Treść opublikowana przez futro111
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
To już moje drugie A4 i zdania nie zmienię, mimo niektórych (przejściowych) kłopotliwych usterek zdanie mam jedno :audi: i może jeszcze
-
Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza.
Gościu, to zależy czego oczekujesz od swojego audio. Jak chcesz żeby tylko corało głośno i w miarę czuysto, to lepiej sobie darować półśrodki. Wzmak najlepiej używany (jak nie był "naprawiany") spokojnie wystarczy (mniejsze koszta) 4 kanały polecam carpower(ok 400PLN), co innego głośniki , z doświadczenia wiem że na 13tkach dużej poprawy nie będzie, ale można spróbować coś wycisnąć, osobiście polecam 16stki (koszt paneli) do tego (jakiś)subik, kable i jakos bedzę grało nie rewelka ale jak rozejrzysz się na rynku to powinienes sie zamknąć w kwocie ok 1000PLN. Z audiofilskim sprzętem się nie idzie na półśrodki.
-
Czy koniecznie obnizony zawias do B5 avant przy felach 17"?
spedyt dobrze radzi, komplet sprężyn załatwi cała sprawę....
-
[B5 2.5 quattro tdi] Ładowarka telefonu ?
z tymi telefonami to jest tylko problem, ojciec miał w A8 99r taki fonik z dokładką do wymontował cały, zostawił tylko kabelki w wtyczką na wierzchu, w A6 01r z telematik jest to już praktycznie nie do obejścia bo na fis-ie zaczyna "gadać" po niemiecku, także nic tylko klnąć.
-
Licznik FIS dla wersji bez FIS
i ja też kawałek od ciebie, mój problem jest podobny tylko bez tego drgania wskazówek, kobra7 daj namiar, wszyscy podjedziemy :biggrin:
-
Licznik FIS dla wersji bez FIS
gościu, ja mam podobny problem tylko ja mam zegary z FIS (A4 2000r z navi w wyświetlaczu) a wyświetlacz na środku mi padł (same kropki/kreski) ledwo co widać, chciałem kupić licznik ale mój elektryk poweidział mi że musi być taki sam numer jak starego i zapał mi trochę ostygł, jak możesz podaj namiar na tego twojego fachmena chetnie skokrzystam.
-
[B5 AFN] zamiana zawiasów z Avant-a AJM, da rade?
nie będzie pasowało, avant ma inne zawieszenie.
-
Kolor felg do czarnej B5??
byłby problem z parkowaniem... :confused:
-
Kolor felg do czarnej B5??
ja do swojej czarnulki wkładam takie, na zaślepki wstawiam kolce wys.30mm:
-
jaka wielkosc kol i profil opony na polskie drogi
zgadzam sie z wiekszością, miałem wcześniej 225/50 R16, teraz zmieniłem na 225/45 R17 i jestem bardzo zadowalony, komfort jady taki sam jak na 16tkach.
-
naprawa alu
ja ostatnio odnawiałem moje siedemnastki (bez rantu), malowanie+polerowanie z zewnątrz+prostowanie i nadlewanie alu 2 felg= 1250zł przy czym sama polerka +/-400 załeży jaka felga. Ale ceny wahają się nawet o 100% trzeba szukac i tyle.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chetnie poznam brygadę na bansssss.....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Bartek posiadam Czarną Audi A4 2,5TDI Quattro 150kM (na razie:, kiedyś była 1,9 Quattro ale sie rozbiła:( Katowice ,Dąbrowa Górn, Sosnowiec, na tych drogach poruszam się na co dzień. Służę pomocą w każdej sprawie (jeśli tylko mogę). P.S. Fajna stronka. Rulez
-
samodzielna regulacja zawieszenia
bardzo dobre pytanie, sam mam taki problem, kupiłem zawieszenie KW i też nie było w komplecie klucza do regulacji, jak ktos ma taki poszę o kontakt. [ [ Dodano: 07-05-2007, 19:17 ] wustyle, pokopałem troche i znalazłem (przynajmniej do mojego) http://www.atc.com.pl/kontakt.html# , cena ok 80 PLN, jutro zamawiam.