Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. U mnie to już po tygodniu zawalone było pyłem z klocków i brudem. Co prawda u mnie dość dobrze te schodzi, bo całość miałem zdemontowaną więc na spokojnie mogłem sobie idealnie poczyścić itp co dało mi po malowaniu gładką teksturę. Jak malowałem stare zaciski które nie były tak doczyszczone to w każde zagłębienie pchał się później brud i mimo mycia niezbyt ciekawie to wyglądało po dłuższym czasie. PS: Ostatnio myłem auto i postanowiłem umyć zaciski co skończyło się poharatanymi łapami Jednak 17stki nie są tak duże aby swobodnie pakować łapę między felę a zacisk.
  2. O Panie, lipa, bo żeś gumki pomalował Żeby to tak zawsze wyglądało
  3. Z tego wszystkiego wgrałem sobie ostatnio stare dobre f1 challenge
  4. Przejrzałem to co opisałeś i całość myślę jest bardzo zrozumiała nawet dla laika. Mam tylko pytanie o kable czarno-fioletowy. W nowym i starym przekaźniku takie kable mamy 2 pod jednym pinem. Piszesz żeby je razem podłączyć - czyli 2 kable ze starego przekaźnika, łączymy z 2 kablami z nowego. Potem rozumiem że dokładam do tego kabla jeszcze jeden idący od manetki. Czyli do 2 kabli w tym samym pinie w starym przekaźniku w nowej wersji dochodzą 3 kable. Dobrze rozumiem czy coś zakręciłem.
  5. Labiel odpowiedział(a) na hasik1978 temat w 1.8
    Hmy, nigdy nie sprawdzałem ile tam jest miejsca na dole. Kumpela miała kiedyś przypadek, właśnie w ADR że coś nagle zaczęło jej grechotać (mijałem ją akurat - w sumie może i dźwięk podobny jak u ciebie, ale ciężko na 100% powiedzieć bo słyszałem to tylko przez chwilę). Podjechałem zaraz do niej, ale o dziwo przy kolejnym odpale silnik chodził już normalnie. Coś jakby się jej przytkało na chwilę. Potem problemu już nie miała.
  6. Ale po co wdawać się w dodatkowe koszty, skoro wszystko co trzeba mam. Mam u siebie zamontowaną poliftową manetkę, poliftowe zegary - żal tego nie wykorzystać, tym bardziej że to jedynie kwestia podłączenia kabelków. A jednak poliftowa wersja jest bardziej rozbudowana niż w przekaźniku 99.
  7. Dzięki, zalukam. ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 22:08 ---------- Zalukałem, wstępnie sprawdziłem i wychodzi że wszystko jest jak u mnie Przygotuje sobie całą rozpiskę na spokojnie i będę działał. Dzięki wielkie.
  8. Labiel odpowiedział(a) na hasik1978 temat w 1.8
    Dziwny dźwięk. Wiadomo że film zniekształca ale nie brzmi mi jak dźwięk metaliczny, jak na przykład przy panewkach itp. Nasłuchiwałeś tego pod maską?
  9. Labiel odpowiedział(a) na hasik1978 temat w 1.8
    Film nie działa - info że jest prywatny.
  10. Na luzie też to występuje?
  11. Gdyby nie ekologia to nie byłoby tego badziewia i całej innej masy zbędnych elementów.
  12. Teraz już ci nie powiem, ale występuje na kilku. Leć po kolei. Będzie " throttle" albo jakoś tak, wartość w %.
  13. Linka gazu to banał do sprawdzenia. Jedna osoba dodaje gazu, inna patrz. Ale wydaje mi się że problem będzie raczej leżał w potencjometrze przepustnicy. Sprawdź w VAGu jaki % otwarcia przepustnicy pokazuje VAG jak się się zawiesza. Na jałowym powinno to być w graniach 2,5-4,5% czy coś koło tego.
  14. Witam. Potrzebuje instrukcji/schematu jak podłączyć funkcję czasowych wycieraczek z polifta z przed lifta. Wszystko co potrzeba mam. Aktualnie siedzi mnie poliftowa manetka z tą funkcją, z tym że podłączona jest tak jak w przedlifcie - musiał dodać jeden kabel do kostki aby wycieraczki wracały do pozycji wyjściowej po wyłączeniu. Przekaźnik też gdzieś jest. Jakby co siedzą też u mnie poliftowe zegary. ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- Dobrałem się do instalacji przekaźnika 377 i sprawdziłem jak idą kable od kostki. 1 Biało-Niebieski: Łączy się z innymi taki kablami ? 3 Czarno-Brązowy: ? 4 Czarno-Biały: Różowa kostka - pin 8 ? 5 Zielono-Żółty: Różowa kostka - pin 4 ? 7 2xCzarno-Fioletowy: Różowa kostka - pin 3 ? Brązowa kostka - pin 3 ? 8 Zielono-Czarny: ? 11 Zielono-Fioletowy: Różowa kostka - pin 2 ? 12 Biało-Żółty: ? 13 Niebiesko-Czerwony: Bezpiecznik 24 17 Brązowy: Masa? ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- I jeszcze pytanie, czy temat jest w ogóle do ogarnięcia z moim ori silniczkiem wycieraczek z 95roku.
  15. W Pozku chmury się zbierają, ale póki co nie leje. Na szczęście od rana było ok i zdążyłem wymienić boczki z tyłu.
  16. Łatwo to możesz sprawdzić - odepnij dziada od układu. Niech opary idę w atmosferę a ujście do dolotu zaślep żeby nie dostawał lewego powietrza. U mnie, z tym że w wolnossaku jak padł (zacinał się w pozycji otwartej) to tworzyło się duże podciśnienie w zbiorniku paliwa. Jak odtworzyłem korek wlewu to normalnie zasysało go. Ja u siebie kupiłem jakiegoś od skody. Numery miał co prawda inne, ale wyglądał i działał tak samo.
  17. Lepiej twardo stąpać po ziemie
  18. Labiel odpowiedział(a) na hasik1978 temat w 1.8
    Ciśnienie oleju do sprawdzenia. To zawsze podstawa.
  19. Bez gleby da się żyć Ta, ale co to za życie
  20. Nie zwiało cię z tego skutera
  21. Belka jest zgrzewana, ale w starszych autach zazwyczaj te zgrzewy mają już "luzy". Ja mocowałem belkę na małe wkręty i trzyma pięknie.
  22. Na razie jeszcze o tym na poważnie nie myślę. Obiecałem sobie kiedyś że FEMIC wpadnie, ale przed tym muszę ogarnąć pod maską. Muszę wymienić reduktor LPG na mocniejszy i przenieść go na podłużnicę, bo aktualnie mam go upchanego za lampą tak jak miałem przed SWAPem, więc nie ma nawet opcji poprowadzenia rur od FMICa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.