Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Brać to musi brać, kwestia ile. To jak z chłopem, jak chłop nie pije to nie chłop, problem pojawia się tylko jak chleje za dużo
  2. Hmy, ale może jak coś żre prąd na boku to może i rozrusznik ma mniej mocy.
  3. Ten przy chłodnicy jest od elektrycznego wiatraka. Masz tą klimę czy nie?
  4. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Jeśli nie czujnik to pozostaje termostat.
  5. Na skrzyni trochę ciężko to zrobić. Można jakiś małym wiertełkiem przewiercić dziurkę a potem wydłubać jakimś drutem na przykład. Generalnie zabawa bo mało miejsca.
  6. Hehe, też się zastanawiam jak można dawać alternator do naprawy bez sprawdzenia jego ładowania. Typowa naprawa naszych mechaników. Po co sprawdzać, lepiej wymienić a potem się zobaczy. Jak się okaże że to nie to - no cóż - ale jedno naprawione na zaś
  7. Witam
  8. Zasprzęgla czy nie, to wał musi napędzać kolejną niepotrzebną rolkę. Straty KW pewnie nie są odczuwalne, ale jednak są.
  9. Labiel odpowiedział(a) na Gastovski temat w Audi A4 B5
    To wężyk odpowietrzający do akumulatora tak jak kolega wyżej pisze.
  10. Labiel odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Wężyki całe, ale już stare i mało elastyczne. Ja wymieniłbym ten odcinek węży na nowe, plus dokładnie oczyścił króćce, mogły pojawić się na nich już wżery.
  11. Albo czujnik temp, ale ten na wężu od chłodnicy z tego co dobrze kojarzę.
  12. Jeden czujnik 4 pinowy jest od ECU i wskazań na blacie, drugi 2 pinowy jest od klimy. Jak ktoś klimy nie ma to będzie miał to miejsce zaślepione.
  13. A ja ostatnio sobie też o tym myślałem - ale z innej przyczyny. Mam u siebie pod maską prawie wszystko z polifta z 2000. W tym i pas przedni z dodatkowym wiatrakiem pod klimę - obecnie nie używany bo nie mam klimy. Jest i czujnik temperatury na dolnym węży idącym od chłodnicy. Tak sobie myślałem czy nie wywalić tego wisko i nie podłączyć elektrycznego wiatraka w zamian.
  14. No to pogratulować zakupu.
  15. Labiel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    W pierwszych 1,8 była jeszcze inna rolka, chyba bez hydrauliki i była różnica w ilości ząbków paska rozrządu.
  16. Labiel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    A skąd mamy to wiedzieć, jak nie wiadomo jaki masz silnik i jaki rocznik auta.
  17. Labiel odpowiedział(a) na Mesiah temat w 1.8
    Przepływka co pokazuje? Ewentualnie możesz ją odpiąć i zobaczyć co się będzie działo bez niej.
  18. Labiel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Tak jak sam piszesz: ja osobiście nie wymieniałem bo była ok. Jak zlecasz na zewnątrz to lepiej wymienić i masz spokój. PS: Wymieniałem znajomej rozrząd w ADR. Pompa była ok, nie sieknęła więc zdecydowała nie wymieniać. 2 dni później wymieniałem pompę wody, bo pękł wirnik w środku
  19. Labiel odpowiedział(a) na Mesiah temat w 1.8
    Masz klasycznego ADR bez zmiennej długości dolotu - ta zmienna długość dolotu niby poprawia trochę moment, znaczy rosnąć o 500obr/min szybciej. W samych osiągach nie ma żadnej różnicy (max moc i Nm pozostają bez zmian), więc nie masz co żałować że tego nie masz. Wracając do twojego problemu - pierwsze co to układ WN do sprawdzenia. Świece kable sprawdzane, wymieniane? Sprawdź też odmę, jeśli nikt wcześniej jej nie wymieniał to na bank masz ją rozwaloną.
  20. Labiel odpowiedział(a) na gorzowiak temat w 1.6
    A filtr paliwa wymieniany?
  21. Labiel odpowiedział(a) na DariusRae temat w 1.6
    Pierwsze co to trzeba sprawdzić ciśnienie oleju - bo może być czujnik, ale może być też faktycznie niskie ciśnienie. Tak czy siak sprawa pilna. Jeśli ciśnienie wyjdzie niskie to pierwsze co, to zwalaj miskę olejową i sprawdzaj pompę i smok. Rozumiem że auto niedawno kupiłeś i to była twoja pierwsza wymiana oleju?
  22. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Coś lipnie wychodzi, bo obroty rosną do 2550 i na tym poziomie się zatrzymują - ale to chyba wina VAGa, bo też tak kiedyś miałem. Ale przez to ciężko stwierdzić co i jak. Niby na drugim logu sonda ok, idzie na bogato, ale już na pierwszym w połowie i ciężko stwierdzić o co kaman. Aha, już chyba wiem. Robiłeś chyba wiele grup jednocześnie i czasy odczytu są bardzo długie - odczyt co prawie 1,5s a normalnie są gdzieś 4 na sekundę. Taka uwaga na przyszłość - rób logi osobno dla każdej grupy, wtedy są bogatsze odczyty. Ogólnie sonda coś mi się nie podoba. Niby pełen but a ona pokazuje 0,6-0,7 trochę mało jak na moje oko, porównując z tym co zawsze u mnie było. W dodatku ten błąd.
  23. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Logi do bani jak dla mnie. Albo robisz statyczne, czyli auto chodzi na luzie, albo dynamiczne, czyli 3 bieg od niskich obrotów gaz do dechy i jedziesz do 5-6tyś. Wtedy coś można powiedzieć, a jak gazujesz na postoju to nic nie widać.
  24. No to kawałek prostej potrzebny,
  25. Na którym biegu to robiliście?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.