Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Labiel odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    A to jeszcze podpytam o zmniejszanie przerwy między elektrodami w świecach. Wiem że co niektórzy stosują coś takiego i do LPG zmniejszają przerwy. W przypadku V-Line 37 ma to jakikolwiek sens?
  2. Co do błędów. To po pierwsze jak sprawdzasz VAGiem - patrzysz jakie błędy są i ewentualnie sobie zapisujesz. Potem kasujesz i jedziesz się przejechać i wtedy dopiero robisz kolejny odczyt. Kij wie ile lat mają takie błędy które widzisz po pierwszy podpięciu VAGa. Jak ktoś VAGuje często gęsto to wie co było, czego nie itp. To tylko taka uwaga odnośnie zwracania uwagi na błędy.
  3. Masie chyba brak trochę refleksu i opanowania.
  4. Nie no, chyba najlepszy wyścig w sezonie.
  5. Arek, po ile u was lpg?
  6. Jednym słowem wyścig zapowiada się ciekawie, bo HAM na pewno będzie się przebijał.
  7. Ja główne plany modernizacyjne zrealizowałem. Teraz szykuje mi się wymiana świec a potem już zbieram na fmica :-)
  8. Toprana raczej nie polecam. To chyba najniższa półka z bardzo słabą jakością.
  9. Labiel odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Przecież VAG nie pokazuje uszkodzenia wszystkich elementów. To prosty czujnik - wciskasz sprzęgło, przerywasz obwód i tyle. Skąd VAG może wiedzieć że nie trzymasz nogi na sprzęgle? Czujnik jest przy pedale sprzęgła - jak sama nazwa wskazuje. Musisz zdjąć półkę pod nogami kierowcy. Sprzęgło puszczone - powinno być przejście między pinami, wciskasz, obwód jest przerywany. Bardzo proste do sprawdzenia.
  10. Labiel odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Zacznij od źródła - sprawdź czujnik.
  11. W niedziele popołudniu, jak wrócę z rybek i obejrzę wyścig F1
  12. Koniec roboty. 4 dni przy aucie ale tempomat opanowany, nowy mocniejszy reduktor przeniesiony w nowe miejsce no i położona nowa poliftowa instalacja poduszek powietrznych. Tak więc na pokładzie 4 poduchy i 4 pasy pirotechniczne.
  13. Labiel odpowiedział(a) na Mariusz96 temat w 1.8
    Albo wykręcisz razem z gwintem
  14. To ewentualnie w tym tygodniu bo potem wybywam na Poznań
  15. Ogarnąłbym bo robiłem :-) ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- A tak po za tym wkładam poliftową instalację poduch łącznie ze sterownikiem żeby podłączyć poduchy foteli i tyle pasy pirotechniczne. W dodatku zlikwidowałem wreszcie problem mrugającej kontrolki poduch - efekt zmiany licznika na poliftowy.
  16. Najpierw to sprawdź ciśnienie oleju bo to podstawa.
  17. Labiel odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Świece to podstawa.
  18. Poliftowa instalacja poduch opanowana :-) Jutro już tylko składanie. 4 poduchy i 4 pasy pirotechniczne działają.
  19. No to ładnie koło masz zrobione ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- haha złapany https://www.google.pl/maps/@52.359408,18.192228,3a,21.1y,114.2h,86.39t/data=!3m4!1e1!3m2!1sfgmm78_AH70KPsqyGS_93A!2e0!6m1!1e1 Jutro albo w czwartek odbiorę - zależy jak uwinę się z następną robotą
  20. Nowy mocniejszy reduktor gazu założony. Dodatkowo przeniesiony w nowe miejsce. Auto nie wyleciało w powietrze więc chyba się spisałem.
  21. Ja witam z ciemnego kanału w garażu
  22. Tempomat właśnie wpadł. W c**j dziwne uczucie jak ściągasz nogę z gazu a auto nadal jedzie. Albo jak zwiększasz prędkość bez użycia nogi
  23. Labiel odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Mam problem z montażem tempomatu. Pacjent to A4 B5 z 95 roku i co ważne, po swapie na 1,8T APU z 2000 roku. Tak więc mam taką mieszankę. Generalnie sama manetka podłączona i z tym chyba nie ma problemu, ale ponieważ mam auto z 95 roku musiałem dodać dwa czujniki na pedałach hamulca i sprzęgła. Ze sprzęgłem nie było problemu. Czujnik hamulca ma natomiast niejako dwa obwody. Z pierwszym który plusowym kablem łączy się z czujnikiem sprzęgła nie mam problemu. Drugi odpowiedzialny jest za światło STOP. Podłączyłem go więc do ori instalacji i myślałem że będzie ok - w schematach widziałem że w 2000 roku instalacja idzie też do ECU do miałem kostki - ale olałem to. Problem jest taki że wywala błąd uszkodzonego czujnika pedału hamulca i tempomat nie działa. Po zalogowaniu w grupę 066 tam gdzie mam info o w ciśniętym hamulcu, sprzęgle itp kiedy nic nie wciskam jest liczba 10001 a chyba powinno być 1000? ---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- Dobra, przewertowałem schematy i wychodzi na to że musi być dodatkowy kable od czujnika hamulca do ECU. Podłączyłem na krótko i jest niby ok - kod 1000 i brak info o błędzie hamulca. Polutuje kabel i mam nadzieje że będzie ok. ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ---------- Ok, wsio podłączone i tempomat działa dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.