Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.8
    Tu nie mogę się zgodzić. Taki kompletny remont to pewnie z 2k jak nie więcej. Remonty typu wymiana pierścieni jeśli są zajechane to można o kant d** Jak masz już cylindry podjechane to po wymianie pierścieni w po krótkim okresie niby spokoju może być gorzej niż było przed. Jeśli problem tyczy się samej głowicy to można jeszcze podjąć się remontu. Ale jak chcemy ruszać blok to lepiej dać ten silnik na złom i szukać nowego motora. Na rynku jest pełno anglików, silnik kupisz za 500 zł, zalewasz nowe płyny i jedziesz dalej.
  2. Witam. Jeden szczupaczek z rana już jest :-)
  3. Sylwek, o jakim ty silniczku krokowym mówisz? Przecież w Audi nie masz takiej rzeczy. Biegiem jałowym steruje przepustnica. Na pewno trzeba zacząć od sprawdzenia układu WN. Może wypadać zapłon na którymś cylindrze.
  4. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Czujniki masz dwa. Jeden jest od klimy, drugi 4pinowy od wskazań na desce i info dla silnika. VAGiem można sprawdzić co pokazują. Zresztą na klimie chyba też. Aha, co masz za gaz? Stag 200 to sekwencja, dobrze kojarzę?
  5. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy pakują majątek w tuning auta które nigdy nie będzie ładne. Co z tego że to za***rdala jak prowadzenie takiego auta musi być ekstremalnie nieprzyjemne (o bezpieczeństwie nie wspomnę). Krótkie, wąskie, wysokie...
  6. Labiel odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Po wymianie halla błędy kasowane i sprawdzane po raz kolejny? PS: Ty dopiero teraz wymieniałeś filtr paliwa? Przecież to zawsze jest podstawa. Takie rzeczy jak filtry, kable, świece należy sprawdzić w pierwszej kolejności i muszą być w 100% sprawne zanim zaczniemy szukać dalej. Jak pokazuje 111 stopni to jeśli wody nie gotuje to coś nie tak więc pewnie czujnik do wymiany.
  7. Aha, to już inna kwestia.
  8. Na przyszłość nie idź na takie układy. Chce kupić to niech przyjeżdża, a nie naraża ciebie na koszty po to żeby sobie auto obejrzeć.
  9. To ty jechałeś do klienta zamiast on do ciebie?
  10. Póki co zostanie, bo nie ma wyjścia Nie ma opcji abym sprzedał ją za groszę przy stanie technicznym zdecydowanie lepszym niż większość nowszych aut.
  11. Ja coraz częściej myślę o A3 2003-2012 tylko lipa jest z sensownym motorem pod LPG. Hmy, ciekawe czy ktoś próbował już wstawiać tam 1,8T
  12. Lewa strona to chyba w betoniarce urabiana
  13. Oj tam, oj tam. Ale żeby nie było, nie pozostaję dłużny. Za to największe chamstwo ponoć w stolicy.
  14. Nie, ja to PKN
  15. Kuźwa, pierwszy rzut oka i myślałem że to moja Generalnie po Poznaniu jeździ się naprawdę ok - pomijam korki, bezsensowne ustawienie świateł itp. Ale kultura jazdy jest na prawdę na wyśmienitym poziomie. Nie ma problemu z wpuszczaniem, ustępowaniem itp. Nie pamiętam kiedy ostatnio użyłem klaksonu. Za to jak wracam do siebie to wszystko mnie wk***ia. A zwłaszcza brak dynamicznej jazdy. Niech ktoś mi wytłumaczy jak do 100km/h można przyśpieszać w 10 minut?
  16. Hmy, mam służbowy ale musiałbym pomyśleć czy dam radę "przywłaszczyć" na jakiś czas.
  17. Gratki.
  18. Labiel odpowiedział(a) na Derlej temat w 1.6
    Tyle robisz sam to i rozrzad wymień. Co to za problem w 1,6
  19. Labiel odpowiedział(a) na Derlej temat w 1.6
    Z tego co pamiętam jeśli chodzi bynajmniej o 1,8 to w Sam naprawiam nie było żadnych informacji o patrzeniu na znaki na skrzyni. Też trochę mnie to dziwiło bo w starszych autach zawsze tak robiłem. Bynajmniej, koło pasowe na wale ma tylko jedną pozycję w której można je przykręcić, więc jeśli znaki na nim i na wałku rozrządu się zgadają to musi być dobrze. Nie wiem tylko jak tam jest z kołem wałka rozrządu, czy jest tam jakiś klin który je ustawia czy nie - nigdy nie rozbierałem. W A80 klinu nie było i dla tego była dodatkowa blokada do ustawiania na końcu wałka rozrządu.
  20. Tylko Q ponoć nie przerzucisz do B5.
  21. W moim przypadku akurat nie było sensu sprzedawać i kupować kolejnego z 1,8T. Kupiłem anglika, przerzuciłem co chciałem i wyszło jeszcze na +.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.