Treść opublikowana przez Labiel
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szczerze pierwsze słyszę.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dobrze wiedzieć bo sam chętnie obejrzę
-
mieszanka olej + paliwo
Powiem tak: wychodzi 200ml oleju na 10l czyli powiedzmy na 100 km, czyli 2l oleju na 1000 km. Gdyby mój silnik "brał" tyle oleju to pewnie byłaby niezła kopcówa z tyłu. Ja bym nie lał, zawalisz świece nagarem. Ewentualnie jakbyś wlewał to w porcjach na pełen zbiornik.
-
niski poziom paliwa = bardzo trudne odpalanie
To znaczy?
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
Hmy, no widocznie jakaś nie taka ta ramka musiała być. W ramce poliftowej uszczelka wygląda tak samo jak w przedliftowej.
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
O jaką uszczelkę dokładnie ci chodzi i dla czego miałbym mieć z jakąkolwiek problemem skoro cała górna części drzwi - czyli ta ramką którą przekładałem była taka sama jak u mnie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A u mnie dzisiaj wpadła elektryka przednich szyb - bo już wstyd było jeździć z tymi korbkami Poszłoby nawet szybko gdyby nie to że szukałem przyczyny nie działania szyby od strony pasażera. Okazało się że nie wpiąłem jednej kostki pod osłoną przedniego słupka
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
Dzięki za info. To przynajmniej jedno z głowy ---------- Post dopisany 29-03-2014 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 15:32 ---------- Jestem już po całej operacji i mogę powiedzieć że wszystko pasowało P&P. Wyjąłem stare ramki, włożyłem ramki poliftowe.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dokładnie nie powiem ale wydaje mi się że tam jest 5x100 a nie 5x112 jak w A4.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rafał ale dziś gnałes od Kurników Oj tam, oj tam Dużo nie było
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tez to dzisiaj rano przeczytałem :/ Mimo ze mu nie kibicowalem, to szkoda chłopa, bądź co bądź, był/ jest kimś wyjątkowym w świecie F1. Nie zazdroszczę jego rodzinie. Byc zmuszonym do podjęcia takiej decyzji, to jakiś koszmar.... Nie on jeden na tym świecie. Jego rodzina przynajmniej biedy klepać nie będzie. Niestety ale takie rzeczy się zdarzają.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Kierunki chyba bez zmian z tego co kojarzę.
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
No nic, będę musiał chyba sprawdzić organoleptycznie Jak starczy mi czasu to może siądę do tego w sobotę i dam znać.
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
Mechanizm przesuwu itp to myślę że w moim przypadku nie ma żadnego znaczenia. Przekładałbym całość. To znaczy ramkę, z szybą i całym mechanizmem więc te różnice nie powinny mieć żadnego znaczenia. Kwestia czy mocowanie ramy do drzwi (chyba 4 albo 2 śruby z tego co pamiętam) będzie pasować i właśnie same lusterka. Reszta różnic jest chyba nieistotna. Chodzi o to że wyjąć całą górną część drzwi z szybą i całym mechanizmem to 10 minut. A przekładanie samego mechanizmu podnoszenia szyby pod elektrykę to już więcej zabawy.
-
niski poziom paliwa = bardzo trudne odpalanie
Sprawdzałeś wreszcie tą pompę paliwa? Przecież jak pompa nie będzie dawała odpowiedniego ciśnienia czy nie będzie miała odpowiedniego przepływu to będziesz miał właśnie takie efekty o których piszesz. Sprawdź tą pompę, przecież to nic nie kosztuje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaki tam pochmurny? Przecie słońce świeci.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jaka kostka? Przydałaby się jeszcze osłona kiery jeśli ktoś nie chce się bawić w reżanie starej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zmiana kiery to żadna filozofia zwłaszcza jak masz komplet części.
-
Ramki przednich szyb - przedlift/polift
Gdzieś właśnie się natknąłem na info, że właśnie lusterka przedliftowe nie pasują do ramki poiftowej. Jakbyś mógł to sprawdzić to byłbym wdzięczny bo nie chciałbym rozbierać auta i dowiedzieć się że coś nie pasuje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jednak jestem zdanie że jak ktoś nie chce inwestować to lepiej już za stówkę mieć kierę z B6 niż zostać przy starej przedliftowej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A mi akurat 3 ramienna cholernie się nie widzi. Rzecz gustu oczywiście. Ja od B6, skórzana, kompletną z poduchą w bardzo dobrym stanie kupiłem za niecałe 100 zł. Jak dla mnie 100 zł a 300 zł to jednak jest różnica.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
photoshop ;D Fakt bo żaden się nie patrzy, chyba że tam same pedały
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kiery od B6 są dość tanie. Idzie spokojnie wyrwać taką do stówki a wygląda moim zdaniem całkiem ok. I przede wszystkim są na ogól w o wiele lepszym stanie niż od B5.