Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Narazie mam letnie
  2. W dieslach sportowe koncowki nic nie daja procz wygladu. Lepiej dolozyc i zrobic caly wydech.
  3. trepek odpowiedział(a) na Buchal temat w Układ Jezdny
    Pasuja.
  4. Lepiej bedzie to brzmiec:
  5. Spadl gdzies snieg w ostatniej nocy? Czy to tylko internetowy chochlik z tym sniegiem.
  6. A to zlot A4 klubu nie dostaje dyspensy co roku?
  7. Przychodze na korepetycje!
  8. Ten silnik na swapa, co sprzedajesz to ten, co mial byc w tym samochodzie?
  9. A nie mówiłem, że będą osoby, które będą chciały się zamienić Bartollo Jedź z flaszeczką i się wymieniajcie :-)
  10. na moje amatorskie oko to pewnie 11-stka? Dokładnie, ori 11'tka VW.
  11. Chłopie bier tą pompę póki jest! Rób program, lepsze wtryski i ciesz się mocą 150-160KM Bo ta pompa co ma Twój kuzyn ma pewną miłą niespodziankę w środku, dzięki której można mieć nieziemska moc w klekocie. Jeśli nie weźmiesz tej pompy to myślę, że jest wiele osób na forum, które z chęcią wymienią się na pompę Twojego kuzyna i dadzą Ci taką, jak potrzebujesz oraz dopłacą z parę stówek. Żeby zobrazować- pompa taką jak masz w silniku kosztuje ~400zł, pompa którą chcesz założyć ok 1000zł.
  12. Podaj numery nowej pompy to powiem Ci z jakiego silnika. I nie ma przeciwwskazan do podmiany pompy ale samochod moze miec rozna moc.
  13. Spokojnie. Jadę na zlot A4, a nie AA Oj prezesie, prezesie. Naprawde nie zdajesz sobie sprawy gdzie jedziesz
  14. Taa... prezes po pijaku zrobi Nam psikutaska i zbanuje wszystkich na zlocie
  15. W której prognozie pogody mówią o śniegu? Przeglądałem i nic nie widziałem.
  16. Spokojnie, na schodach jest gruby chodnik więc można śmiało spać
  17. Moja lepsza połówka będzie musiała 3 razy kursować... No ej! Wiedziałem, że na moją misię zawsze można liczyć
  18. Moja lepsza połówka będzie musiała 3 razy kursować...
  19. Ja co roku mam taki zamiar ale nigdy nie wychodzi Spokojnie, wódeczka wszystkich znajdzie
  20. Niestety? Lubisz lekkie sado maso?
  21. 100 razy na TAK, najlepsze rozwiązanie, bo grill z opcją zestawu II to jak picie pod chipsy Tez tak chce!
  22. 3 ruchy i worek suchy :grin: I właśnie dlatego chcę być z Tobą w pokoju I wódki się napijesz i pożartować pożartujesz:decayed:
  23. A z resztą, jeśli twierdzisz Sebastian, że dasz radę to dam Wam godzinkę ale nie mów nic, że po trzecim razie wymiękasz, sasasa
  24. Wspolny pokoj to nie wspolne lozka Wrr...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.