Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Mi bardziej podpasuje ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-1z-montaz-tempomatu-227619/
  2. W najblizszym czasie chce tempomata podpiac, tylko jest na 6 kabelkow.
  3. Hmm... chyba wieczorem zrobie skana jak dzialaja wycieraczki w przedlifcie.
  4. Sruba do odpowietrzania jest, jak np. odkrecasz odstojnik to zeby paliwo scieklo szybko popuszczasz tez srube.
  5. Przeguby wewnetrzne nie moga drgac bo nie maja takiej mozliwosci. Gora/dol chodzic nie moga tylko przesuwaja sie w plaszczyznie od skrzyni w kierunku kola, gdzie przy kole i tak trzyma je przegub zewnetrzny. ---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ---------- Mial T2, T15 byly tylko w 1Z od 1994r. Sam poluje na T2 bo jest wieksze od T15.
  6. Opublikujcie tutaj tez schemat, skoro temat jest temu poswiecony.
  7. Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci a nie dozywotnie trzymanie go w wiezieniu za pieniadze spoleczenstwa. Przeciez kara dozywocia do idiotyzm bo jednostka niezdolna do zycia w spoleczenstwie musiala byc izolowana od spoleczenstwa za grube pieniadze...
  8. 110KM jest na pompie rozdzielaczowej, 115KM to pompowtryski.
  9. Plany na poliftowe przednie swiatla sa. Ale ostatnio cos mi sie uwidzialo miec PD pod maska i chyba zaczne gotowke skladac na jakiegos dawce, typu rozbitka poliftowego badz anglika z PD. Ale zobaczymy, co wyjdzie w praniu, jeszcze mam kilka gratow na montaz do tego sachodu M.in. FIS i podlaczenie wszystkiego (tempomat, pakiet oswietlenia, system BOSE).
  10. A kiedy pokoje beda rozdzielane? Magic87, jedziesz z dziewczyna?
  11. Tak. Srodkowa cyfra srodkowego trojcyfrowego oznaczenia. 0 to pompa 10mm, 1 to pompa 11mm, 2 to 12mm a 4 to 14mm.
  12. T15 moze i 1.4 dmuchac ale to zabojstwo na ta pchelke mala
  13. przemciotorun Jezdze juz ponad rok i nic sie nie dzieje. Wiec dobrze jest lapek85 Jak zamontuje wskaznik doladowania to bede na biezaco widzial co i jak ale w piku 1.2, normalnie 1.1.
  14. U mnie ladnie wycieraczki zbieraja wode. A jakie masz piora? Ja mam Boscha i one bardzo mocno przylegaja do szyby. Jak ramie wycieraczki dam do gory to tworzy sie z piora ladny banan.
  15. Pasują bez problemu. To, że tak krzywo dochodzi to znak, że musisz o jeden ząbek ramie wycieraczki przesunąć w dół. A co do tego, czy pole wycierania jest większe... a kto to wie Grunt, że ładnie wyglądają.
  16. Pasuje przeplywomierz z b5 do b4.
  17. Też właśnie powoli sobie daję spokój z 9n... Teraz po głowie mi chodzi aby kupić polifta z PD rozbita bądź anglika i zrobić swapa. Ale to jedynie marzenie.
  18. Pomyślę nad gałeczką :-) ale chętnie bym skórzaną przygarnął.
  19. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/przekladka-kierownicy-przedliftowej-poliftowa-problemy-wynikajace-wiazkami-311015/
  20. Bardziej coś na WG, jakieś T2 albo coś z deczka większego. ---------- Post dopisany 19-01-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 22:28 ---------- Nooo... udało się! Nareszcie mam kierownicę poliftową. Najlepsze to to, że zamontowałem starą stacyjkę Trochę zabawy boszką i pasuje jak ulał. Wymieniłem: - kierownicę z AirBagiem - taśmę - obudowę - kolumnę kierownicy - manetkę z tempomatem i sterowaniem FIS poliftową Na razie tempomat nie jest podłączony, FIS też nie. Ale poduszka nie wywala błędów, klakson jest, wycieraczki i wszystkie światła również. Powoli się ogarnia elektrykę.
  21. Jutro z rana podłącze przerywacz w wycieraczkach :-) Przelożę pina i powinno wszystko działać. ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 22:55 ---------- Przerywacza dziala, airbag nie wybuchl to chyba jest dobrze Ale ruszanie wichajstrem od częstotliwości na nic nie wpływa. Może jakiś przekaźnik potrzeba?
  22. Poziek to faktycznie taki postrach dziurek? Mastacha i lowelas?
  23. Nowy Pierburg 500zł kosztuje, nie wiem skąd wziąłeś 1400zł Przepływomierz PIERBURG VW PASSAT B4 B5 1.9TDI FV (3881720608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z tego, co wiem, obecnie nowe Pierburgi mają delikatnie inny numer niż te, co są u Nas w samochodzie. A to dlatego, że mają poprawiony jakiś błąd/niedomaganie nękające przepływki starego typu. Także proszę się nie martwić różnicami w numerach. W internecie jest opis jaki numer ORI przepływomierza i jaki jest numer poprawionej wersji.
  24. Pierw obstawiałem hamulce ale tarcze są bdb (na wiosne zmieniane, klocki też, zaciski regenerowane wiec wszystko dobrze działa). Muszę obejrzeć przegub. Tylko... że przegub raczej powinien chrobotać a tutaj nic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.