Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Czy pasują amortyzator z polifta do przedlifta ?
przerabiałem temat kupuj dokładnie do swojej fury
-
[ALL B5] kontrolka zapięcia pasów bezpieczeństwa.
tak ma być
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
nic nie spaprałeś podładuj aku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to mało powiedziane znów mi się dzień w południe zaczął :sick3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pijesz po naszemu??? [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________ja pitole ale my popili :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:08_________________________________________________ale my dali pieśni pat....zdrowie waasze
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
napisz tylko gdzie mam by napisz gdzie mam się wstawić na kilichu :kox:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
walę ośkę góral górą :decayed:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
liczy się wódka a raczej jej ilość pijcie i wam na zdrowie :decayed:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
quatro :banan1: :banan1: nie liczy się napęd liczy się operator :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wreszcie w czymś się zgadzamy, pigwa jest zajefajna czy to sok do wódki czy cały owoc w nalewce ze spirtem A najlepsze jest to, że jest to bardzo łatwo dostępny owoc na starszych osiedlach czy parkach. Aha, jeszcze podobne w smaku są owoce pigwowca. Ps. Tak mi ślinka pociekła, że już sączę nalewkę na oko gdzieś powyżej 60% polej po szklance
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ma coś w sobie ale i żonatego nie jest takie złe najwyżej troszkę cichych dni .. Pixi to gdzie i kiedy sprawdzimy cierpliwość żony Twej ??? :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wiem jak to jest we wtorek się zaczęło od pifka potem wynalazki i 50-tki przy barze a potem .. kufa nie pamiętam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziś tylko pifko ale za to jutro .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio testowaliśmy pigwę a zimna byłe a kwaśna a ... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu innego robić :drunk: :drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ło koooorwa i co teraz będzie... No właśnie, będziecie jutro na Arkadii ? no przyjechał bym normalnie ale ja wiem czy zdążę zmetabolizować taką ilość alkoholu no nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkoda lubiłem ja [*]
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
w etce tego nie widać ASFERYCZNE Posiada dwie sfery dzięki czemu likwiduje martwe pole. Zewnętrzny koniec zwierciadła jest bardziej podgiety przez co w znacznym stopniu poszerza pole widzenia. (asferyczne czyli płaskie, lub nieznacznie wypukłe) sferyczne (wycinek kuli o dużym promieniu) Daje obraz pomniejszony ale dużo większe pole widzenia.
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
asferyczne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zawsze - i szczerze się z tego pośmiać a jakże by inaczej [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 20:10_________________________________________________ ja- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie stanowcze NIE dementuję wszystkie pogłoski myślę że temat po prostu należało by rozmówić trzeba rozmówić przy jakimś trunku- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Góral, co on tam się chwali w 22 sek ?? pier..do..li górala zapewne chodzi o tzw rower górski, potocznie zwany "góral", na którym to autor tego obfitego i głębokiego tekstu pomykał na dzielnię wyrywać lachony, jestem też prawie 100% pewny że nie wstydził się również swojej białej skarpetki, która to ukazała się po podwinięciu zapewne prawej nogawki markowego dresu. hehehe :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 17:39_________________________________________________ na wszystkich świętych wcześniej nie chce mi się jechać do domu - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.