Treść opublikowana przez trepek
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Nie sprzedajesz? ;-)
-
Skacząca dawka paliwa Audi A4 1.9 TDI 110 AVG
A jakie masz korekcje na wtryskiwaczach?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Castrola TransAxe :-)
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Czarną wołgę i będę porywał małe dziewczynki
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Na przełomie grudnia/stycznia zetorek pójdzie do sprzedania.
-
"dmucha powietrzem"
Masz diesla, to normalne.
-
Szarpanie przy ruszaniu
Wkładaj 6g, chyba czorny ma na sprzedaż ją ;-)
-
Niska temperatura na wskaźniku
A po co Ci temperatura na HI? Ustawienie temp. nie ma żadnego wpływu na działanie układu chłodzenia. Ustawiasz jedynie położenie klapki kierującej powietrze czy powietrze ma przepływać przez nagrzewnicę czy ją omijać.
-
Wyciek z trójnika
Też to miałem. Jednak co ori to ori. Idziesz do aso i prosisz o krociec głowicy, mówisz gdzie usytuowany jest i tyle. BTW. Jestem wrogiem wszystkich silikonów i uszczelnień. Później tego zdemontować nie idzie. Najgorsze są pokrywy wałków położone na silikonie. Trzeba później kluczem krzywić i podważać aby puściło.
-
Szarpanie przy ruszaniu
Śruby pasują, jakby nie pasowały to nie miałbym przeca 6g u siebie ;-) A nic nie wiertałem.
-
Maska obciera o wycieraczkę
Zakup wycieraczki poliftowe albo z passata b5 fl. Też taką przypadłość miałem.
-
Szarpanie przy ruszaniu
A i sanki też trzeba zmieniać. Na forum kupi się komplet na swapa za 600zł.
-
Szarpanie przy ruszaniu
Moja stara skrzynia była rozbierana i uszczelniana przez kogoś silikonem właśnie na wyjściu lewej półosi. Więc coś jest na rzeczy, że skrzynie w 1Z są ujowe ;-) A4-tomek, nie regeneruj swojej skrzyni tylko 6g wkładaj. Skrzynia, wybierak, cięgna i tyle Ci do szcześcia potrzeba :-)
-
Jak sprawdzić świece żarowe krok po kroku.
Ale temat się tyczy B5 i tutaj świece są od "starych złomków".
- Nastawnik pompy w AFN
-
Szarpanie przy ruszaniu
U mnie kangurka przy ruszaniu już nie ma odkąd wymieniłem skrzynię na 6g. Sprzęgło mam stare, 19 letnie, które czasem ślizga się przy mocniejszym bucie (aktualnie 133KM i 300NM).
-
Nastawnik pompy w AFN
Możesz do mnie zawitać.
-
[A4 B5 1.9 TDI] Miernik masy powietrza
Logi dynamiczne i zobaczyć wskazania przepływomierza.
-
Drewniana kierownica
Kierownica z passata W8.
-
Co to za element w tylniej belce?
Nie, to zdjęcie z allegro. Po drugie ten element dokładnie widać i znający temat będą wiedzieć o co chodzi. Nieznający będą się głupio pytać. Znalazłem w etce numer: 8D0505563 Tłumik drgań skrętnych, montowany tylko w niektórych latach. Ktoś wie czemu tak było? I czemu przestali montować?
-
Co to za element w tylniej belce?
http://www.dora2013.webd.pl/images/a4/211.jpg Co to za guma pośrodku tylniej belki? Sam taki mam.
-
Odklejona deska rozdziercza przy AIRBAG'u pasażera
Deski przedliftowe mają ten defekt, że odklejają się. Poliftowe są już tego pozbawione. Też tak miałem ze swoją, wsadziłem poliftową i mam spokojną głowę.
-
Climatronic sam przyśpiesza prędkość nadmuchu.
Mam problem z cliamtroniciem poliftowym a mianowicie climatronic z czasem sam zwiększa prędkość nadmuchu. Np ustawię sobie na 3 bieg a on sam, po minucie wskoczy na 5 bieg. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Osłona podchodzi P&P :-) Tylko trzeba z 2.5 TDI mieć gumę od śruby, którą przykręca się filtr powietrza do karoserii. Standardowo w 1.0 TDI ta guma ma tylko jedno nacięcie a w 2.5 TDI ma dwa nacięcia (na filtr powietrza i na osłonę).
-
Czy to może pękający pasek rozrządu?
Jak pasek ma 5 lat to trzeba wymienić.