Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na Olszak86 temat w 1.8
    Jest z tym trochę roboty, trzeba zwalić pasek klimy i odsunąć napinacz. W sumie całego paska nie musisz ściągać, tylko tyle żeby nie chodził po kole pasowym - uwaga żeby gdzieś go nie wciągnęło i nie narobiło bałaganu.
  2. Labiel odpowiedział(a) na Olszak86 temat w 1.8
    "Wycie" to dla każdego inny dźwięk. Luźny/zużyty łańcuch rozrządu może hałasować, ale to bardziej jak dla mnie "szuranie" niż wycie. Powiem Ci więcej, ja go koledze z forum na parkingu pod blokiem wymieniałem, więc wszystko da radę
  3. Dokładnie. Idealny mnożnik to w przedziale 1,2-1,4 schodzący do 1.
  4. Labiel odpowiedział(a) na Olszak86 temat w 1.8
    Pozostał ci jeszcze napinacz paska wielorowkowego. A tak po za tym głupio robisz. Wystarczyło zwalić pasek wielorowkowy i odpalić - dźwięk się nie zmienia to już wiesz że napinacz paska, altek, pompa wody i pompa wspomagania ok. Dalej pasek od klimy. Dźwięk się nie zmienia - klima odpada. A ty zamiast sprawdzić to na ślepo wymieniasz.
  5. Podstawowe pytanie - gotuje ci wodę czy nie? Bo jak temp dochodzi do 120 to nie ma siły żeby wody nie zagotowało. A jeśli mimo wysokich wskazań płyn chłodniczy zachowuje się normalnie to może to wskazywać na problem z czujnikiem. A tak po za tym - skoro nagrzewnica działa perfekcyjnie to ją samą bym wykluczył, wykluczyłbym też pompę wody (gdyby nie pracowała to nie było by ogrzewania, po za tym płyn nie krążyłby zbyt wydajnie co powodowałby momentalne jego gotowanie w niektórych miejscach). Po za tym jak płyn się gotuje to zazwyczaj momentalnie tracimy ogrzewanie w aucie, bo nagrzewnica ulega zapowietrzeniu.
  6. Jak problem tylko na PB to trzeba szukać problemu w instalacji PB. Może pompa siada, albo regulator ciśnienia.
  7. Labiel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Pierwsze co to sprawdził bym błędy (sprawdzić, usunąć te co były i ponownie sprawdzić następnego dnia - żeby czasem nie sugerować się starymi błędami). Przeczyścił i zaadaptowałbym przepustnicę, sprawdziłbym czy odma cała, czy nie ma nieszczelności, przewody, świece.
  8. No też właśnie, nikt za bardzo nie potwierdził. A ja jak w sobotę zabalowałem to obudziłem się w niedziele popołudniu
  9. To jak, coś ten teges? Bo nie wiem czy się spieszyć z powrotem czy nie?
  10. Jeśli masz diody to niestety trzeba się pobawić żeby je odpowiednio ustawić. Ja chyba z 5 razy je przestawiałem zanim uzyskałem odpowiedni kąt.
  11. Ja tam je wyjąłem, wyczyściłem i dałem diody SMD i jak dla mnie spoko.
  12. Labiel odpowiedział(a) na danon555 temat w 1.8
    Te łączniki to wyglądają jakby ktoś dętki założył a nie ori łączniki.
  13. Labiel odpowiedział(a) na danon555 temat w 1.8
    Przecież na filmiku widać wyraźnie że gumowe łączniki kolektora są do d*py. Ori są dość grube, nie ma opcji aby tak chodziły.
  14. Labiel odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Da radę zrobić, ale potrzeba więcej rzeczy które ciężko dostać. Oprócz manetki dochodzi pompa i sterownik tempomatu.
  15. Hmy, ta druga opcja jest całkiem realna Chyba że w sobotę za bardzo zabaluję
  16. Mi oczywiście nie pasuje Na spota chętnie bym się wybrał, ale w ten weekend spadam na chatę.
  17. Labiel odpowiedział(a) na danon555 temat w 1.8
    Jakby co, to powinienem mieć ori gumowe łączniki od swojego ADRa.
  18. To co jak on to zrobił. W zeszła zime jadac po polski nieodsnieżonych osłona szurała o zmarzniety snieg i w pewnym momecie sie wywineła od strony zderzaka i zbierał cały snieg z ulicy Mówiłem że te ori mocowania to są do d*py. Mi w Audi 80 otworzyła się kiedyś podczas jazdy, tak samo wujaszkowi.
  19. Labiel odpowiedział(a) na danon555 temat w 1.8
    Kolektor mocowany jest w trzech miejscach. Pierwsze to gumowe łączniki - tu podejrzewam problem tak jak kolega wyżej napisał. Od dołu są dwa wsporniki.
  20. Przy glebie to nie wyobrażam sobie jak mógłbym nie mieć osłony silnika. Ba, nie wiem jak nie mógłbym mieć metalowej osłony. Nie raz już uratowała mi miskę olejową.
  21. Każdy zapadł w letarg zimowy.
  22. Labiel odpowiedział(a) na matys_5545 temat w 1.8
    To zależy w czym tkwi problem. Swego czasu w poprzednim silniku też u mnie występował problem grających zaworów po dłuższym stanie - góra 2 sek i auto chodziło cicho. Zmieniłem olej, dałem porządny filtr i było już ok.
  23. Ogólnie to te ori mocowania są do d*py. Większość A4 czy tam Passatów lata bez osłon. Już nie raz widziałem jak komuś się urwała. Sam miałem taki przypadek, wujaszek też miał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.