Treść opublikowana przez trepek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe to A2 ;-) Nie najgorsze ;-) A i nawet jechać potrafi :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z Trepkową podziękował za spota :-)
-
Wymiana rozrządu, bardzo wysoka cena
Przecież to nie AFN tylko PD.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Poważnie mówię, że dopóki wszystkiego nie ogarnę nie będę mocno dochodził czemu spala tyle a nie tyle ;-) 1.9 TDI na pompie miałem zrobione jak trzeba, wszystko ustawione i przeczyszczone i po wirusie spalanie przy mocnym bucie nie przekraczało 7l ON. A jak kupiłem b5 to był strasznym mułem i spalał też do 7l ;-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Narazie temat spalania przemilczę bo dopiero w weekend wymienie filtry + olej a jeszcze wiadomo, że rozrząd trzeba wymienić, czujnik temp, termostat i wszystko poustawiać. Narazie spalanie jest wyższe niż deklaracja producenta.
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Każdy widzi w Putinie zło wcielone ale nikt nie wspomniał o roli USA w destabilizacji pokoju światowego. USA zaczęło wprowadzać demokrację w państwach, gdzie jest ropa. Ja się pytam po co? Ówcześni przywódcy państw potrafili jakoś zapanować nad całą bandą muslimów. Odkąd tylko nadeszła demokracja - jest jak jest. Po drugie, ciekawe, że Państwo Islamskie powstało po akcjach USA na tych terenach. Kto je finansuje? Kto je uzbraja? Po trzecie - najbardziej na obecnych cenach ropy i gazu cierpi Rosja ani oni dalej są agresywni. Czy nie wydaje się to dziwne? A najciekawsze jest to, że jak do tej pory tylko Rosja powiedziała, że nie wprowadzi prawa Szariatu u siebie a jak imigranci chcą go mieć to niech wyjadą do kraju, który go ma.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Oby i moj byl taki bezawaryjny
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Cos problematycznego z wiekiem wychodzi?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Popytaj może ma wersje 75KM to tam programem dobijesz do 100 i coś ok 260Nm. Przy wersji 90km mysle ze 300NM pęknie bo mocniejsze pompki są, wieksze turbo z vnt i większe sprzęgło.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Tylko 260NM? Przecież w standardzie ma ten silnik 230NM ;-) Zobaczymy co przyszłość przyniesie, jaki virusik. Ale przynajmniej wkońcu ktoś pozytywnie napisał o A2, może dlatego, że miałeś styczność z tym samochodem.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Nie wszystkie A2 mają dezaktywator poduszki a przynajmniej ja u siebie jej nie zauważyłem ;-) Do bagażnika wózek powinien wejść, przynajmniej opona 15'stka wchodzi jak się ją położy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chodzi ci zlot w BT czy o wtorkowe spoty? O wtorkowe złoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś na zloty zabiera jakieś gadżety klubowe? Wlepka klubowa by mi się przydała na mojej A2'jce...
-
Wypadek nie z mojej winy
Mi kiedyś puknął w Audi Coupe ze swapowanym 1.9 TDI facet w tyłek, niby nie wiele było bo zderzak pękł ale i podłoga w bagażniku lekko się cofneła. Policzyli szkodę całkowitą, wypłacili do ręki ok 4 tys zł, samochód zdekompletowałem, karoseria na szrot, pozostałe części sprzedałem chyba za 5 albo 6 tys zł. A zastanawiałem się co z Coupetą zrobić bo zaczęła rdza wychodzić w wielu miejscach no i w dzień dziecka taka przygoda mnie spotkała :-)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dla Ciebie Valvoline MaxLife 5w-40.
-
Wymiana rozrządu, bardzo wysoka cena
Przecholował z ceną. Info z wczoraj odnośnie rozrządu z ASO w Krakowie: Rozrząd – 549,00 zł , jest na miejscu ( pasek , rolka prowadząca , rolka napinająca) Pompa – 201,99 zł , jest , zwrot używanej oryginalnej pompy Termostat – 108,11 zł , jest
-
Padnięty pompowtrysk w AVB
Dziwne korekcje, w sumie nie dają 0.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy ktoś słyszał o oleju VALVOLINE SynPower Xtreme MST C3 5W40 ? I o co chodzi z olejami z niską zawartością SAPS? Dobre/niedobre to?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Do wygodnego jeżdżenia ;-) Na jakiś zlot, gdzieś dalej na wakacje. A2 już mam jako samochód codziennego użytku (i pod tym względem spełnia się idealnie, wiele w tym samochodzie ciekawych przemyśleń i rozwiązań), mały z zewnątrz, wszędzie zaparkuje w mieście, nie zardzewieje od soli na drogach. Pali tyle co nic a jak trzeba to 90KM w budzie ważącej niecałą tonę potrafi zadziwić :-) Chociaż marzy mi się program na 110KM albo i lepiej.
-
W co zainwestować Czy złotówka upadnie ?
Gotówki nigdy nie zainwestowałbym w istniejące już budownictwo, bo ogrzewać trzeba, utrzymywać, odświeżać aby za parę lat coś dalej z tego było, czyli kupujemy coś ale i tak ciągle pieniądze w to pakujemy. Co innego inwestycja w ziemię. W złoto też można inwestować, narazie jest tanie i dobrze. Ale między krajami różne są napięcia, we Francji też ciekawie się dzieje. W dodatku niespokojna Ukraina. A złoto zawsze idzie w górę jak gdzieś wojna wybucha. Złoto było, jest i będzie dobrą lokatą kapitału. Owszem, są bardziej opłacalne lokaty na krótszą metę ale długofalowo to tylko nieśmiertelne złoto.
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Trzeba ultimatum postawić - albo Muslimy respektują zasady panujące w danym kraju albo deportacja.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
A dziękuję :-) Docelowo to ma być podstawowy samochód a za jakiś czas (2 lata) myślę o kupnie jakiejś krowy typu A6/A8.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Mialem u siebie dekory obklejone szczotkowanym aluminium od 3M'a. Nic nie odkleja się, trzeba dobrze odtłuścić.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Zapraszam :-)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie a co byście polecili do silnika 1.4 TDI na PD, bez DPF'a. Turbina VNT, wcześniej zalany był olej ELF 0w-30 w trybie LL.