Treść opublikowana przez trepek
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ehh... jak sie posprzata to i ladnie jest w garazu :-) ale... duzo w nim dlubie, duzo kolo pomp robie wiec ciagle zasyfione :/ Ale firanki wisza! ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 21:09 ---------- No i wziąłem się za łożysko w przednim kole :-) Kupiłem SKFa, jutro może uda mi się je wprasować. Dodatkowo zauważyłem, że gumowa osłonka prawego banana ma niewielką dziurę i już wilgoć się dostała. Na szczęście spustoszenia nie zrobiła, da się uratować. Lewy dolny prosty wahacz przesunął się na tulei gumowej do samego końca sań... a jeszcze 3-4 tygodnie temu sprawdzałem i był ok Co jeszcze... lewy przedni górny wahacz również do wymiany. Jedna poduszka silnika do mnie już jedzie, poduszka od skrzyni po stronie kierowcy też będzie wymieniona. Jednak szaraczka nie będę sprzedawał. Pomimo tule rzeczy, które w nim zrobiłem i jeszcze zrobię - ciężko znaleźć tak dobrą i zdrową karoserię!
- turbo
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Napewno beda miejsca :-)
-
moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
Poproszę info na PW.
-
Dam pracę informatykowi/programiście - BYDGOSZCZ - PILNE!
Przygarniecie kropka? Cisno CCNA, C/C++/C#, Boost, SQL, Serwer 2008 SP2 (w tym AD) etc. Tylko trzeba by się realokować
-
Klocki hamulcowe tył- odklejona okładzina.
Godzinka roboty z piwkiem w reku.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co sie ma dziac? Przeciez nie wysra sie turbina od razu ale powoli zacznie sie siac spustoszenie. Najpierw male i moze dla Ciebie nic nie znaczace (jak problemy z hydrosztosami przy max obrotach) a pozniej coraz gorzej i gorzej... @Hezen Temat walkowany wiele razy. Zalewaj 5w i koniec. Mozesz sie jeszcze o plukanke pokusic.
-
auto nie schodzi z obrotow
A masz tempomat?
-
Zawór N108 pompy paliwowej
Zależy od numeru pompy.
-
Zawór N108 pompy paliwowej
Oczywiscie, ze sie psuje i ustawia sie go, aby odpowiednie cisnienie bylo.
-
Dziwne stuki octavia 1.9TDI AHF 110KM
Jak zakrecisz kierownica na max w lewo/prawo masz wieksze obciazenie na pompie wspomagania. Sprzegielko alternatora znajduje sie w kole napedzajacym alternator.
-
przegub GSP warto czy unikać ?
Ostatnio zakupilem przegub GSP i tak mial wykonany frez wieloklinu od strony kola, ze musialem mlotkiem wbijac
-
Wtryski od 90KM do 110KM
U siebie mam 216'tki na podniesionych cisnieniach i samochod jest: mocniejszy, cichszy, mniej pali.
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Dzisiaj wrzucę zdjęcia z montażu dolnej rozpórki z RS4.
-
Wtryski od 90KM do 110KM
1Z i AFN ma takie same ciśnienia otwarcia wtryskiwaczy.
-
Olej w skrzyni
Pewnie, aby nie chlusnelo :-)
-
Wtryski od 90KM do 110KM
Bedzie slabszy.
-
Wtryski od 90KM do 110KM
Wieksze otworki w wtryskiwaczach AFN.
-
Twardość śruby sprzęgło-> koło zamachowe
No na chlopski rozum, nie mozesz miec sruby z koncowka x.10 bo bys wogole plastycznosci nie mial. Sruba by pekala po osiagnieciu odpowiedniego naprezenia bez typowego dla stali - rozciagania.
-
Twardość śruby sprzęgło-> koło zamachowe
Z jakim zapasem? ;-) Weź pod uwage jeszcze drgania (co prawda nigdy nie projektowalem polaczen srubowych pod konstrukcje drgajace tylko pod statyczne, pod drgajace projektowalem tylko fundamenty). I trzecia najwazniejsza sprawa, od ktorej powinno zaczac sie projektowanie - z czego wykonany jest material, ktory bedzie laczyc sruba. Wytrzymalosc sruby na rozciaganie musi byc wieksza od granicy plastycznosci elementow laczonych. Wszak przykrecamy srube do zamachu... i 12.9 nie wzielo sie od tak :-) vp-tdi Nie ma srub klasy 10.10, sa 10.9. EDYTKA Dopiero teraz doczytalem, ze sruby sa 8.8 a nie 12.9 Ale trudno... napisalem co napisalem :-) Moze komus moje informacje pomoga zrozumiec, ze twardosc sruby jest bardzo wazna i nie mozna stosowac innych niz zalecane.
-
VW Polo 6N 2.0TDI CR CFF + GTB2260VKLR + DYNOSOFT
Zawsze mozna doczepic do Lupo 4motion. Master's z forum.tdi-tunning.pl takie cos mial z wywalonym ABSem i sterownikiem odczepiajacym Haldexa od 4 biegu
-
Twardość śruby sprzęgło-> koło zamachowe
Skoro masz producent stosuje 12.9 to nie 8.8. Obrazujac, sruba 12.9 ma wytrzymalosc na rozciaganie wieksza o 50% od 8.8 i o 60% wieksza granice plastycznosci.
-
Uszczelnienie skrzyni biegów
Simering na wybieraku. Kup ori w aso, koszt 29zl. Nie trzeba do tego skrzyni sciagac.
-
Jakiej firmy napinacz paska alternatora kupić ??
INA to dobra firma.
-
Wymiana uszczelki pompy wtryskowej
Jabym nie pisal o tym, jak jezdzisz, skoro robisz kolo pomp :-)