Treść opublikowana przez trepek
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi) No popatrz trepek... jeszcze mnie nie znają a już chcieliby się z Toba wymieniać Zwierzałeś się komuś czy jak? Oj tam... bo mi jeszcze Ciebie podbiorą ;-)
-
jaka prawda z tym ocynkiem
Ocynk ocynkowi nie rowny. Kiedys przy Audi 80 cala karoseria wjezdzala pierw do wanny z kwasem a pozniej z cynkiem i przepuszczali przez karoserie prad przez 40s. Lepiej sie po prostu nie da cynkowac jak galwanizacja. Dzisiaj jedynie pod cisnieniem pokryja karoserie cynkiem i tyle P.S. Albo mi sie wydaje albo pierwsze b5 bylo lepiej ocynkowane niz polifty.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ale to bedziem sie zmieniac? bo ja jade z kumpela:naughty: klepiesz po plechach jak w Wrestling i zmiana? ( wchodzi drugi) Sebastian, ciii... jade z dziewczyna a ona jest na tym forum Chcesz by na dzien dobry scianke dzialowa postawila w pokoju miedzy Nami?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - jedzonko - ANKIETA
rosół i kurczaka to masz co chwila w domu A moze nie ma i stad wybral
-
SWAP TDi PD na VP
Skrzynia pasuje, wymieniasz całą wiązke silnika z kompem.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Jak Magic87 nie ma innych planów to mogę być z nim w pokoju :-) Jak rok temu. A4-TOMEK - spokojnie, coś obalimy
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trzeba by samochód pokryć jakąś farbą co będzie brudzić inne auta ;-) A tak na poważnie to przeźroczystą folią okleić.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Uff to dobrze bo nie dałabym rady Cię przytargać spowrotem Ja zawsze dochodzę! Gdzie mam dojść
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Pedały czy jak? Nie można już po męsku, normalnie pod prysznicem schylać się po mydełko?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Skoro juz dwojek nie ma to raczej nikt sie nie bedzie obrazal jak rok temu
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Sasasa, daleko nie trzeba bedzie chodzic z flaszeczkami po pokojach ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Rozpiska pokoi bedzie w watku informacyjny?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Aktualnie rozgladam sie za zawieszeniem 1BE do swojego zetorka stad pomyslalem o Twoim, jak na gwinta przechodzisz.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
1BE pojdzie na sprzedaz?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Kiedy gwinta kupujesz?
-
Zaworek na filtrze paliwa
Do strony kabiny. Paliwo ma plynac przez niego do baku.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Już zmieniam
-
Sposób użytkowania dwumasy a jej żywotność . ( 1500obr/min i hamowanie silnikiem )
Po pierwsze należy wyjść od tego, jak działa dwumasa i po co ona jest. Jazda z niskimi obrotami sama w sobie dwumasy nie zabije ale każda próba przyśpieszenia z tak niskich obrotów jest zabójcza dla niej (jak również jazda pod górkę na takich obrotach). W sumie na tym mogę zakończyć swoją wypowiedź oraz wskazówki. P.S. Praca silnika na jałowym nie niszczy dwumasy bo obciążenie silnika jest zerowe jak również sprzęgło jest ODŁĄCZONE!
-
Jakie zegarki nosicie?
Nooo... W Krakowie z maczetami biegaja, zaraz bylbys bez jednego czlonka swojego ciala
-
Jakie zegarki nosicie?
Jakos mialem do tej firmy pecha. W sumie mialem ich 3 zegarki z serii Iron Man oraz Expedition i zawsze sie psuly. Do takiego stopnia, ze wymieniali mi na nowe (zawsze wtedy bralem inny zegarek w sklepie wiec i dostawalem nowa gwarancje). Albo ja taki harpagan albo pecha mialem.
-
Jakie zegarki nosicie?
Po niemilych przezyciach z Timex'em kupilem cos od Casio: Na wiosne bedzie 4 rok jak go mam. Zawsze przy samochodach w nim pracuje, dwa swapy zrobilem z zegarkiem na reku i... dziala Do tego z setke pomp wtryskowych. Dobre szkielko ma bo nie rysuje sie. Ale mysle, by na niedziele do kosciola i do garnituru cos sobie kupic innego, cos drozszego.
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
A masz taki przekaźnik?
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
Musisz wziąć jeden jak i drugi przekaźnik w rękę i upewnić się, że napewno kabelek spod pina 65 wchodzi w nóżkę z numerem 85 przekaźnika (nózki przekaźnika są ponumerowane na jego rewersie). Schematy naprawdę nie są trudne, przypatrz się. I później, jak sterownik wyśle odpowiedni sygnał do przekaźnika, przekaźnik się zwiera i nóżką 87 leci prąd do pompy paliwa.
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
A z tej wtyczki moze leciec do przekaznika, sprawdz to.
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
A w czarnej wtyczce był przekaźnik? Bo ja nie wiem co to jest za wtyczka, jak ona wygląda i ile ta wtyczka mi pinów.
-
SWAP na 2.8 APR pomoc z ecu
Okazało się, że kolega nie ma silnika ADR tylko AFY. Schemat dla 1.8: 66 pin w silniku 1.8 steruje pompa paliwa. EDIT: A nie, wybaczcie. 65 pin steruje przekaznikiem, ktory to puszcza dopiero prad na pompe paliwa.