Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Ehh... jak sie posprzata to i ladnie jest w garazu :-) ale... duzo w nim dlubie, duzo kolo pomp robie wiec ciagle zasyfione :/ Ale firanki wisza! ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 21:09 ---------- No i wziąłem się za łożysko w przednim kole :-) Kupiłem SKFa, jutro może uda mi się je wprasować. Dodatkowo zauważyłem, że gumowa osłonka prawego banana ma niewielką dziurę i już wilgoć się dostała. Na szczęście spustoszenia nie zrobiła, da się uratować. Lewy dolny prosty wahacz przesunął się na tulei gumowej do samego końca sań... a jeszcze 3-4 tygodnie temu sprawdzałem i był ok Co jeszcze... lewy przedni górny wahacz również do wymiany. Jedna poduszka silnika do mnie już jedzie, poduszka od skrzyni po stronie kierowcy też będzie wymieniona. Jednak szaraczka nie będę sprzedawał. Pomimo tule rzeczy, które w nim zrobiłem i jeszcze zrobię - ciężko znaleźć tak dobrą i zdrową karoserię!
  2. trepek odpowiedział(a) na diesel1210 temat w 1.9TDI
    Nie.
  3. Przygarniecie kropka? Cisno CCNA, C/C++/C#, Boost, SQL, Serwer 2008 SP2 (w tym AD) etc. Tylko trzeba by się realokować
  4. Godzinka roboty z piwkiem w reku.
  5. A co sie ma dziac? Przeciez nie wysra sie turbina od razu ale powoli zacznie sie siac spustoszenie. Najpierw male i moze dla Ciebie nic nie znaczace (jak problemy z hydrosztosami przy max obrotach) a pozniej coraz gorzej i gorzej... @Hezen Temat walkowany wiele razy. Zalewaj 5w i koniec. Mozesz sie jeszcze o plukanke pokusic.
  6. A masz tempomat?
  7. trepek odpowiedział(a) na lysy1991 temat w 1.9TDI
    Zależy od numeru pompy.
  8. trepek odpowiedział(a) na lysy1991 temat w 1.9TDI
    Oczywiscie, ze sie psuje i ustawia sie go, aby odpowiednie cisnienie bylo.
  9. Jak zakrecisz kierownica na max w lewo/prawo masz wieksze obciazenie na pompie wspomagania. Sprzegielko alternatora znajduje sie w kole napedzajacym alternator.
  10. Ostatnio zakupilem przegub GSP i tak mial wykonany frez wieloklinu od strony kola, ze musialem mlotkiem wbijac
  11. U siebie mam 216'tki na podniesionych cisnieniach i samochod jest: mocniejszy, cichszy, mniej pali.
  12. Dzisiaj wrzucę zdjęcia z montażu dolnej rozpórki z RS4.
  13. 1Z i AFN ma takie same ciśnienia otwarcia wtryskiwaczy.
  14. Pewnie, aby nie chlusnelo :-)
  15. Bedzie slabszy.
  16. Wieksze otworki w wtryskiwaczach AFN.
  17. No na chlopski rozum, nie mozesz miec sruby z koncowka x.10 bo bys wogole plastycznosci nie mial. Sruba by pekala po osiagnieciu odpowiedniego naprezenia bez typowego dla stali - rozciagania.
  18. Z jakim zapasem? ;-) Weź pod uwage jeszcze drgania (co prawda nigdy nie projektowalem polaczen srubowych pod konstrukcje drgajace tylko pod statyczne, pod drgajace projektowalem tylko fundamenty). I trzecia najwazniejsza sprawa, od ktorej powinno zaczac sie projektowanie - z czego wykonany jest material, ktory bedzie laczyc sruba. Wytrzymalosc sruby na rozciaganie musi byc wieksza od granicy plastycznosci elementow laczonych. Wszak przykrecamy srube do zamachu... i 12.9 nie wzielo sie od tak :-) vp-tdi Nie ma srub klasy 10.10, sa 10.9. EDYTKA Dopiero teraz doczytalem, ze sruby sa 8.8 a nie 12.9 Ale trudno... napisalem co napisalem :-) Moze komus moje informacje pomoga zrozumiec, ze twardosc sruby jest bardzo wazna i nie mozna stosowac innych niz zalecane.
  19. Zawsze mozna doczepic do Lupo 4motion. Master's z forum.tdi-tunning.pl takie cos mial z wywalonym ABSem i sterownikiem odczepiajacym Haldexa od 4 biegu
  20. Skoro masz producent stosuje 12.9 to nie 8.8. Obrazujac, sruba 12.9 ma wytrzymalosc na rozciaganie wieksza o 50% od 8.8 i o 60% wieksza granice plastycznosci.
  21. Simering na wybieraku. Kup ori w aso, koszt 29zl. Nie trzeba do tego skrzyni sciagac.
  22. INA to dobra firma.
  23. Jabym nie pisal o tym, jak jezdzisz, skoro robisz kolo pomp :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.