Treść opublikowana przez PiterA4
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
:)powiem tak lepiej na zakretach a co do dziur i naszych drog slabszy komfort ale da sie strzymac i nie stoi juz jak koza
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
Tak tylko boczki i podlokietniki bo na fotele kasy brakuje znaczek tez pomalowalem bo tak mi sie bardziej podobalo :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 21:11_________________________________________________No to koledzy pare nowosci sie ukazalo kupilem sprezyny mts te.... -40mm i zaniedlugo je montuje teraz troche za zimno pare fotek dolaczam i reszte dam jak juz wymienie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t85423.0.html;highlight=pitera4 http://[/img] [/img] http://[/img] i jeden modzik zegar doladowania turbinki w srodkowej kratce :gwizdanie: [/img] Zaniedlugo reszta pozdrawiam drogich forumowiczow
-
[ALL B6] Duma Zagłebia S-c
duma?? widzialem tam lepsze heh ale ten niezly
-
[ALL B5] Jakie halogeny/światła dzienne w zderzak do A4 '96
mi chodzi o te ledy boze cala wies tanczy!!!! ori halogeny i jest git
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
super autko naprawde i zajebiaszczy motorek
-
[ALL B5] Jakie halogeny/światła dzienne w zderzak do A4 '96
w kazdym badz razie wies jak ch.... :polew:
-
[ALL B5] Jakie halogeny/światła dzienne w zderzak do A4 '96
wszystko jest na forum opisane od a do z
-
Filmy o tematyce moto ;)
Dzieki koledzy szukalem szukalem i pomogliscie wielkie dziiiiii :>
-
Filmy o tematyce moto ;)
cos w tym jest ale ja mowie o filmach starej daty typu flashpoint a nie o marnych podrobkach
-
Filmy o tematyce moto ;)
Witam kolego z zwiazku z tym iz mamy zime moje pytanko brzmi zna ktos jakies filmy zwiazane z fabula motoryzacyjna mam na mysli filmy typu mad max,transporter,itp jestem ciekaw czy ktos takie kojarzy
-
[B6 BAU] Moje "A4"
Na pierwszy zut oka spoczko czekamy na dalsze foty
-
[B5 AHH] Antena radiowa problem
hej ja kupilem to samo gowno na alegro najlepiej by bylo ori ale wiadomo cena dokupilem w feuvert zmacniacz osobno za jakies 50zl i jest w miare oki ale u ciebie poszukalbym tego plusa na zmacniacz ktory ci sie zgubil
-
Moja zielona niunia
Wszystko by bolo fajnie ale na jakich fotkach???????????????????????????????????????? [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:36_________________________________________________ aaaaa teraz widze fotki
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
poeta z ciebie marny ale auto o niebo lepsze powodzenia w modach
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
piekna ale wiecej fotek wnetrza by sie przydalo
- a4
-
[B5 AFN] Pomoc przy podłączeniu przełącznika do halogenow ;-)
ijeee szukaj :polew:dzieki serdeczne kolego
-
[B5 AFN] Pomoc przy podłączeniu przełącznika do halogenow ;-)
niestety boscha tam nie bylo;( :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Mój klekot\Włoszka by arass. powoli do przodu
o widze ze tak jak ja kolega przesiad sie z e36 ;( fajna audi oby dobrze sluzyla
-
[B5 AFN] Pomoc przy podłączeniu przełącznika do halogenow ;-)
Spasiba kolego
-
[B5 AFN] Pomoc przy podłączeniu przełącznika do halogenow ;-)
:hi:Witam kolego i kolezanki ma pytanie poniewaz podlaczam halogenki z przodu kupilem ori wylacznik i mam pytanko:ma ktos schemat ktory styk gdzie powinien byc podpiety???????????? prosze o pomoc koledzy i kolezanki [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:47_________________________________________________aha dodam ze to a4 b5 1996r :gwizdanie:
-
[B5 ARG] Czarna A4 :)
biedna wersja niema halogenow i podlokietnika wy juz naprawde niemacie sie do czego doj*b... autko super fajny kolor i avant
-
[B5 AEB] Sprawdzanie działania zaworu WG
skad miales sonde zoladkowa?? :mysli:czyzby zainteresowania chirurgiczne typu jak wypluc komus flaki namierzch :polew: zartuje fajny opis i filmik powodzenia jak turbulum bedzie dmuchac
-
[B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT
fajny i kolorek super grtulejszon i powodzenia w modach
-
[ALL B5] Biala Dama
34tys plus jakies 300tys hehehe dobre dobre auto dosc ladne