Treść opublikowana przez źrebak
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
nagraj filmik i wrzuć tu dla porównania zanim zrobisz program
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
ale mógłbyś trochę paliwa dolać, bo wstyd pokazywać 40 km do 0 kurde, no nagrałem to jadąc zatankować do pełna swoją drogą filmik nagrałem kilka dni temu, w międzyczasie miałem nagrać nowy, bez świecących kontrolek, bo znając was wiedziałem, że będą uwagi :> :> :> :>
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:) a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
voila Dla dociekliwych: + było mokro, ESP był włączony, mój pomiar 9.9 sek do 100 km/h + kontrolka, która pali się w tle to AIRBAG oraz olej MIN (oleju nie brakuje.. )
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Hmm, tak sobie myślę, że chyba od 0 do 100km/h to najrzadziej sięrozpędzam z gazem do deski. Najczęściej jak już to przy wyprzedzaniu czyli 4 bieg 90km/h - 120km/h Ale OK, filmik zrobię, może przyda się tym, którzy jeszcze programu w BKE nie mają
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
No ok mogę zrobić filmik, jaki zakres prędkości Cię interesuje? 80-120km/h? 120-160km/h ?
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
aktualnie na codzień do dojazdów do pracy służy mi dzielnie JEEP XJ, a w krótkiej perspektywie będzie auto służbowe
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
uparty jesteś i brak Ci argumentów, co do kolorów też taki wybredny? [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 16:41_________________________________________________ idę o zakład że wśrod tych nie było sławnego jeepowskiego 4.0
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
to ty nawiązałeś do producentów fakt zdecydowana większość aut z fabryki nie ma instalacji LPG. Co nie znaczy, że LPG jest automatycznie złym pomysłem z powodu ingerencji w układ. zastanawia mnie tylko skąd u ciebie ten upór i porównanie do kuchenki gazowej, paliwo to paliwo, daje energię i tyle
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
odwracając pytanie - producenci ustalają też moc silników na określonym poziomie, czyżby ustawiali ją po to, żeby jej nie zmieniać? Przyznaj się masz program czy jeździsz na serii
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
no i że ja nie używam gazu, dla mnie odpada lpg, jeden je lubi inny nie dlaczego odpada? jadąc autem nie poznasz sie czy jedziesz na lpg czy na benzynie, rozumiem że ktoś nie lubi diesli bo inny jest odgłos silnika, ale lpg?
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
No i ? Ja tam nie widze problemow... zalowalbym kasy zeby takie cos zatankowac To fakt, tankowanie trochę boli. Z LPG nie jest źle 100km wychodzi 32-34zł. Za to jazda po bezdrożach jest :kox:
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
szkoda, że benzyna jest taka droga, a instalka jest holenderska stąd wlew w takim dziwnym miejscu co do wielkości auta jak dla mnie jest idealne, z tyłu wożę tylko rocznego bobasa
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
Moje drugie auto. Kupione dzięki A4-klub.pl 2001 rok, 4.0 LPG Miałbyć allroad a jest JEEP tym samym problemy z dojazdem do domu na wsi poszły w niepamięć
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Próbuje się do ciebie dodzwonić ale masz wylaczony tel, skontaktuj sie ze mna please
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Jest również na forum w wątku auta na sprzedaż
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
na forum znalazłem wątek i zamówiłem, ale nie polecam dawać go na przód, cała czarne tło zeszło i logo stało się mało czytelne :thumbdown:
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
warte jest tyle ile ktoś za nie zapłaci, ani mniej, ani więcej
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
piękna sztuka!
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
nawet się nie zastanawiaj:) dopiero po programie auto zaczyna normalnie jeździć, pierwsze wrażenie to jakby zrzucić 300kg mogępolecić Ci dobrego specjalistę ze Szczecina (i super cenę)
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
to fakt różnica z serią jest ogromna
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
zgadza się wyświetlacz jest mono, choć model 2006 [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 16:37_________________________________________________ wolałbym 2.0 170KM w quattro
-
[B7 BKE] Wymiana taśmy pod airbag
byłem dziś w serwisie po wpisaniu do bazy nr VIN okazuje się, że nr części to 4E09535413, koszt nowej części to 1000zł mam zwykłą kierownicę bez multi
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
pisałem do KERCZI kilka razy ale zero odzewu, chyba już nieaktualne[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 07:03_________________________________________________dodałem kilka fotek obiecanych dawno temu[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 21:31_________________________________________________153KM, 345Nm przy 2400obr/min
-
[B7 BKE] Wymiana taśmy pod airbag
dzięki za odpowiedź. błąd powraca jak bumerang przy próbie kasowania dużo jest roboty z rozkręceniem tego?