Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    Opisane wszystko w tym temacie: Audi 80 Klub Polska :: [b4 1Z] Ciśnienie wewnętrzne pompy
  2. Mam dziwne odglosy w prawym przednim kole. Nie jest to szum ale jakies takie jakby... chrobotanie, ktore ma rozne natezenie. Raz bardziej slychac a raz mniej. O dziwno, dzwieki ustaja jak sie lekko nacisnie hamulec.
  3. trepek odpowiedział(a) na ryba85 temat w 1.9TDI
    Kuźwa... one trzymają ciśnienie! I ustawia się to ciśnienie! Pompa ma dwa zaworki ciśnieniowe. Ten na górze ma przelewać paliwo przy odpowiednim ciśnieniu.
  4. Aaa... juz wszystko wiem! Juz wiem, czemu nie mam przerywacza! Bo dostalem kostke bez jednego kabelka i myslalem, ze tak ma byc... Przerywacz nie jest podlaczony A co z airbagiem? Niby wszystkie kolory kabelkow sie zgadzaja ale w przedlifcie byly 2 wtyczki a w polifcie jest jedna. Ilosc jak i kolory kabli sie zgadzaja, laczyc na pale?
  5. Ktos nie wymienial w samochodzie filtrow powietrza na czas....
  6. trepek odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Na spodzie filtra masz nakretke, to jest odstojnik. Zbiera sie tam brud i woda.
  7. Przeplywka zdechnieta na amen... Mozesz ja jeszcze przeczyscic przed zmiana ale musialbys miec smole na termistorze aby tak pokazywala.
  8. Praktycznie sobie z tym poradziłem jakiś czas temu :-) Ale... nie mam czasowych wycieraczek. Jest druga i trzecia prędkość oraz ruch, jak się pociągnie manetkę w dół (ale wycieraczki nie wracają do punktu początkowego po puszczeniu manetki, powrotu tez nie ma jak w trakcie ruchu na II/III biegu wyłaczy się manetki - zostają wtedy tak jak były). Zauważyłem, że w nowej manetce jest niepodpięty pin nazwany 53WH, w starej wolny kabelek z pinu 53E. Po podłączeniu ze sobą tych kabelków, po włączeniu na 1 bieg i uruchomieniu spryskiwaczy - przepala bezpiecznik. Na 1 biegu i tak nie ma czasówek. Ktoś mógłby poradzić, co mam zrobić? Może jakiegoś przekaźnika brakuje?
  9. Widać, że przepływomierz działa jak należy i nie tnie już dawki. Dalej masz problem ze stabilnością doładowania.
  10. Czujnik, czyli N108, mozesz spokojnie sam wykrecic i uszczelnic. Tlokorozdzielacza na zamontowanej pompie nie wyjmiesz, nie ma takiej opcji. Jest mozliwosc, by delikatnie popuszczac sruby i jak tylko pojawi sie oring, to wymienic go ale to ryzyko i musisz o calej operacji poczytac na internecie (ale i tak moim zdanie, podczas zakladania orinu na glowiczke, tak sie rozciagnie oring ze niedlugo zacznie lac).
  11. Po co mi AFN, skoro moje 1Z jest szybciejsze:decayed:
  12. trepek odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Generalnie chodzi o to aby poszczegolne elementy byly naoliwione przez rope.
  13. Felg nie sprzedajesz?
  14. trepek odpowiedział(a) na bbabik87 temat w 1.9TDI
    Jak w pompie jest paliwo to nie ma wplywu bo wszystkie elementy sa smarowane.
  15. Chcesz go wymienić na polo? Starzeję się Chociaż pewnie polo nie zapewnia w połowie takiego komfortu co b5. Nie wiedzieć czemu ale PD mi się zamarzył... @Al@n Dziękuję
  16. Trochę wycisza :-) Generalnie każdy mówi, że mam bardzo cichego diesla. ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Poliftowy pająk założony, nie mam jedynie czasowych wycieraczek :/ ---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:19 ---------- Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ---------- A tak naprawde prawdziwym powodem checi zmiany kierownicy bylo... ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper. Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami. Marzenia...
  17. Nie ma sztucznych ogni w piątek już? A to było takie wyzwanie, by dotrwać...
  18. trepek odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Widziałem ori dolną rozpórkę wygiętą w łuk, zrobioną nie z płaskownika lecz tak jakby z rury.
  19. trepek odpowiedział(a) na 89siwy temat w Audi A4 B5
    Hmm... na przekór wszystkim powiem, ze dolna rozporka na zawieszeniu 1BA duzo daje :-)
  20. trepek odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    Ano, ze stacyjka to prawda :-) ale przynajmniej wszystko jest tak jak ori.
  21. Zobacz, czy nie masz luzu na maglownicy.
  22. trepek odpowiedział(a) na kristek1900 temat w 1.9TDI
    Chyba nie widziales, co ludzie moga miec w baku... taki syf, ze dmuchajac ustami przez smoka powietrze nie chce leciec. To nie chodzi o zanieczyszczenia typu "kawalki czegos" ale o osadzajaca sie maz, ktora wytraca sie z zlej jakosci paliwa.
  23. trepek odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    Redukcja 30zl... za tyle albo za 40zl mozna miec kolumne kierownicy z polifta i miec zrobione jak fabryka przykazala.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.