 to pompa 11mm, 2 to 12mm a 4 to 14mm.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
T15 moze i 1.4 dmuchac ale to zabojstwo na ta pchelke mala
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
przemciotorun Jezdze juz ponad rok i nic sie nie dzieje. Wiec dobrze jest lapek85 Jak zamontuje wskaznik doladowania to bede na biezaco widzial co i jak ale w piku 1.2, normalnie 1.1.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
U mnie ladnie wycieraczki zbieraja wode. A jakie masz piora? Ja mam Boscha i one bardzo mocno przylegaja do szyby. Jak ramie wycieraczki dam do gory to tworzy sie z piora ladny banan.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Pasują bez problemu. To, że tak krzywo dochodzi to znak, że musisz o jeden ząbek ramie wycieraczki przesunąć w dół. A co do tego, czy pole wycierania jest większe... a kto to wie Grunt, że ładnie wyglądają.
-
B4 1z - Błąd 553 - Przepływomierz, błędny sygnał.
Pasuje przeplywomierz z b5 do b4.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Też właśnie powoli sobie daję spokój z 9n... Teraz po głowie mi chodzi aby kupić polifta z PD rozbita bądź anglika i zrobić swapa. Ale to jedynie marzenie.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Pomyślę nad gałeczką :-) ale chętnie bym skórzaną przygarnął.
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/przekladka-kierownicy-przedliftowej-poliftowa-problemy-wynikajace-wiazkami-311015/
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Bardziej coś na WG, jakieś T2 albo coś z deczka większego. ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 22:28 ---------- Nooo... udało się! Nareszcie mam kierownicę poliftową. Najlepsze to to, że zamontowałem starą stacyjkę Trochę zabawy boszką i pasuje jak ulał. Wymieniłem: - kierownicę z AirBagiem - taśmę - obudowę - kolumnę kierownicy - manetkę z tempomatem i sterowaniem FIS poliftową Na razie tempomat nie jest podłączony, FIS też nie. Ale poduszka nie wywala błędów, klakson jest, wycieraczki i wszystkie światła również. Powoli się ogarnia elektrykę.
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Klakson dziala
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Jutro z rana podłącze przerywacz w wycieraczkach :-) Przelożę pina i powinno wszystko działać. ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 22:55 ---------- Przerywacza dziala, airbag nie wybuchl to chyba jest dobrze Ale ruszanie wichajstrem od częstotliwości na nic nie wpływa. Może jakiś przekaźnik potrzeba?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Poziek to faktycznie taki postrach dziurek? Mastacha i lowelas?
-
B4 1z - Błąd 553 - Przepływomierz, błędny sygnał.
Nowy Pierburg 500zł kosztuje, nie wiem skąd wziąłeś 1400zł Przepływomierz PIERBURG VW PASSAT B4 B5 1.9TDI FV (3881720608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z tego, co wiem, obecnie nowe Pierburgi mają delikatnie inny numer niż te, co są u Nas w samochodzie. A to dlatego, że mają poprawiony jakiś błąd/niedomaganie nękające przepływki starego typu. Także proszę się nie martwić różnicami w numerach. W internecie jest opis jaki numer ORI przepływomierza i jaki jest numer poprawionej wersji.
-
Dziwne odglosy w prawym przednim kole.
Pierw obstawiałem hamulce ale tarcze są bdb (na wiosne zmieniane, klocki też, zaciski regenerowane wiec wszystko dobrze działa). Muszę obejrzeć przegub. Tylko... że przegub raczej powinien chrobotać a tutaj nic.