Treść opublikowana przez MoorPH
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Moim zdaniem nie ma wypuszczonych kabli.. Chyba ze poprzedni wlaściciel (o ile takowy był) miał takowe. Jak kupisz emulator to tam z tego co wiem jest komplet kabli potrzebnych do instalacji..
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Przyłącze się do tematu nie chcąc. Dublować wątków. W tej chwili mam antene 1m jakiejs tam firmy (to akurat nieważne), a chciałbym kupić sobie tą krótką antene (40-45cm - chyba takiej dlugosci jest). W związku z tym moje pytanie. Czy moze ktoś takiej używa? Jak to sie sprawuje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 11:19_________________________________________________ Jaki anty on posiada ? Skoro Łukasz to wrzucił to podejrzewam ze Valentyne. Łukasz mam racje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 11:04_________________________________________________
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe czy sami skasowali czy ona usuneła.. ;p- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem ciekawy ile zajmie im skasowanie jej profilu..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
atrakcyjne wynagrodzenie : 1 zł / godzinę Bry tak wogóle.[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 10:14_________________________________________________Looknijcie zdjecia w tym profilu.. Ciekawe kiedy ją zablokują.. :gwizdanie: http://nasza-klasa.pl/profile/28285404 Zdjęcia wrzucone dziś i ponad 800 odwiedzin na profilu..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lud ciężko pracujący.. :/ edmondo wpadaj w niedziele na strzelanie.. im wiecej ludzi tym fajniejsza zabawa.. moskal'ito nie bede sie licytował ale znów jestem pierwszy.. ;p A nie chce mi sie czekać az jasno sie zrobi.. miniony wieczór muszę uznać za udany dopiero do domu dotarłem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A.H i mientka pytka a.ryjkę dokładniej to do.ryjkę :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 16:31_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1617739,0,,zaczepila_o_tir_a_na_moscie_siekierkowskim,wiadomosc.html Kolejna kobieta..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a do mnie bardzo We wtorek w drodze na spota mijałem coś takiego na Wale - wersja SRT8 w kolorze Orange - dźwięk tych 8 garów to jak orgazm normalnie ... Dźwięk jest ok (orgazm na miejscu). Chodziło mi raczej o wygląd.. Dokładnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze miało być kluski http://autokrata.wrzuta.pl/film/7BXmoNCn5yI/kenblocktg[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 11:55_________________________________________________A co powiecie o tym?? Do mnie nie przemawia.. http://fmix.pl/slideshow/15559/38143/dodge-challenger.html[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 12:08_________________________________________________ Roger bedziesz w niedziele?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal 6:18!! Czy Ty jesteś normalny? Ja dopiero przewracałem sie na 2 bok.. Bry wszystkim- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tylko powtarzałem to co Adaś opowiadał Podobno przyłapał Moskalita na ślinotoku z Didżejem :polew: :polew: No ładnie moskal.. czego to my sie tu dowiadujemy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i bedzie wpier.dol- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki to w "Utopii" Wiesz?? Bo byłeś?? :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 17:38_________________________________________________ nie ma problemu , nie jeżdże na spoty za duża pokusa , tylu przystojnych młodych chłopców w jednym miejscu ... mniam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 14:30_________________________________________________Co tu taka cisza dziś??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba sie zjawie piechotą bo to obok mnie ;D Wpadaj :good: Bedziesz na Tattoo na ząbkowskiej?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie jak sie uprę to do centrum też przyjde piechotą.. Juz kiedyś szedlem..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba sie zjawie piechotą bo to obok mnie ;D- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer gdzie jest ten konwent?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Powodzenia Gdzie?? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 10:27_________________________________________________kali te foty na oto moto to z tego auto świata są?? A tak wogole eSe sprzedajesz??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ktoś przed chwilą mówił zeby miniaturki wrzucać.. Na mini nic nie widać.. :gwizdanie:- [B5 ADR] Błędy a instalacja gazu ?
Próbowałeś je kasować? Sprawdź czy po skasowaniu błędy wróciły.. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.