Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. dokręć napompuj i do przodu Hehe, póki co powietrze nie sp***dala.
  2. k**wa, wkręta w oponę złapałem.
  3. Ja podłączałem przy okazji zakładania centrali z pilota która od razu obsługiwała domykanie, ale co i jak to już nie pamiętam Info bynajmniej brałem z forum.
  4. Labiel odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Przeczytaj ten temat bo zadajesz podstawowe pytania. Wszystko masz w pierwszym poście.
  5. Ten licznik z jakiego roku?
  6. Czyli co. zbiornik wyrównawczy masz dziurawy? Jakby co mam od ADR z 95 roku za grosze - byle się pozbyć.
  7. Ty masz auto z 2000 roku więc inny sterownik i więcej funkcji. Otwieranie w 95 nie działa, ale komfortowe zamykanie powinno być.
  8. A wycieki z tylnego króćca to znany problem. Króciec przykręcany jest na dwie śruby i w tym leży cały problem - odkształca się i cieknie.
  9. Ja niestety dzisiaj zaczynam tygodniowy urlop.
  10. Labiel odpowiedział(a) na Mariusz96 temat w 1.8
    To nie koniecznie wina mechanika. W ADR u siebie co roku miałem ten sam problem. Niby nie dokręcałem korka mocno - z czuciem, a i tak zawsze był problem żeby go odkręcić. Teoretycznie powinno się korek wymieniać ale kto to robi. Jednego roku tak mi się zapiekł że pomogła dopiero odpowiedniej długości rurka. Nic na siłę, wszystko młotkiem, jak to mówią.
  11. Pewnie tak
  12. Trochę podbiłem, ale trzeba zobaczyć do jakiej kwoty dojdzie pod koniec.
  13. Jakbyś panewki miał do wymiany to już lepiej szukać innego silnika bo to oznacza że silnik szrot. Ja swój w bardzo dobrym stanie sprzedałem za coś koło 400 zł więc grosze.
  14. Miał to ktoś? Twarde to?
  15. Trochę podbiłem
  16. Chodzi ci o jakąś dokładaną centralkę? Sprawdź kluczykiem. Zamykając drzwi przytrzymaj kluczyk dłużej w pozycji "zamknij" - będziesz wiedział czy ta funkcja działa w ogólnej instalacji auta. Jeśli tak to nie problem wpiąć się z dodatkową centralką z pilota na przykład. Ja tak robiłem. Szyb jeszcze nie podłączyłem bo mam dokładne więc to inna bajka.
  17. A to powiem wam jeszcze o jednym przypadku który miał ojciec w tym passacie. Pompa padła mu w ten sposób że przycinał się zawór przelewowy w pompie. Kontrolka oleju włączała się co jakiś czas. Jak sprawdzaliśmy ciśnienie oleju to było ok. Aż w końcu zaciął się na amen. Ciężko to było zdiagnozować bo jak pompę wyciągaliśmy to niby było ok. Ciśnienie sprawdzaliśmy też ok, a mimo to kontrolka włączała się od czasu do czasu.
  18. W porządku to znaczy ile. Bo to co opisujesz wygląda mi na książkowy przykład niskiego ciśnienia. Ojciec miał kiedyś problemy z ciśnieniem oleju w starym passacie - silnik był ok, ale rozpadłą się panewka na wałku pośrednim i tam gubił ciśnienie. Ale mniejsza z tym. Podpowiem i zapytam jednocześnie. Poprzednie moje Audi miało dynamiczną kontrolę ciśnienia oleju. To znaczy do 2tyś obrotów (z tego co pamiętam) wymagane było jedno ciśnienie, powyżej wymagane było inne wyższe. Do 2tyś kontrolka zapalała się, powyżej zapalała się i uruchamiał się brzęczek - coś takiego mniej więcej było. Nie zastanawiałem się jak jest w A4, ale może problem leży gdzieś tutaj.
  19. A węże przy pompce paliwa szczelne? Uruchom pompkę na krótko i sprawdź czy wtedy gdzieś nie leci. Co do zawora to zrób tak jak ci mówiłem. Na jakiś czas do póki nie kupisz innego sprawnego tak może być. Po za tym to cholerstwo jest tylko ze względów ekologicznych. Równie dobrze mogłoby tego nie być. PS: nowy zawór par paliwa to koszt około 180 zł.
  20. To można uszkodzić bagnet? U mnie leży jeden od mojego ADR. Jakbyś chciał to mogę wysłać po weekendzie.
  21. Odepnij zawór, niech opary idą w atmosferę bez jego udziału. Zaślep tylko ujście w kolektorze ssącym abyś nie miał lewego powietrza. Zawór możesz zostawić podłączony do wtyczki żeby nie wywaliło błędu - jeśli już go nie ma. Co do podciśnienia to może tworzyć się spore - u mnie jak otworzyłem korek od zbiornika to nie mogłem go odciągnąć - tak ssało. Po za tym póki nie uporasz się z problemem nie masz co jeździć autem - chyba że chcesz mieć pochodnie.
  22. Labiel odpowiedział(a) na Seba_17 temat w 1.8T
    Nieszczelność. Często zdarza się w tym miejscu bo na grodzi przewody łączą się za pomocą tej gumy. Sam przewód pewnie jest ok. Popraw połączenie.
  23. A to mam, coś tam korzystałem.
  24. Aż z tego wszystkiego sam sobie włączyłem
  25. Chodzi o "Sam naprawiasz"?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.