Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Jakiej firmy filtry?
dla mnie jest ważniejsza wymiana filtra i oleju po 10 kołach niż marka filtra :grin:
-
Jakiej firmy filtry?
ja kładę Mann albo knecht i nic więcej ale ponoć filtron nie jest zły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślisz że jednak pojedziemy hehheheh ja jestem za oby te uje mi jakoś egzaminów nie ustawiły ciulasto:) PIXI ale nabijemy postów
-
Brak oświetlenia bagażnika
tak z zamku jest krańcówka padła albo wtyczka zaśniedziła :hi:u siebie to przerabiałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI'je spoko luz mam nadzieje że znajdziesz kiedyś czasówkę by coś zmontować heheheh:drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie jakoś tak zaległe urodziny z imieninami się zbiegły do tego rozpoczęcie roku akademickiego więc tydzień z życia wyjęty tak czy siak zdrówko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pixi mnie to w kieliszku wyszło ale ja tam nic nie wiem, ale jak ktoś wódkę lubi wie że Pixi ma ciut 200 kucy to ino mu do s-line brak Q ale co ja tam wiem................................... wasze zdrowie
-
Polecane opony zimowe
a w górach najlepsza jest Dębica Frigo 2 a troszkę mniej warta Dębica Frigo HP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pixi dokłada Q jak tam odpijacie jakieś alko na tej warszawie???
-
błąd 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster
może być ale wypiąć radio nie zaszkodzi
-
błąd 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster
wypnij radio i spróbuj wykasować błąd
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:brawo::brawo:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
Przewód od IC - problem
popatrz pw bo nie chce mi się tego pisać tu jeszcze raz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
służę uprzejmie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
według mojego zajebistego kalendarza w nowej komórce wychodzi że spot jest 18.09 a nie 17.09 tak ogólnie to info przeważnie na górze wątku masz:wink: na Torwarze będzie Poziek i laski i może Norbi a w promenadzie pewnie reszta wybór należy do Ciebie Ps. miejscami spotkań rządzi Lukas pisz do niego ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- aha i
-
Nie działają spryskiwacze lamp
gdzie ty masz takich rozgarniętych panów?? bezpiecznik potem próbówka w wtyczkę tylko pamiętaj że tam prąd pojawia się po 3 sekundach mycia przedniej szyby i trwa chwilkę potem samoczynnie ginie mimo że spryski na szybę działają
-
Podgrzewanie lusterek, jak poznać czy mam?
ono jest na plastikowych zatrzaskach zobacz wątek który ci podesłałem a ja wyjmuje tak że ustawiam aby widzieć niebo podkładam palce i delikatnie wyrywam
-
Podgrzewanie lusterek, jak poznać czy mam?
wyjmij wkłady i zobacz czy masz maty w lustrach jak masz podpięte to sprawdź czy jest napięcie, albo po stacyjce albo po grzaniu tylnej szyby a jak nie masz instalacji zapraszam tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podgrzewane-lusterka-wersja-instalacji-88385/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:co:nie może być- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
bardzo się cieszę że pomaga poprawiłem wątek by zdjęcia były widoczne od razu pozdrawiam :decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pier do lisz to kiedy tom w oooo d ke wypijemy ???? :decayed::decayed::decayed: Yebhany :polew: piksiej zachowaj pozor hehehehheehehhe ale tak czy owak jestem do 6 w wawie czekam na propozycje :decayed::decayed: ino czysta NORBI nie op ier da laj się :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- co się tak cieszysz ???:decayed::decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pier do lisz to kiedy tom w oooo d ke wypijemy ???? :decayed::decayed::decayed: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.