Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Poszukaj z passata b4, sa lepiej zrobione.
  2. trepek odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    A za ile masz wymieniac rozrzad? Bo do wymiany popychaczy trzeba zdjac walek.
  3. Napinacz daloby sie wymienic bez zdejmowania przodu. Praktycznie wszystkie markowe zestawy mają jeden i ten sam napinacz - Litens z Canady.
  4. trepek odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Nagraj dźwięk tego stukania ale najczęściej wtryskiwacze lubią sobie popukać.
  5. trepek odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    Wtryski.
  6. Kontrolka ABS nie miga. Po prostu buczy pompa ABS i tyle :-) A samochod jedzie. Na recznym pewnie tez by sie dalo zrobic. Stanac jednym kolem na lodzie a drugim na suchym, reczny i samochod powinien ruszyc.
  7. trepek odpowiedział(a) na cingular temat w 1.9TDI
    Przecież wiadomo, że rzepak zamarza przy -15*C.
  8. Cały dół bez fali wymieniony (nie widziałem na tłoczku żadnych specjalnych wżerów, sprężyny ok ale dozownik jakoś dziwnie ciężej chodził w niektórych miejscach). Nastawnik przeczyszczony został również. Szarpanie całkowicie ustało. To prawda, cieknie z jednego felernego miejsca - moja wina. Usunięcie awarii w ramach gwarancji całkowicie za darmo. Zdarza się po prostu a ja jestem tylko człowiekiem ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- Nurniki zostały ze starej pompy.
  9. A skoda fabia? Gdzies chyba wyczytalem, ze do audi 80 b3 ktos takie zapodal. A z tego co widzialem, to spryski przedliftowe sa praktycznie takie same jak w audi 80. Moze tym tropem trzeba isc? ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- Juz wszystko wiem: Numer katalogowy: 5J0955985 - 13zl sztuka. Tak psikaja: Dziekuje za uwage. ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- Ponoc sa w sklepie Fota.pl jakies zamienniki, ktore pasuja jak ulal. Bo te, co podalem, sa nieco mniejsze i trzeba sie pobawic bo bedzie dziurka.
  10. trepek odpowiedział(a) na carlsten temat w 1.9TDI
    Zaplon, grupa 001, trzecia wartosc - odczytaj.
  11. Jesli chodzi o aparature na samej gorze to sa czujniki do ViaTolla.
  12. Praca we dwojke jest przyjemniejsza niz samemu
  13. trepek odpowiedział(a) na nyggga temat w 1.9TDI
    Wsio pasuje i jest takie samo. Smialo zakladaj.
  14. Sciagasz nastawnik, wsadzasz palce w pompe i przesuwasz pierscieniem dawkujacym po calej dlugosci tloczka. Jak sie zacina - masz przyczyne. Nastawnik byl tez podmieniany na wyczyszczony, drgania byly. Metode znam bo juz sie zapoznalem tylko troszke nie rozumiem czemu od razu tego nie ogarneliscie Brak czasu oraz mam jedna pompe na podmiane ale musze byc na 100% pewien, ze jest sprawna. Bo rozbebeszyc przod i wsadzic druga pompe (badz podmienic srodki) i miec to samo to zadna sztuka ani filozofia
  15. Sciagasz nastawnik, wsadzasz palce w pompe i przesuwasz pierscieniem dawkujacym po calej dlugosci tloczka. Jak sie zacina - masz przyczyne. Nastawnik byl tez podmieniany na wyczyszczony, drgania byly.
  16. Jak daleko nie masz do podskocz do mnie do Olkusza. Po wiecej informacji uderz do mnie na PW.
  17. Takie tam: ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- A powiem taką ciekawą rzecz: kolumna poliftowa ma lepszą regulację wysokości niż przedliftowa.
  18. A słyszysz pracę pompy ABS? Wczoraj zrobiłem test u siebie czyli jednym kołem stanąłem na śniegu i do pokonania mialem przeszkodę wysokości kostki (no trochę wyższą) a drugie koło stało centralnie na lodzie. Puściłem sprzęgło na wstecznym, pompa ABS odzywała się a samochód wyjechał. Normalnie bez EDS powinno się kręcić koło, które było na lodzie a samochód by stał w miejscu.
  19. http://img.tapatalk.com/d/14/01/24/nysa3yha.jpg Zapraszamy do GR Jedziecie mi po ambicjach Ze niby kobieta moglaby byc lepsza? Ze niby ktos moglby nie dac rady? Ze niby ja?
  20. Oj tam... w nocy wszystkie koty czarne
  21. W Bukowinie leje się tyle alkoholu, że kobietom nie jest potrzebny makijaż Wiele walizek odpada do wzięcia
  22. Spokojnie, nie gorączkuj się tak :-) Za dwa miesiące pewnie część osób zrezygnuje bo to, bo tamto, bo dwójki nie dostali etc. Raczej skup się na tym aby zabrać odpowiednią ilość przepojki:grin:
  23. Ehh... Panowie. Wyrozniamy dwa rodzaje meskiej lysiny. Kazda z tych lysin mowi kobiecie, z jakim kochankiem ma doczynienia wiec wszyscy Ci, co sa bujno uwlosieni na glowie moga byc odbierani przez kobiety za... prawiczkow? Ciesze sie, ze z kazdym rokiem powiekszaja mi sie zakola
  24. Jak zlota wyladuje w Balicach to moge zgarnac :-)
  25. Mam książkę sam naprawiam i tam wlasnie jest schemat. Wydawalo mi sie, ze do przedlifta z lat 1995-1997.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.