Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Ciekawe to A2 ;-) Nie najgorsze ;-) A i nawet jechać potrafi :-)
  2. Z Trepkową podziękował za spota :-)
  3. Przecież to nie AFN tylko PD.
  4. Poważnie mówię, że dopóki wszystkiego nie ogarnę nie będę mocno dochodził czemu spala tyle a nie tyle ;-) 1.9 TDI na pompie miałem zrobione jak trzeba, wszystko ustawione i przeczyszczone i po wirusie spalanie przy mocnym bucie nie przekraczało 7l ON. A jak kupiłem b5 to był strasznym mułem i spalał też do 7l ;-)
  5. Narazie temat spalania przemilczę bo dopiero w weekend wymienie filtry + olej a jeszcze wiadomo, że rozrząd trzeba wymienić, czujnik temp, termostat i wszystko poustawiać. Narazie spalanie jest wyższe niż deklaracja producenta.
  6. Każdy widzi w Putinie zło wcielone ale nikt nie wspomniał o roli USA w destabilizacji pokoju światowego. USA zaczęło wprowadzać demokrację w państwach, gdzie jest ropa. Ja się pytam po co? Ówcześni przywódcy państw potrafili jakoś zapanować nad całą bandą muslimów. Odkąd tylko nadeszła demokracja - jest jak jest. Po drugie, ciekawe, że Państwo Islamskie powstało po akcjach USA na tych terenach. Kto je finansuje? Kto je uzbraja? Po trzecie - najbardziej na obecnych cenach ropy i gazu cierpi Rosja ani oni dalej są agresywni. Czy nie wydaje się to dziwne? A najciekawsze jest to, że jak do tej pory tylko Rosja powiedziała, że nie wprowadzi prawa Szariatu u siebie a jak imigranci chcą go mieć to niech wyjadą do kraju, który go ma.
  7. Oby i moj byl taki bezawaryjny
  8. Cos problematycznego z wiekiem wychodzi?
  9. Popytaj może ma wersje 75KM to tam programem dobijesz do 100 i coś ok 260Nm. Przy wersji 90km mysle ze 300NM pęknie bo mocniejsze pompki są, wieksze turbo z vnt i większe sprzęgło.
  10. Tylko 260NM? Przecież w standardzie ma ten silnik 230NM ;-) Zobaczymy co przyszłość przyniesie, jaki virusik. Ale przynajmniej wkońcu ktoś pozytywnie napisał o A2, może dlatego, że miałeś styczność z tym samochodem.
  11. Nie wszystkie A2 mają dezaktywator poduszki a przynajmniej ja u siebie jej nie zauważyłem ;-) Do bagażnika wózek powinien wejść, przynajmniej opona 15'stka wchodzi jak się ją położy.
  12. Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty? O wtorkowe złoty
  13. Ktoś na zloty zabiera jakieś gadżety klubowe? Wlepka klubowa by mi się przydała na mojej A2'jce...
  14. Mi kiedyś puknął w Audi Coupe ze swapowanym 1.9 TDI facet w tyłek, niby nie wiele było bo zderzak pękł ale i podłoga w bagażniku lekko się cofneła. Policzyli szkodę całkowitą, wypłacili do ręki ok 4 tys zł, samochód zdekompletowałem, karoseria na szrot, pozostałe części sprzedałem chyba za 5 albo 6 tys zł. A zastanawiałem się co z Coupetą zrobić bo zaczęła rdza wychodzić w wielu miejscach no i w dzień dziecka taka przygoda mnie spotkała :-)
  15. Dla Ciebie Valvoline MaxLife 5w-40.
  16. Przecholował z ceną. Info z wczoraj odnośnie rozrządu z ASO w Krakowie: Rozrząd – 549,00 zł , jest na miejscu ( pasek , rolka prowadząca , rolka napinająca) Pompa – 201,99 zł , jest , zwrot używanej oryginalnej pompy Termostat – 108,11 zł , jest
  17. trepek odpowiedział(a) na krzych_87 temat w 1.9TDI
    Dziwne korekcje, w sumie nie dają 0.
  18. Czy ktoś słyszał o oleju VALVOLINE SynPower Xtreme MST C3 5W40 ? I o co chodzi z olejami z niską zawartością SAPS? Dobre/niedobre to?
  19. Do wygodnego jeżdżenia ;-) Na jakiś zlot, gdzieś dalej na wakacje. A2 już mam jako samochód codziennego użytku (i pod tym względem spełnia się idealnie, wiele w tym samochodzie ciekawych przemyśleń i rozwiązań), mały z zewnątrz, wszędzie zaparkuje w mieście, nie zardzewieje od soli na drogach. Pali tyle co nic a jak trzeba to 90KM w budzie ważącej niecałą tonę potrafi zadziwić :-) Chociaż marzy mi się program na 110KM albo i lepiej.
  20. Gotówki nigdy nie zainwestowałbym w istniejące już budownictwo, bo ogrzewać trzeba, utrzymywać, odświeżać aby za parę lat coś dalej z tego było, czyli kupujemy coś ale i tak ciągle pieniądze w to pakujemy. Co innego inwestycja w ziemię. W złoto też można inwestować, narazie jest tanie i dobrze. Ale między krajami różne są napięcia, we Francji też ciekawie się dzieje. W dodatku niespokojna Ukraina. A złoto zawsze idzie w górę jak gdzieś wojna wybucha. Złoto było, jest i będzie dobrą lokatą kapitału. Owszem, są bardziej opłacalne lokaty na krótszą metę ale długofalowo to tylko nieśmiertelne złoto.
  21. Trzeba ultimatum postawić - albo Muslimy respektują zasady panujące w danym kraju albo deportacja.
  22. A dziękuję :-) Docelowo to ma być podstawowy samochód a za jakiś czas (2 lata) myślę o kupnie jakiejś krowy typu A6/A8.
  23. Mialem u siebie dekory obklejone szczotkowanym aluminium od 3M'a. Nic nie odkleja się, trzeba dobrze odtłuścić.
  24. Panowie a co byście polecili do silnika 1.4 TDI na PD, bez DPF'a. Turbina VNT, wcześniej zalany był olej ELF 0w-30 w trybie LL.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.