Treść opublikowana przez Labiel
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U, teraz ci nie powiem. Zresztą moja tyłem poszła trochę do góry bo wymieniłem tył na 1BE, plus dałem górne mocowania z polifta a one dają jakiś 1cm w górę.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie nie mam a czemu No żebyś miał na wymianę jak obecną urwiesz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michua4185V masz miskę olejową w zapasie
-
Montaż tempomatu A4 B5
Każdy woli żeby było jak ori ale czy gra warta świeczki? Ja ostatnio poprawiałem grzane lusterka. Z jednej strony wpiąłem się w kable a z drugiej bawiłem się we wpinanie pinów w kostkę i to właśnie przerabiałem bo pojawiły się jakieś niełączenia. Olałem to i zrobiłem tak jak z drugiej strony - lutowanie i wpięcie bezpośrednio w kable.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nieźle
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak odkręciłem wszytko to uderz ręką w boczek od dołu. Czasami mogą się zastać. Nic innego nie ma. W sumie to 5 śrub (6 jeśli masz korbkę) do odkręcenia.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
2 śrubki po bokach, klamka jeśli masz, i dwie na środku pod osłoną uchwytu. ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- Korbka znaczy się a nie klamka.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Oj tam nie zrobi. Ja zmodzony na jakieś 300KM plus wydmuszka to zrobi jak najbardziej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja to myślę że silnik FMIC jest z przodu więc albo 1,8T albo 2,7biT.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Z glebą w Poznaniu jest jeden problem - parkowanie Tu nie podjadę, tu też za wysoki krawężnik, kurde i tu też...
-
Samochód gaśnie podczas dodawaniu gazu
Jakby co mam ECU od swojego ADRa, kwestia tylko jakiego ty tam dokładnie masz? Napinacz łańcuch sterowany hydraulicznie czy elektrycznie? Ze zmienną długością dolotu czy bez?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie siedzą 17stki, auto posadzone dość nisko i powie tak: tragedii nie ma ale wiadomo, to nie ta jazda co na zimowych 15tkach Na Poznań większych kółek na pewno już bym nie założył.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak. Ładny kolorek jak się go wypoleruje. Swoją też musiałbym odświeżyć ale na razie to nie ma czasu żeby porządnie ją umyć a co tu o polerce mówić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
LZ3N
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Problem z przepustnicą silnik - 950obr/min bieg jałowy, szarpania
A logów nie zrobili... Błędy to każdy głupi potrafi sprawdzić kablem za 40 zł.- Spoty Słupecko - Konińskie
Haha, przecież to większość aut na naszych drograch- Elektryczne przednie szyby - dokończenie montażu
Fakt, miałem taki przekaźnik w A80 i dziwiłem się że tutaj do szyb nie ma żadnego przekaźnika - wszystko przejęła pompka. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- W sumie to mogę wpiąć się w ori instalację od modułu komfort. Z tego co pamiętam gruby, biały kabel w który wpinałem kabel od centralki z pilota.- Elektryczne przednie szyby - dokończenie montażu
Jakieś tam drobne pojęcie mam, bo coś tam już trochę grzebałem. Nie zaglądałem w schematy ale tak myślę że sterowanie szybami wygląda w ten sposób że na odpowiednim kablu pojawia się albo + albo - i wtedy szyba opuszcza się bądź zamyka - lub jakaś konfiguracja. 30s sygnał z centralki na pilota mam bo podłączałem już domykanie szybra więc zbudowanie takiego przekaźnika w oparciu o zwykłe przekaźniki świateł nie powinno być jakąś wielką filozofią. Nie mówię tu o opcji domykania i otwierania ale o samym domykaniu bo to jest najważniejsze. Kwestia tylko czy te "luźne" kable odpowiadają za tą funkcję czy trzeba byłoby wpinać się w wiązkę i co w sytuacji kiedy szyby są już zamknięte a nadal podawany jest sygnał do zamykania.- Elektryczne przednie szyby - dokończenie montażu
Hmy, czyli lipa. Czyli te trzy pozostałe kable są mi niepotrzebne.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To i może ja bym zawitał, tylko muszę zobaczyć czy nie będzie to kolidowało z wyścigiem F1- Elektryczne przednie szyby - dokończenie montażu
Jestem po montażu przednich elektrycznych szyb. Dawca to poliftowa A4 z 2000 roku a biorca moja przedliftowa z 1995. Generalnie zabrałem się do tego z marszu bo nie za bardzo mogłem znaleźć info o montażu przednich szyb. W każdym bądź razie „podstawowa” wersja działa. Szyby otwierają się, zamykają itp. W sumie do podłączenia był stały plus, stała masa oraz 4 cienkie przewody. Doszedłem do tego że aby szyby działały, musiałem podpiąć z tych 4 przewodów jeden pod plus (czarno/żółty) - odpowiada też za podświetlanie przycisków. Podpiąłem go więc pod plus po stacyjce. No i generalnie wszystko działa, ale pozostały mi jeszcze 3 kable. Jeden czarny który w oryginalne wiem że szedł do kostki stacyjki oraz 2 jakieś czerwone z innym kolorem (chyba jeden z nich był z brązowym). Pytanie teraz gdzie je podpiąć. Domyślam się że część z nich jest od domykania szyb. Ktoś wie gdzie podpiąć te 3 pozostałe kable?- [ALL B5] Zmiana z korbki na elektryczną szybę - drzwi przednie
Jestem po montażu przednich elektrycznych szyb. Dawca to poliftowa A4 z 2000 roku a biorca moja przedliftowa z 1995. Generalnie zabrałem się do tego z marszu bo nie za bardzo mogłem znaleźć info o montażu przednich szyb. W każdym bądź razie „podstawowa” wersja działa. Szyby otwierają się, zamykają itp. W sumie do podłączenia był stały plus, stała masa oraz 4 cienkie przewody. Doszedłem do tego że aby szyby działały musiałem podpiąć z tych 4 przewodów jeden pod plus (czarno/żółty) - odpowiada między innymi za podświetlanie przyciskó. Podpiąłem go więc pod plus po stacyjce. No i generalnie wszystko działa, ale pozostały mi jeszcze 3 kable. Jeden czarny który w oryginalne wiem że szedł do kostki stacyjki oraz 2 jakieś czerwone z innym kolorem (chyba jeden z nich był z brązowym). Pytanie teraz gdzie je podpiąć. Domyślam się że część z nich jest od domykania szyb. Ktoś wie gdzie podpiąć te 3 pozostałe kable?- problem z elektrycznymi szybami
Proponowałbym sprawdzić wiązkę w drzwiach.- wspomaganie+ servotronic stuki
A czuć coś na kierownicy? - Problem z przepustnicą silnik - 950obr/min bieg jałowy, szarpania