Treść opublikowana przez Labiel
-
Brak Oleju
Tu nie mogę się zgodzić. Taki kompletny remont to pewnie z 2k jak nie więcej. Remonty typu wymiana pierścieni jeśli są zajechane to można o kant d** Jak masz już cylindry podjechane to po wymianie pierścieni w po krótkim okresie niby spokoju może być gorzej niż było przed. Jeśli problem tyczy się samej głowicy to można jeszcze podjąć się remontu. Ale jak chcemy ruszać blok to lepiej dać ten silnik na złom i szukać nowego motora. Na rynku jest pełno anglików, silnik kupisz za 500 zł, zalewasz nowe płyny i jedziesz dalej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam. Jeden szczupaczek z rana już jest :-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sylwek, o jakim ty silniczku krokowym mówisz? Przecież w Audi nie masz takiej rzeczy. Biegiem jałowym steruje przepustnica. Na pewno trzeba zacząć od sprawdzenia układu WN. Może wypadać zapłon na którymś cylindrze.
-
Ciężko pali na zimnym
Czujniki masz dwa. Jeden jest od klimy, drugi 4pinowy od wskazań na desce i info dla silnika. VAGiem można sprawdzić co pokazują. Zresztą na klimie chyba też. Aha, co masz za gaz? Stag 200 to sekwencja, dobrze kojarzę?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy pakują majątek w tuning auta które nigdy nie będzie ładne. Co z tego że to za***rdala jak prowadzenie takiego auta musi być ekstremalnie nieprzyjemne (o bezpieczeństwie nie wspomnę). Krótkie, wąskie, wysokie...
-
Ciężko pali na zimnym
Po wymianie halla błędy kasowane i sprawdzane po raz kolejny? PS: Ty dopiero teraz wymieniałeś filtr paliwa? Przecież to zawsze jest podstawa. Takie rzeczy jak filtry, kable, świece należy sprawdzić w pierwszej kolejności i muszą być w 100% sprawne zanim zaczniemy szukać dalej. Jak pokazuje 111 stopni to jeśli wody nie gotuje to coś nie tak więc pewnie czujnik do wymiany.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Aha, to już inna kwestia.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na przyszłość nie idź na takie układy. Chce kupić to niech przyjeżdża, a nie naraża ciebie na koszty po to żeby sobie auto obejrzeć.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To ty jechałeś do klienta zamiast on do ciebie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Póki co zostanie, bo nie ma wyjścia Nie ma opcji abym sprzedał ją za groszę przy stanie technicznym zdecydowanie lepszym niż większość nowszych aut.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja coraz częściej myślę o A3 2003-2012 tylko lipa jest z sensownym motorem pod LPG. Hmy, ciekawe czy ktoś próbował już wstawiać tam 1,8T
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Lewa strona to chyba w betoniarce urabiana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oj tam, oj tam. Ale żeby nie było, nie pozostaję dłużny. Za to największe chamstwo ponoć w stolicy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie, ja to PKN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuźwa, pierwszy rzut oka i myślałem że to moja Generalnie po Poznaniu jeździ się naprawdę ok - pomijam korki, bezsensowne ustawienie świateł itp. Ale kultura jazdy jest na prawdę na wyśmienitym poziomie. Nie ma problemu z wpuszczaniem, ustępowaniem itp. Nie pamiętam kiedy ostatnio użyłem klaksonu. Za to jak wracam do siebie to wszystko mnie wk***ia. A zwłaszcza brak dynamicznej jazdy. Niech ktoś mi wytłumaczy jak do 100km/h można przyśpieszać w 10 minut?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmy, mam służbowy ale musiałbym pomyśleć czy dam radę "przywłaszczyć" na jakiś czas.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gratki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Nie odpala po wymianie silnika
Tyle robisz sam to i rozrzad wymień. Co to za problem w 1,6- Nie odpala po wymianie silnika
Z tego co pamiętam jeśli chodzi bynajmniej o 1,8 to w Sam naprawiam nie było żadnych informacji o patrzeniu na znaki na skrzyni. Też trochę mnie to dziwiło bo w starszych autach zawsze tak robiłem. Bynajmniej, koło pasowe na wale ma tylko jedną pozycję w której można je przykręcić, więc jeśli znaki na nim i na wałku rozrządu się zgadają to musi być dobrze. Nie wiem tylko jak tam jest z kołem wałka rozrządu, czy jest tam jakiś klin który je ustawia czy nie - nigdy nie rozbierałem. W A80 klinu nie było i dla tego była dodatkowa blokada do ustawiania na końcu wałka rozrządu.- Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko Q ponoć nie przerzucisz do B5.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
W moim przypadku akurat nie było sensu sprzedawać i kupować kolejnego z 1,8T. Kupiłem anglika, przerzuciłem co chciałem i wyszło jeszcze na +. - Nie odpala po wymianie silnika