Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Jeśli głośniki grają ale cicho i bez tonów niskich to prawdopodobnie jest namieszane w biegunowości głośników.Plus w jednym głośniku jest minusem w drugim.Musisz rozebrać kostkę i pokombinować z przewodami głośnikowymi.
  2. już mam zrobione a głośniki za free dostałem kiedyś z demontażu auta:whistling: i do polo ma to być Bo mam Helixy 6x9 od Brata z SC które sprzedał i pod radiem 4 x 27RMS robia taką robotę, że w Audi b5 Bose musi być, żeby taki dźwięk uzyskać.Byłem w szoku.Jednak bagażnik mały robi swoje plus Głośniki na półce.Pozdro
  3. Napisz do forumowego kolegi: TOM77.
  4. :bry:W ten piękny słoneczny dzionek.Może Ktoś sie wybiera na wyścigi pod M1 ---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:17 ---------- Do jakiego to ma być auta? Będziesz robił otwory pod te głośniki? Bo mam do sprzedania głośniki tylko, że 6x9.
  5. Eeeee to mam, myślałem, że EGT:D
  6. Siema Pany Coś to Guregoru wyrezał? Wskaźnik doładowania?
  7. Bry w przedpołudniowy środek tygodnia.
  8. Nie idzie się przyzwyczaić kurde do tego nowego wyglądu, mało czytelne wszystko i w ogóle do d...
  9. Siemanko Ja Pierdziu, ale dziwnie....
  10. Gratulejszons Arturoo Jo Tyż tako chca, sam rezałeś czy gdzieś oddawałeś do zrobienia?
  11. Każdy pewnie nadgodziny robi bo cieplej się zrobiło i nowe pomysły do rezania powstały, a kasy mało :>
  12. hmm, chyba RS6 wymięka na 400m (zobaczcie do końca): http://www.youtube.com/watch?v=rdTscPNCvPg&feature=player_embedded#!
  13. Rozwaliło mnie: http://demotywatory.pl/3694998/Old-school-drift
  14. Guregoru jak będziesz jechał z pracy to nie zapomnij włączyć świateł mijania bo Twoje auto bardzo przypomina kolorem błoto pośniegowe i jeszcze Ktos pomyli Cie z zaspą w Ciebie wdupi :> Aha Najlepszego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.