Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. jest identyczna listwa poszukam takiego przekaźnika i spróbuje podmienić zobaczymy co wyjdzie jak kolega nie znajdzie tego przekaźnika niech da znać na PW mam znajomego co handluje częściami VW/OOOO może coś znajdzie u siebie. Co do rezania elektroniki nie bawił bym się w to :wink4:
  2. ja tez mam mniejsze maty i jak się rozgrzeją to nawet woda znika :good: to moje rezanko http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podgrzewane_lusterka_wersja_bez_instalacji-t102572.0.html
  3. kolego w Allegro piszemy "mata gb" i kupujemy u np: :naughty: http://allegro.pl/item812915784_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_10s_okazja.html jeżeli masz wersję jak ja ze jedno lustro mniejsze kupujesz dokładnie te maty z fotostory są w sam raz, maty defakto są uniwersalne ale pasują i sprawują się ok :good:
  4. może być tylko bardzo dobrze :good: :good: :good:
  5. na pewno nie zaszkodzi :good:
  6. :good: ja mam na podobnej taśmie i trzyma jak cholera :cool1: tylko taśma jest dość droga rolka TESY chyba 34 złote :naughty: a SOLAR woli klej :good:
  7. ja zrobił bym tak:) najpierw wd-40 prosto przez czerwoną rurkę do wkładki, przepłukał dobrze potem nafta żeby jednak wd wypędzić stamtąd :tongue4: jak jest tłusto we wkładce to nie dobrze
  8. heheheeh o przepraszam za jakość ale rezanko robiłem w starej szopie na wsi:) na działce i miałem do dyspozycji tylko telefon komórkowy:) :polew: :tongue4: :good: a co do taśmy to ostatnio widziałem w CASTORAMIE taką taśmę : TESA piankowa taśma dwustronna :good:
  9. cieszę się że pomógł opis:) :good: jak ma być jakiś klej (co uważam za zbędne nawet sprzedający maty go nie stosuje, a robi lusterka) to jakiś konkretny do luster :good:
  10. co ciekawe powiem Ci szczerze że u mnie było tak samo, podejrzewam ze trzeba by było wkładkę wyjąć przeczyścić jakąś naftą i może ty by pomogło plus ewentualne przesmarowanie całego zamka
  11. załóż sobie sterowanie z pilota jak ja i masz wszystko z głowy:) a przy okazji domykanie szybek itp:) :good: właśnie mam zamiar pod koniec miesiąca to zrobić domykanie mam z kluczyka czyli masz jak ja mialem a teraz pik pik i już wszystko zamknięte :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. załóż sobie sterowanie z pilota jak ja i masz wszystko z głowy:) a przy okazji domykanie szybek itp:) :good:
  13. taśma ta pod wpływem ciepła się wulkanizuje i prędzej się rozwarstwi niż odklei :tongue4: ale kolega ma rację taśma z hipermarketu za 5 zł za rolkę sie nie sprawdzi :good: :good:
  14. koledzy załatwicie mi gdzieś ta część do zapalniczki :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: proszę :cool1: może ma gdzieś ktoś jakiś szrot bądź ASO koło siebie??
  15. a powiedźcie mi czy jak mam silnik AVG i wleje do niego olej spełniający normę 505.01 czyli do pompo wtryskiwaczy to zle zrobię?? czy lepiej szukać czegoś dokładnie ze specyfikacją 505.00???
  16. Panowie a ja ponawiam pytanko czy może ktoś posiada magiczną część do zapalniczki dziękuję Tomkowi za próbę dorezania tego szkoda że się nie udało
  17. coś trzeba robić w te bezsenne noce:) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. dokładnie taka kolejność szkło mata taśma i plastil :naughty: inna nie wchodzi w grę mata na lusterku a taśma na plastiku.
  19. grzeje :cool1: [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 16:57_________________________________________________oto obiecane fotostory :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_podgrzewane_lusterka_wersja_bez_instalacji-t102572.0.html;new#new
  20. Siemano Pany. :kox: :kox: oto wynik rezanka Sprawa dotyczyła autka w którym nie było ani mat grzewczych ani nie było instalacji prócz tego co widać na zdjęciu: :tongue4: no czyli kabelki w lustrach są ale brak zasilania czyli nie ma prądu ani po stacyjce ani po włączeniu grzania tylnej szybki :mysli: sprawa prosta nie ma reszty : instalacji :shocked: dlatego wciągamy kabelki i podpinamy je do grzania tylnej szybki :cool1: Potrzeba nam będzie: kabelka troszkę powiedzmy że 0,75 mm2 ja dałem 0,5mm2 i jest spoko jakieś konektory (można też skręcać i lutować kabelki) ja zaciskałem konektory izolacja i coś może jeszcze :wink4: na pewno trzeba mieć maty grzewcze: od takie ze zdjęcia: LR lustro pasażera, LL lustro kierowcy No dobra demontujemy (czyli wyrywamy z lusterek) nasze wkłady z lusterek i zaczynamy odklejać plastiki, powiem szczerze ze jedyne potrzebna narzędzie do tego to scyzoryk :wink4: podpowiedz nie staramy się oderwać a raczej odciąć, efekt jest taki: :cool1: teraz jak widać mamy szkło ze stara taśmą dwustronna i plastik nie uszkodzony i oto nam chodziło :naughty: teraz odklejamy delikatnie taśmę dwustronna czynność ta wymaga cierpliwości i delikatności zeby odblasków nie uszkodzić wygląda o tak: efekt naszej delikatności wygląda tak: ważne że na szkle pozostał klej ze starej oryginalnej taśmy dwustronnej i moja rada nic z tym klejem nie robić bardzo korzystnie to wpływa na przyklejenie się naszych nowych mat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: teraz należało by przymierzyć maty nie do szkieł a do plastików a to dlatego że trzeba jakoś ustawić wyjścia mat grzewczych pomocne jest to że klej ze starej taśmy dwustronnej został na plastiku również :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pozwala to w dokładnym przyklejeniu mat do szkła bo przykładamy plastik na którym jest mata dokładnie do szkła i nic się nam nie przesunie. a więc przykładamy plastik z matą i ponownie odrywamy plastik co sprawia ze mata zostanie na szkle tam gdzie dokładnie chcemy, teraz dociskamy mate do szkła i naklejamy w moim przypadku taśmę dwustronna ale inni proponują kleje ja użyłem taśmy i jest ok :kox: wyglada to mniej więcej tak: teraz odklejamy taśmę zabezpieczająca (biała) i składamy to do kupy i oto efekt: lustro pasażera i kierowcy. teraz to podpinamy do kabelków ze stanu wyjściowego: Teraz musimy kabelki powciągać, żeby to zrobić trzeba pościągać tapicerki jak to zrobić mamy tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32144.0.html;highlight=boczek demontujemy również schowek co by kabelki ładnie poprowadzić po demontażu tapicerki demontujemy plastikowe trójkąciki i wygłuszenia pod nimi ukazuje się nam kostka w której mamy kabelki do sterowania lustrami i owe nie podpięte kabelki od grzania luster które ja osobiście wyjąłem z kostki oto foto: teraz wciągamy kabelki przez przelotkę drzwi i ładnie układamy kabelek w drzwiach aby o szybę nie haczył. P to nowy przewód:) NKa to nowy kabelek po wyjściu z przelotki Teraz podpinamy nowe kabelki z wyjętymi z kostki: NK nowe kable SK stare kable wszystko traktujemy izolacją. teraz rozbieramy boczek koło nóg jeśli tego wcześniej nie zrobiliśmy ukazuje się nam kupa kabli :tongue4: i kostka która nas interesuje z białym grubaskiem do którego będziemy się podpinać a więc wpinamy się do niego, na tym kabelku pojawia się prąd po włączeniu ogrzewania tylnej szybki teraz pozostaje się nam podpiąć do masy robimy to np tu:) teraz wszystko izolujemy i robimy próbę po około 3 minutkach czuć wyraźnie że lustra grzeją. składamy wszystko do stanu fabrycznego :polew: KOSZT takiego rezanka jest symboliczny a efekt bezcenny. Ja ze swojej strony obiecuję pomoc każdemu kto będzie miał jakieś problemy proszę dzwonić lub na gg pisać :kox: :kox:. to tyle z mojej strony pozdrawiam wszystkich forumowiczów :cool1: :cool1: ze względu że nie każdy od dzieciństwa lubił kabelkami się bawić prowizoryczny schemacik: :decayed:
  21. dzieki za wszystko szkoda ze tak drogo ale mus to mus zima idzie
  22. No to PANY sprawdźcie i dajcie znać może sobie za waszą przyczyna wyreperuję popielniczkę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. a może by ktoś na spota podrzucił?
  24. A może ktoś z wawy ma możliwość sprawdzenia ile kosztuje takie coś jak na zdjęciu. jest to element od popielniczki który sprawia że popielniczka się sama wysuwa. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0012273e05701524.html[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 13:50_________________________________________________ pewnie nigdzie poza ASO tego nie dostanę
  25. http://moto.wp.pl/kat,89554,title,950-razy-zdawala-na-prawko,wid,11661328,wiadomosc.html co powiecie na to?? :kox: :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.