Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Ja znowu miałem coś takiego w na nowej przeprawie w Koninie. Jak jechałem z powrotem to widziałem że dwa radiowozy zatrzymały delikwentkę. Pruła środkiem dwóch pasów pod prąd.
  2. Przepustnica i potencjometr to całość. Raczej nic nie pogrzebiesz. Możesz ewentualnie wyjąć, przeczyścić i zaadaptować jeśli jeszcze tego nie robiłeś. A tak to tylko wymiana. Używka jakieś 50-100 zł. Sprawdź też kabel który idzie do przepustnicy.
  3. Labiel odpowiedział(a) na Niedwiadek18 temat w 1.8T
    Pompy raczej to samo. Jak nie podlejesz odpowiednia ilością pb to nie ma opcji aby byla moc.
  4. Labiel odpowiedział(a) na Niedwiadek18 temat w 1.8T
    Przy wyższych obrotach jest ubogo. Niech wypowie się ktoś kto robił u siebie w 1,8T. Ja niestety nie mam logów z 1,8T, natomiast w 1,8 miałem na bogato do końca podczas przyśpieszania z pedałem gazu w podłodze.
  5. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Na czas problemów zakręć zawór na zbiorniku LPG i wyjeździj LPG z układu. Po zgaszeniu LPG nie powinno nic puszczać.
  6. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    A jaką ty masz instalację? Sekwencja czy starszego typu?
  7. No .ale agregatem[emoji1] Na elektryczną wędkę, jak to kiedyś w głoszeniu widziałem
  8. Ktoś tu w Poznaniu wędkuje?
  9. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Można sprawdzić jeszcze ciśnienie PB i wydajność pompy paliwa. Filtr paliwa wymieniany? A ogólnie silnik w jakiej kondycji?
  10. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Czyli niby ok. Który kanał to nie pamiętam. Ja zawsze patrzę po opisie. A do podstawowego sprawdzania zawsze można ściągnąć polskiego VAGa. Jeśli chodzi o sprawdzanie błędów to ja robię to właśnie niem bo wsio po PL, a potem ewentualnie weryfikuje jeszcze VAGiem. Kable i świece sprawdzane? Kable można sprawdzić w nocy spryskując je wodą.
  11. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Sprawdź VAGiem co mówią oba czujniki. Porównaj odczyty z czujnikiem od klimy na zimnym silniku. Szkoda kasy na zakupy w ciemno skoro łatwo to można sprawdzić. Jak odpali na zimnym to ma wyższe obroty?
  12. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Przyczyn niestety może być wiele. Najpopularniejsza to czujnik temp, który odpowiada między innymi za "ssanie", czyli zwiększoną dawkę jak jest zimno. Masz kabel żeby podłączyć auto pod VAGa?
  13. Trzeba by zajrzeć w książkę serwisową na specyfikację leju. Pewnie jakiś full syntetyk.
  14. Zalej do maksa. Czasami jak jest za mało oleju to są problemy z wrzucaniem biegów - szczególnie tych niskich.
  15. Olej w skrzyni sprawdzałeś?
  16. Było to jakoś dodatkowo oznaczone? Bo swego czasu miałem anglika na części 1,8T, ori fele 16tki, zawias -20mm, kiera, gałka i ręczny w skórze, pół kubełki itp.
  17. Nie wiem co tam za skrzynię masz, ale czy taniej nie wyjdzie poszukanie innej?
  18. Był podobno "fachowiec" posprawdzał i mówi że na pompie jakiś zaworek wymieni żeby nie odcinało paliwa i będzie podobno ok.500zł za usunięcie immo , nie wiem jeszcze może kogoś znajdę co by zobaczył .. Na pompie jest co prawda elektrozawór (bynajmniej w starszych dieslach tak było), ale pytanie czy to jest problemem. Jak dla mnie cena za usunięcie immo kosmiczna. Rozbierz obudowę kierownicy, przeczyść styk pętli indukcyjnej bo najczęściej to jest problemem jeśli chodzi o immo. Miałem to zaraz po kupnie auta. U mnie pomogło samo przedmuchanie sprężonym powietrzem i od 6 lat spokój.
  19. Ło matko, a co będziesz robił? Mieszkanie budował?
  20. Sprawdź może na początek kostki licznika.
  21. Labiel odpowiedział(a) na Niedwiadek18 temat w 1.8T
    Nie wiem jak w AEB ale w APU można sprawdzić ciśnienie doładowania. Hmy, ale nie pamiętam dobrze, chyba AEB nie miał czujnika ciśnienia. Ewentualnie po logach przepływki może coś dałoby radę stwierdzić.
  22. Gdzieś tam chyba miałem jedną sztukę.
  23. Mi tam to "złoto" się nie podoba. Rzecz gustu oczywiście.
  24. Odłącz przepławkę - bez niej też powinien chodzić dobrze. A tak po za tym - cała szczelność układu ssącego. A generalnie stawiam na potencjometr przepustnicy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.