Treść opublikowana przez Labiel
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
Też oczywiście może być.
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
Bo PB znacznie mniej obciąża układ WM. Jak są jakieś niedociągnięcia w tym układzie to zawsze najpierw, bądź bardziej będą odczuwalne na LPG. Sprawdź przebicie na kablach. Ewentualnie niech pochodzi na LPG i sprawdź jak wyglądają świece na poszczególnych cylindrach. Jak nie przepala to będzie to widać na świecach.
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
Czyli silnik pracuje nieprawidłowo. Przyczyn może być wiele. Zacząłbym od układu WN. Chodzi na wszystkie gary?
-
Gaśnie od razu po zapaleniu.
Kontrolka od immo czasem nie mruga?
-
Wymiana pompy wody
Tak jak kolega wyżej. Kwestia kiedy rozrząd był robiony. Na pewno nie jest tak, że jak zmieniasz pompę to musisz musowo zmieniać rozrząd. Zazwyczaj robione jest to w pakiecie. Typu, zmieniasz rozrząd to warto dopłacić 150 zł i wymienić również pompę żeby mieć już spokój, ale nie jest to mus.
-
Słaby sygnał przepływomierza vag
Sprawdź może na początek samą wtyczkę, przeczyść itp. Skasuj błąd, pojeździj i zobacz za jakiś czas.
-
Gdzie wpiąć ten czujnik temp?
To jest chyba czujnik temp uruchamiający dodatkowy wiatrak elektryczny na chłodnicy. Tak mi się bynajmniej wydaje. Robiłem SWAPA z 1,8 na 1,8T gdzie była klima i właśnie dodatkowy czujnik jak u ciebie.
-
Polecane opony letnie
Dobry. Sam na takich jeździłem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Eh.. RADIO CD AUDI CONCERT A4 B6 (4074951595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie dość że radio wygląda jak z d*py wyjęte, CD nie działa, kodu nie ma.... I on chce za to 150 zł. Optymista. Nie wspomnę już o przesyłce 30 zł.
-
Klekot w kolektorze ssacym
Chyba chodzi wam o coś podobnego co jest w niektórych 1,8. Nie miałem z tym do czynienia ale zasada działania tego jest taka że w dolocie macie klapki które skracają bądź wydłużają dolot. Dłuższy dolot = mocniejszy dół, skrócenie dolotu = lepsze wkręcanie się na obroty wyżej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gdyby nie to że nie mam czasu się bawić to bym kupił jakieś Symphony bawił się w reżanie bo akurat te radyjka idzie kupić za grosze.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Magia audi niestety bo sprzedawcy myślą że to w środku złoto. No niestety. Najlepsi są ci co sprzedają niby radio w 100% sprawne ale bez kodu Czyli kupujesz kota w worku. A wiadomo że konkretne modele mają problem z potencjometrem.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kuźwa próbuje kupić jakieś ori radio do Audiczki ale ceny są kosmiczne. Nie dam 250 zł za Concerta II w średnim stanie. A co niektórzy krzyczą sobie takie ceny za zajechane padaki bez kodów i z niedziałającymi CD
-
Szarpanie w czasie jazdy przy dodawaniu gazu na benzynie i gazie
Czyli generalnie szarpie pod obciążeniem? W dodatku bardziej na LPG niż na PB... Książkowy przykład przebicia, ale oczywiście nie tylko to może być winne. Tak czy siak od tego bym zaczął. Sprawdzałeś kopułkę czy co to tam jest w 1,6?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Si, 1BE -20mm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ty chcesz 18" bez gleby zakładać? Przecież to wtedy wygląda jak jakaś terenówka. Nawet 17" średnio w takim zestawieniu wyglądają. Uwierz mi, wcale nie doda to uroku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam 17 8J ET 35. Na oponach 225 przy glebie trzeba podginać błotniki z przodu
-
Malowanie uchwytów drzwi - jaka farba
Jak przygotować to wiem, wujaszek prowadził warsztat lakierniczy i nie jedne wakacje tam spędzałem Mógłbym to zrobić "fachowo", czyli podkład do plastiku, malowanie itp ale to za dużo do roboty i lato by mnie chyba zastało z tą robotą.
-
Malowanie uchwytów drzwi - jaka farba
Witam, macie jakąś sprawdzoną farbę do malowania takich rzeczy? Chodzi o panele gdzie jest między innymi sterowanie szybami itp. Chodzi mi o coś w spreju żeby nie bawić się za bardzo bo nie mam na to czasu.
-
Olej w dziwnym miejscu, pomóżcie
Nic trudnego. Wykręcasz cewkę, ściągasz pokrywę, czyścisz, zakładasz, składasz itp. Żadna filozofia. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-walka-drobnymi-wyciekami-miski-klawiatury-142002/
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
To że płyn zaczynał się gotować nie znaczy że chłodnica była gorąca.
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Termostat - chłodnica cała była gorąca? Dziwne że wentylator przy tej temp wolno chodzi.
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Generalnie krótkie pałowanie. Hmy, przy czymś takim nie powinien zaraz się zagrzać. Powiem że ja kiedyś miałem zakrytą chłodnicę, zapomniałem o tym a ganiałem po autostradzie, przez jakieś 10 km utrzymywałem 180 km/h i dopiero po takim dystansie temp zaczęła mi rosnąc do 100C, zwolniłem, zaraz spadła. Sprawdziłbym wisko, ale to trzeba zagrzać dość mocno auto, najlepiej w jakimś garażu. Sprawdzałeś jak chodzi ten wiatrak zaraz po tym jak temp zaczęła rosnąć czy po jakimś czasie jak temp spadła do 90C?
-
Wentylator (wiatrak chłodnicy) nie włącza się.
Wisko? Ale zazwyczaj jak pada to efekt jest odwrotny, czyli zasprzęgla cały czas. Jak dokładnie latałeś?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo od 3,5 rośnie maks moment który utrzymuje się do 4,5 tyś z tego co pamiętam.