Treść opublikowana przez trepek
-
zaworek zwrotyn (przelewowy)
Opisane wszystko w tym temacie: Audi 80 Klub Polska :: [b4 1Z] Ciśnienie wewnętrzne pompy
-
Dziwne odglosy w prawym przednim kole.
Mam dziwne odglosy w prawym przednim kole. Nie jest to szum ale jakies takie jakby... chrobotanie, ktore ma rozne natezenie. Raz bardziej slychac a raz mniej. O dziwno, dzwieki ustaja jak sie lekko nacisnie hamulec.
-
zaworek zwrotyn (przelewowy)
Kuźwa... one trzymają ciśnienie! I ustawia się to ciśnienie! Pompa ma dwa zaworki ciśnieniowe. Ten na górze ma przelewać paliwo przy odpowiednim ciśnieniu.
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Super, dzięki za odpowiedzi :-)
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Aaa... juz wszystko wiem! Juz wiem, czemu nie mam przerywacza! Bo dostalem kostke bez jednego kabelka i myslalem, ze tak ma byc... Przerywacz nie jest podlaczony A co z airbagiem? Niby wszystkie kolory kabelkow sie zgadzaja ale w przedlifcie byly 2 wtyczki a w polifcie jest jedna. Ilosc jak i kolory kabli sie zgadzaja, laczyc na pale?
-
B4 1z - Błąd 553 - Przepływomierz, błędny sygnał.
Ktos nie wymienial w samochodzie filtrow powietrza na czas....
-
Zapowietrzony układ paliwowy
Na spodzie filtra masz nakretke, to jest odstojnik. Zbiera sie tam brud i woda.
-
B4 1z - Błąd 553 - Przepływomierz, błędny sygnał.
Przeplywka zdechnieta na amen... Mozesz ja jeszcze przeczyscic przed zmiana ale musialbys miec smole na termistorze aby tak pokazywala.
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Praktycznie sobie z tym poradziłem jakiś czas temu :-) Ale... nie mam czasowych wycieraczek. Jest druga i trzecia prędkość oraz ruch, jak się pociągnie manetkę w dół (ale wycieraczki nie wracają do punktu początkowego po puszczeniu manetki, powrotu tez nie ma jak w trakcie ruchu na II/III biegu wyłaczy się manetki - zostają wtedy tak jak były). Zauważyłem, że w nowej manetce jest niepodpięty pin nazwany 53WH, w starej wolny kabelek z pinu 53E. Po podłączeniu ze sobą tych kabelków, po włączeniu na 1 bieg i uruchomieniu spryskiwaczy - przepala bezpiecznik. Na 1 biegu i tak nie ma czasówek. Ktoś mógłby poradzić, co mam zrobić? Może jakiegoś przekaźnika brakuje?
-
AFN cos słabnie. Prośba o sprawdzenie logów
Widać, że przepływomierz działa jak należy i nie tnie już dawki. Dalej masz problem ze stabilnością doładowania.
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Czujnik, czyli N108, mozesz spokojnie sam wykrecic i uszczelnic. Tlokorozdzielacza na zamontowanej pompie nie wyjmiesz, nie ma takiej opcji. Jest mozliwosc, by delikatnie popuszczac sruby i jak tylko pojawi sie oring, to wymienic go ale to ryzyko i musisz o calej operacji poczytac na internecie (ale i tak moim zdanie, podczas zakladania orinu na glowiczke, tak sie rozciagnie oring ze niedlugo zacznie lac).
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Z 1Z to turbina chyba tylko została
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Po co mi AFN, skoro moje 1Z jest szybciejsze:decayed:
-
Zapowietrzony układ paliwowy
Generalnie chodzi o to aby poszczegolne elementy byly naoliwione przez rope.
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Felg nie sprzedajesz?
-
Zapowietrzony układ paliwowy
Jak w pompie jest paliwo to nie ma wplywu bo wszystkie elementy sa smarowane.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Chcesz go wymienić na polo? Starzeję się Chociaż pewnie polo nie zapewnia w połowie takiego komfortu co b5. Nie wiedzieć czemu ale PD mi się zamarzył... @Al@n Dziękuję
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trochę wycisza :-) Generalnie każdy mówi, że mam bardzo cichego diesla. ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Poliftowy pająk założony, nie mam jedynie czasowych wycieraczek :/ ---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:19 ---------- Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ---------- A tak naprawde prawdziwym powodem checi zmiany kierownicy bylo... ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper. Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami. Marzenia...
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Nie ma sztucznych ogni w piątek już? A to było takie wyzwanie, by dotrwać...
-
Rozpórka górna
Widziałem ori dolną rozpórkę wygiętą w łuk, zrobioną nie z płaskownika lecz tak jakby z rury.
-
Rozpórka górna
Hmm... na przekór wszystkim powiem, ze dolna rozporka na zawieszeniu 1BA duzo daje :-)
-
kiera z b6 do b5
Ano, ze stacyjka to prawda :-) ale przynajmniej wszystko jest tak jak ori.
-
Poprzeczne nierówności a stuki zawieszenia
Zobacz, czy nie masz luzu na maglownicy.
-
Problem z odpalaniem
Chyba nie widziales, co ludzie moga miec w baku... taki syf, ze dmuchajac ustami przez smoka powietrze nie chce leciec. To nie chodzi o zanieczyszczenia typu "kawalki czegos" ale o osadzajaca sie maz, ktora wytraca sie z zlej jakosci paliwa.
-
kiera z b6 do b5
Redukcja 30zl... za tyle albo za 40zl mozna miec kolumne kierownicy z polifta i miec zrobione jak fabryka przykazala.