Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djkuna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djkuna

  1. dla mnie z kołpakami wygląda lepiej niż bez, ja mam troszku inny wzór
  2. ja w tamtym roku dałem 100zl(fuks) wszędzie były po 120zł ,do astry f 14" dawałem 50szt.po znajomości, kolega Bulczas ma mega znajomości
  3. cena za sztukę, a klocki premiery 140zł, myślę że ceny są ok. zauważyłem że stare tarcze jak są zimne jest ok a jak się nagrzeją to zaczyna bić, może są zbyt cienki a nie krzywe! ale i tak do wymiany(TRW+FERODO PREMIER) :>
  4. rezygnuję z brembo koleś z warsztatu mnie przekonał, ferodo ddf 320-140zł, a co sądzisz o trw df 2652-120zł??
  5. ale brembo mam w dobrej cenie(nawet bardzo) a nie piszą o nich najgorzej, jedni narzekają drudzy nie mam nadzieje że będe w tej drugiej grupie
  6. ja też będę brał się za wymianę,próbuję z brembo max(albo gładka)+ferodo premier. zobaczymy
  7. panowie--myślałem kupić tarcze remsy+jakieś klocki ale nie wiem jak się spisują ,a dziś pytałem w sklepie o boscha i kolo powiedział że kicha bo made in china, a na ate brak kasy. kumpel sugeruje jeszcze brembo, no i młyn w głowie coś poradzicie????????
  8. u mnie też trochę popękały i kupiłem nowe nie zwróciłem uwagi i kupiłem harta -wtopiołem czy nie??
  9. a jak się mają febi do boscha?
  10. u mnie też terkotał napinacz, wymiana i po problemie
  11. ja jak kupiłem było 201tys, nic nie jest powycierane ale była cała malowana koleś powiedział mi to wprost,dziadki przed nim jeździły z kempingiem i z deka ją porysowali (mam nadzieje że jest to prawda) po 1.5 roku ma 215tys.
  12. tak też zrobiłem. zamontowałem akumulator(uchwyt swojego projektu) i wszystko gra. teraz słyszę tylko przyjemny syk turbo
  13. panowie--znalazłem pod turbo na osłonie silnika było widać delikatnie plamkę oil,akumulator podciśnienia też był trochę obrzygany,rozebrałem górnego węża wsadziłem rękę na podwójne "S" i dziura jest,zaraz przy wejściu do turbo. Okazuje się że akumulator jest urwany razem z kawałkiem blachy i to chyba on zrobił szkody. Nie mam pojęcia gdzie on jest przymocowany,jak by ktoś miał jakies zdjęci lub powiedział gdzie to ma być będe wdzięczny No i muszę pokombinować coś z tym wężem,bo cena zapiera dech w piersi
  14. to widzę że nie jestem sam z tym syczeniem też cholerstwa nie mogę zlokalizować,gdzieś w okolicach turbo
  15. dokładnie sprawdź koło wydechu,u mnie teść w astrze miał podobnie kupił popychacze pojechał na wymianę i się okazało że to uszczelka pod kolektorem
  16. ja założyłem fortuna line przejechałem ok 11tys. i banan stuka,może to przez 225/40 18 teraz spróbuje z regenerowanymi
  17. no to po niedzieli działanko, ale pytałem kolesia czy sprężarka działa: działa jak coś wykombinuje to dam znać
  18. rurki i chłodnica mają podobną temp. czyli letnie. a mówiłem kolesiowi od klimy żeby popatrzał może się coś przytkało stwierdził że jest ok. jak maszyna była podłączona rurki były zimne i tylko wtedy. już sam nie :wallbash:wiem
  19. no to może bym podjechał :>
  20. a gdzie ich szukać????[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:37_________________________________________________silniczki znalazłem chodzą(niebieski,czerwony) zastanawia mnie ,że te rurki aluminiowe po 5 min. nadal są letnie(pracująca klima) macie może jakieś pomysły co jest grane?
  21. ten spot w chrzanowie to w tą niedziele? jedzie ktoś z was?
  22. to ja się podepnę pod temat: wymieniłem wentylator,nabiłem klime,kompresor chodzi,rurki zimne, błędów brak a ciepłe powietrze leci. meches powiedział że nie otwiera mi się jakiś zawór przy chłodniczce( gdzieś w tunelu jak tył klimatronika). jest tam taki zawór i czy ma koleś racje?
  23. mi też nie chodził,po rozebraniu okazało się że szczotki się zawiesiły,postukałem i git,postanowiłem jeszcze stoczyć komtator(tak to chyba się zwie) i pękła jedna z tych blaszek i kupiłem używkę za 80zł gwarancja rozruchowa 2tyg. i śmiga --wentylator ,klima nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.