Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Amory MTS wysrały mi się po 20 tyś km. Nie polecam.
  2. bke

    SebolA4 odpowiedział(a) na audiland temat w Audi A4 B6/B7
    Zrób logi dynamiczne, jak będzie zdrowa motorownia to już zależy ile chcesz kasy przeznaczyć i co uzyskać. Sam program już na trasie pomoże jak będzie koło 135-145 KM i 340-360 Nm. Jak będzie Ci mało to wtedy wtryski, większe turbo i się zacznie...
  3. Zagadaj z Kolegą forumowym: Bakuś. Oto Jego propozycja do B6 : http://allegro.pl/kompletny-uklad-wydechowy-audi-a4-b6-quattro-1-8t-i4923777162.html
  4. kurna za motor dałem więcej niż tu cała szupa wyceniona Miód cena. Tylko brać.
  5. Sasiu niezłe furacze.Coś by się wybrało Jak będzie promocja - 30 % to daj znać
  6. Może napalona matka ta co się najarała na Leona Powered by LG G3s Zapytam
  7. Bry Co do 2 stycznia nie ma mnie na Śląsku.
  8. Odkręć półoś, żeby było widać przegub z koroną od strony wewnętrznej koła i zobacz czy na koronie absu znajdującej się na przegubie nie ma błota i innych zanieczyszczeń w rowkach. Ojciec zakopał się w błocie jadąc na ryby i miał podobny objaw. Pomogło w/w czyszczenie. Z tym, że miał błąd na komie. Ale spróbować nie zaszkodzi - 30 min. roboty.
  9. Tak. Ile oni biorą? Oni nie wiem ile biorą. Ale ogólnie ok. 200 zł trzeba liczyć.
  10. Bry Ludziska Multis ogarnąłbyś taki temat? : https://www.youtube.com/watch?v=_K5DNLoWdJc
  11. Gdy mamy ciśnienie w oponie 2,2 bara w temperaturze 20 stopni Celsjusza to: - przy temp. 0 stopni Celsjusza będzie o 0,2 bara mniejsze, - przy temp. -10 stopni Celsjusza będzie o 0,3 bara mniejsze, - przy temp. -20 stopni Celsjusza będzie o 0,4 bara mniejsze. Dlatego w obecną zimę zwiększenie ciśnienia 0,1 - 0,2 bara jest jak najbadziej uzasadnione.
  12. Kumpel Jarek tez wpadnie.... A Ty się zjawisz tym autem? jeszcze tego B6 nie widziałem, co się dzieje? Potwierdzam, był wczoraj Byłem już parę razy pod Areną furaczem. Jakoś tak zawsze wychodziło, że Pucek byłeś w pracy, albo inne obowiązki miałeś. Egon też nie widział co mnie zdziwiło. Się postaram nadrobić frekwencję
  13. Dzięki za spota Ludzie
  14. Kumpel Jarek tez wpadnie....
  15. Kolego jaki koszt naprawy sterownika z ciekawości?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.