Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Oj tam, oj tam. Wszystko byście chcieli mnie P&P A tak na serio, to będę się zastanawiał i szukał jak już będzie na to kasa. Na razie inne rzeczy mają pierwszeństwo. PS: A co to za problem żeby po docinać rury? Ważne żeby wszystkie kolanka itp były odpowiednie, a spasowanie i docinanie rurek to żadna filozofia.
  2. 650 a 1200 to jednak różnica. To tak jakby ktoś zapłacił ci 550 zł za dopasowanie FMICa. Opcja na pewno nie dla każdego. Napisałem w sprawie wysyłki, ciekawe jaki koszt. ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- Wysyłka 28 funciaków, czyli całość za 157, przy kursie 5,1 daje to 800 zł.
  3. To jakiś nasz klubowicz?
  4. Nie wszystko co dobre jest na tor nadaje się do jazdy "cywilnej". Oczywiście nie neguję tego że ta opona może być bardzo dobra.
  5. A kto tu kupuje zimówki żeby jeździć na nich po torze
  6. Hmy, ciekawe i cena dobra.
  7. Oczywiście, spalanie na pierwszym biegu jest większe w przeliczeniu na 1km ale nie oznacza to że zapotrzebowanie na PB w przeliczeniu na przykład na 1s jest większe niż na 5tym biegu. Liczy się jeszcze obciążenie. Na 1 biegu obciążenie masz znacznie mniejsze niż na 5tym. Generalnie więc zapotrzebowanie na PB przy bucie będzie większe na 5tym biegu niż na 1szym.
  8. Będzie różnica w wydajności między tą 14" i 18" czy to jedynie kwestia zapasu na przyszłość. I jak wygląda potem różnica w pojemności układu?
  9. Labiel odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    Małe sprostowanie. A w 1,8 cewki nie padają? Padają tak samo, tylko że tam jest już lipa bo jest jedna podwójna cewka. Używkę ciężko dostać, zamiennik 600 zł, ori 2400 zł więc jeśli chodzi o cewki to w 1,8T jest ten plus że są cztery osobne. Używek jest sporo po 50 zł, a i zakup nowej tak nie boli jak padnie jedna. Co do turbiny to powiem tak - zależy jak auto było traktowane. Nie jest to jakiś duży problem, ale wiadomo że na pewno łatwiej znaleźć zadbanego 1,8 niż 1,8T.
  10. Jak dasz zwykły silikon to powrót problemu gwarantowany. Jak dla mnie żadnego silikonu. Czyścić wszystko do sucha i zakładać nową uszczelką. jak już można dać masę uszczelniającą, ale nie tak zwany "silikon silnikowy". Te zwykłe, tanie to jedno wielkie badziewie. Zaraz puszczają i nic to nie trzyma.
  11. Labiel odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Niestety diagnostyka w tych silnikach jest bardzo skromna. Błędy oczywiście można odczytać, ale nie koniecznie coś powiedzą. Logi statyczne i dynamiczne.
  12. Labiel odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Kolega pisze że musi długo kręcić. Odrzucam problem z aku. Jakby miał problemy z aku to nie miałby siły na długie kręcenie. Jak wszystko jest ok z całą resztą silnika to benzynę wystarczy lekko popchnąć, byle jakoś tam wałem obrócił i odpali.
  13. Labiel odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Dla diesla może i tak, bo tam musi być kop, ale w PB czegoś takiego nie zauważyłem. Wystarczy że jakoś tam zakręcił i zawsze odpali jeśli reszta jest ok.
  14. A myślałem że to w standardzie wychodzi. Chyba nic więcej oprócz przełącznika i silniczków nie jest potrzebne. Bynajmniej nie wiedziałem nic takiego.
  15. Nie zrozumiałem. Nie masz regulacji tak?
  16. Musiałem się trochę przełamać. Do tej pory Reżanie zawsze w swoim garażu, kupa narzędzi itp. Najpierw musiałem zaopatrzyć się w swoje prywatne klucze, lutownice na 220V i na 12, miernik itp. Trochę już tego nazbierałem, więc po woli będzie można zacząć nadrabiać zaległości bo lista jest długa: podłączenie poliftowych czasowych wycieraczek, tempomat, domykanie szyb itp. Lista jest długa.
  17. Podłączałem klakson. Na starej kolumnie masa szła przez kierę i dalej przez kolumnę, natomiast w poliftowej kolumnie masa już nie dała rady przejść. Dla tego od roku jeździłem bez klaksonu, ale ostatnio ludzie tak mnie wkurwili że postanowiłem wreszcie to zrobić. Wcześniejszą taśmę miałem już grzebaną, więc musiał dać nową poliftową, poprzerabiać trochę instalację itp. No ale już działa. Trochę odzwyczaiłem się do używania klaksonu, może trochę mniej będę wyzywał za kierownicą Jutro zmiana tylnych boczków na poliftowe
  18. No to zakończyłem swoje pierwsze podblokowe reżanie
  19. Labiel odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    Też gdzieś czytałem, a to jeden pierun Inna marża po prostu.
  20. Labiel odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    Otworze filmik jak będę w chacie, bo w robocie ciężko z dźwiękiem Generalnie żadnych niepokojących dźwięków nie słychać, sprawdzałem kiedyś ładowanie turbo i dochodzi do 0,5 bara (chyba tyle powinno być w APU, albo 0,4 - już nie pamiętam). Bynajmniej tyle ile być powinno to do tylu ładuje w peku, choć boli mnie to że nie trzyma tego do odcinki - no ale cóż, taka specyfika tego motoru i turbiny.
  21. Labiel opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, ostatnio postanowiłem sprawdzić zawór DV - podczas SWAPa nie miałem jeszcze o nim pojęcia - teraz już wiem. A więc tak, dmuchając od strony gdzie występuje ciśnienie zawór jakby delikatnie przepuszczał - nie był w 100% szczelny. Przemyłem go, wyczyściłem i niby trzymał szczelność, ale z tego co zauważyłem membrana ma delikatne luzy na boki co powoduje że nie zawsze zamknie się tak jak niby powinna, choć nie wiem czy to wpływa na szczelność. Jak myślicie? Generalnie auto chodzi dobrze, choć oczywiście ciężko stwierdzić czy zawsze tak samo bo i warunki zewnętrzne się zmieniają.
  22. Problemu raczej szukałbym po stronie instalacji LPG. Piszesz że masz II gen, czyli trochę lipa. Pewnie przydałoby się ją porządnie wyregulować. Podejrzewam że LPG miesza ci w ustawieniach ECU który jednym słowem po pewnym czasie jazdy na LPG głupieje. Dla tego jego reset ci pomaga.
  23. Labiel odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    Jak paliwa jest za dużo to zalewa świece. Wcale tak nie jest że im więcej PB tym lepiej.
  24. Eh, pożyjemy zobaczymy. Co najwyżej stówka. Chyba że łapał jeszcze auta z przeciwległych pasów i walił foty od tyłu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.